1

Téma: Biosek-seriozně

Okey ,napíšu to seriozně....
Hluboce nesouhlasím s přijetím Bioska zpátky. Jelikož šlo o závažné porušení pravidel technika(jak ste psali) a to lezení cizým lidem na účty za účelem vyhrání jeho volby o AWP. Chápu ,že možná umí s programama ,ale v době jeho nepřítomnosti už se mohl hledat někdo kdo ho stejnou ba i lepší mírou nahradí. A když Biosek neodejde budu se přesto muset přeníst ,protože nikde jinde hrát nechci ,ale když už je teda zpátky tak doufám ,že nás ušetří jeho testování.

Thumbs up Thumbs down

2 Naposledy upravil: Mlc a hraj! (2014-09-27 12:51:00)

Re: Biosek-seriozně

Další jako tellur...
Nic moc o tom nevíš, jen si to od někoho slyšel a nebo sis to někde přečetl.
Je to tvůj názor,  ale když si tak chytrej měl si zkusit ty někoho najít kdo umí s pluginama a hlavně se vyzná v tom JB Soe pluginu, který tvořil sám Bio a je poskládaný z všech možných věcí.  Navíc najdi někoho, kdo by to dělal zadarmo.
Si ten poslední, co do toho má co mluvit...

Edit: prosím další takovéto příspěvky rovnou mazat nebo přesouvat do koše a následně locknout. Řadoví hráči do toho nemají co zasahovat. Nechci jim brát názory, ale tohle se má řešit mezi adminy a vedením...

Dum spīrō, spērō

Thumbs up Thumbs down

3 Naposledy upravil: Pro_LaMEr^ (2014-09-27 13:01:51)

Jsem rád, že tu konečně někdo napsal seriózní post a vyjádřil se normálně. Škoda ale je, že jsi takový post nedokázal napsat hned a musel jsi na to být upozorněn. Urážet hlavního admina a ostatní členy realizačního týmu, není asi úplně ta nejlepší cesta, jak vyjádřit svůj nesouhlas. Každopádně budu rád reagovat na tento normální post.
Jelikož někteří původně vyjádřili nesouhlas s jeho znovupřijetím, hledali jsme původně jinou cestu, jak tento problém vyřešit. Najít nového programátora nás také napadlo, ale toto má bohužel několik zádrhelů. (sehnat programátora jeho kvalit není vůbec jednoduché; když už takového programátora seženeš, je velmi pravděpodobné, že to nebude chtít, jako Bio, dělat ve volném čase zcela zadarmo a nestálo by to zrovna málo; najít nového programátora není otázka několika dní a možná ani týdnů, ale spíše měsíců a SOE je momentálně v situaci, kdy potřebuje takovou změnu co nejdříve; JB plugin vytvořil Bio, tudíž je jediný, kdo se v něm stoprocentně vyzná, což se nedá říci o nově příchozím programátorovi; existuje mnoho dalších důvodů, ale podle mě jsem jich vypsal až dost) z těchto důvodů jsme usoudili, že není momentálně v našich silách sehnat náhradu.
Napíšu sem to, co jsem tu zmínil už několikrát. Udělal špatné věci, ale zároveň udělal pro SOE tolik věcí a stálo ho to tolik času, že si to někteří z vás ani neumí představit a nebo si to jednoduše neuvědomují a nebo ani nechtějí. Není to tedy o tom vidět jen to špatné, ale vidět i to dobré, jelikož to dobré v této situaci značně převyšuje to špatné. Hledali jsme i různé kompromisi, ale nakonec jsme došli jen k tomuto řešení.
Budeme rádi, když nám i nadále budete věřit. My se na oplátku teď budeme snažit udělat pro vás maximum a dostat SOE na vyšší úroveň a opět naše servery zaplnit. Jak jsem již avizoval v jednom z předchozích postů, už se chystá několik kroků, které nám to snad umožní.
Rádi zodpovíme vaše dotazy, každopádně od vás očekáváme serióznější přístup a doufáme, že už nebudete psát další urážlivé posty, které určitě nevedou k ničemu dobrému a nijak v této situaci nepomohou ani jedné straně. Zároveň pokud vám jde opravdu o dobro SOE... tyto urážlivé posty SOE naopak spíše ještě uškodí.
Myslím, že už tu bylo řečeno dost z naší i vaší strany na toto téma. Pokud jste nečetli všechny mé reakce, které byly již smazány z důvodu nevhodných příspěvků ostatních uživatelů a chcete na toto téma vědet víc, klidně mě kontaktuje na STEAMU a já se na toto téma ještě vyjádřím.

Ještě k tomu přidám takový menši EDIT. Mnoho z vás si stěžuje na odchod adminů z důvodu jeho znovupřijetí, zde máte jednoho z nich, který údajně podle většiny z vás odchází kvůli jeho příchodu a zde vidíte, že jeho přijetí obhajuje. Pokud opravdu chcete psát takové posty, nevycházejte z neověřených informací a domněnek, když už chcete psát tolik ofenzivní příspěvky vůči nám, vycházejte pouze z pravdivých informací, děkuji... (P.S. tímto nereaguji na tebe Veite ale i na ostatní)

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up Thumbs down

4 Naposledy upravil: Biosek (2014-09-27 13:15:28)

Konecne post, na ktery se da reagovat.

Abych to tedy uvedl na pravou miru. Admin tym jsem opustil z vlastni vule na zaklade "sikany" a "ignorace" z nekoho strany. Pri svem odchodu jsem prislibil, ze budu pomahat zaucovat meho programatorskeho nastupce Ushirewa, ktery byl jediny schopny a ochotny zastat mou roli. Zadny jiny programator, ktery by pro soe delal zadarmo a znal problematiku jako ja neni. (Jedine Astro, ktery odesel) Jelikoz se zmenilo vedeni a Ushirew mi nabidl misto zpet na vyvojarske pozici, tak jsem se vratil, abych se pokusil soe pozvednout. Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.

O tom, ze hracum vadilo me testovani novych inovaci resp. opravenych bugu na serveru jsem nevedel a velice se za to omlouvam. Nebyl muj umysl nekoho vytacet mym "testovanim". Vzdy jsem se snazil primarni praci udelat na testovacim serveru a pote hotovou vec nahrat na Jailbreak. Bohuzel obcas se vyskytli dalsi necekane problemy a dalsi "testovani" neboli opravy byli na miste.

V tymu jsem pouze pro vykonavani vyvoje. To znamena, ze nejsem admin a nejsem moderator.
Jestli si stale myslite, ze portal pujde kvuli me ke dnu, tak se skutecne mylite.

Abych nemluvil pouze plane reci...
- Na JB byl uz snad jediny bug se spatnym zobrazovanim glow menu, ktery je ted opraveny a nahrazeny glowovanim pres target. To je ma prace.
- Nyni je v priprave nove forum prozatim na adrese http://forum-new.soe.cz , ktere vyvijim poslednich par dni a brzy nahradi toto forum.
- A v planu je hned nekolik dalsich velice podstatnych zmen, takze se mate na co tesit.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

5

Pri svem odchodu jsi take prislibil ze uz se na portal nikdy nevratis.Tva vlastni slova ...   

nespapas

Thumbs up 0 Thumbs down

6 Naposledy upravil: Pro_LaMEr^ (2014-09-28 11:17:39)

Stejně, jako ty jsi SOE zavrhl poté, co jsi byl zabanován a pak jsi na SOE začal opět hrát ? smile

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up +1 Thumbs down

7

Bioska neznám nikdy jsem sním nekomunikoval, jen poslouchám urážky na jeho adresu a myslím si že to asi není tak úplně na místě
všichni vidíme jeho dobře odvedenou práci na serveru a přesto se tu najdou tací kteří prostě kecají do něčeho čemu nerozumí.
Biosek určitě není problém portálu SOE.
Problém portálu SOE je určitě málo hráčů hrajicích na serveru myslím že tento problém je primární a měl by se začít nějak řešit.
Ale pořád nechápu v čem spočívá ta chyba v neaktivitě hráču na tak kvalitním portálu.
Když jsem se před dvěma lety  pohyboval v oboru herní serverů specializovaných na minecraft nebyl jsem určitě tak profesionální jako je teď SOE ale i přes to bylo na serveru cca 60hráčů online mé maximum bylo 110 hrajicích hráčů na serveru.
Tímto chci říct že by jste se v první řadě měli zaměřit na na reklamu a propagaci serveru.

Thumbs up 0 Thumbs down

8 Naposledy upravil: (kima)Veit. (2014-09-28 20:43:34)

Nebudu to tu nějak dál rozebírat. Trochu jste mi tímhle otevřeli oči a zase o trochu víc vím jak to tu je. Nechci být za zle ani s jednou "stranou" a hrát tu tak jako předtím. Prosím o smazání postu ,nechci to tu ani radši vidět big_smile

Thumbs up Thumbs down