1

Téma: Blokování výstupu a vstupu do ct zony.

Ahoj
Chtěl bych se zeptat jestli by nešlo přidat nové pravidlo týkající se o blokování vstupu a výstupu do ct zony při VD. Stalo se mi už hodně krát, že kvůli blokování jsem se nemohl dostat nebo odejít  ze ,,zbrojky,, tím pádem nastala neřešitelná situace protože ,,kill,, jim dát nemohu protože nic neporušují, a nebo se mýlím?
Tím to teda žádám aby jste zvážili přidání to ho dle pravidla do pravidel JB.

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Blokování výstupu a vstupu do ct zony.

A aký máš dôvod odisť zo zbrojky máš väzňov pri dverách?
A aká je to neriešiteľná situácia?
Celkom nechápem čo tým myslíš. prosím vysvetli mi to. Uveď mi aj nejaký príklad.

Thumbs up Thumbs down

3

Takže... budu muset z nějakého důvodu odejít a následně vstoupit do ,,zbrojky,, ale když mi budou blokovat  vchod nebo východ
tak s tím asi udělám co? A to nemluvím o tom pokud vede do ,,zbrojky,, žebřík to pak stačí jen jeden hráč aby mi znemožnil vstup do ct zony. Nevím co je na tom k nechápání pokud si někdy hrál JB a předpokládám že určitě jo,  tak si se musel do podobné situace taky někdy dostat ne?

Thumbs up Thumbs down

4

Meverig je jeden z nejlepsich jb adminu (samozrejme az po me smile). Vim co timto dotazem myslis, ale prijde mi to jako zbytecnost. Vezen ma pri volnem dni pravo delat cokoliv, nemusi poslouchat simona. A pokud ti nekdo stoji pred zbrojkou, tak si myslim, ze je naprosty nesmysl z ni odchazet. Hlavne si ted nevybavuji jedinou mapu kde by ti jeden vezen mohl blokovat cestu ze zbrojky. Kdyztak napis jakou mas konkretne na mysli. Pokud ti jich pred zbrojkou stoji vic a ty odejdes s domnenim ze budou hodny a pockaj tam na tebe nez se vratis, tak si naivka XD muzu to s nekym probrat, ale sance na uspech je myslim si temer nulova. Jo a uz sem si vybavil tu mapu. Guetta a minecraft.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

5

Ok nevadí byl to jenom navrch.A určitě bych neodešel ze ,,zbrojky,, kdybych byl sám u ct taková naivka zase nejsem ;)

Thumbs up Thumbs down

6

Při VD nemusíš chodit ven a při normální hře máš příkazy. Co je na tom? EZ!

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

7

Jak už tu bylo řečeno. Při HVD by jsi správně měl zůstat ve zbrojce. Vězni při HVD mohou stát v podstatě kdekoliv ( kromě CT zóny), takže ty jim nemůžeš zakázat stát u zbrojky. Resp. můžeš, ale oni ti nemusí poslouchat. Pokud se ti ze zbrojky podaří odejít, jelikož chceš zabít někoho se zbraní nebo kvůli něčemu jinému, musíš počítat s tím, že jakmile dáš vězňům sebemenší příležitost, aby vlezli do zbrojky, tak to udělají. big_smile Při normálním kole je to něco jiného. Pokud má jen některý hráč/hráči VD, nemusí tě sice poslouchat, ale můžeš jim přikázat, aby odešli pryč, pokud ti budou jakkoliv překážet. Tzn. pokud by ti některý hráč s VD takto bránil odejít ze zbrojky, tudíž by se ti pletl při simonování, můžeš ho poslat pryč z areálu cel pod pohrůžkou, že se v opačném případě bude muset zapojit a skončí mu tak VD. smile

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up Thumbs down

8

Ano Lamere big_smile ale jak už jsem psal určitě bych nevylézal ze ,,zbrojky,, kdybych byl u ct sám.

Thumbs up Thumbs down