1

Téma: Stížnost na profesora KÁČKA a prosba o Unban

Tákže ,
Jednoho krásného podvečíru v 19:29:16 jsem byl Permanentně zabanován zase KÁČKEM a zase za nic! smile
Tákže , to že jsem byl v Gather Mix 1 a čekal jsem na gather , a přišel tak káčko , kicknul mě z té roomky , což jsem myslel že se nějakej admin nebo někdo překlikl , tak jsem se vrátil z5 , on tam přišel řekl mě něco v tom smyslu že ještě jednou když mě z té roomky kickne a napojím se tam z5 tak že mě zabanuje permanentně že ať si nevyskakuju že jsem v BlackListě.
Jako to že si pan Káčko usmyslí že on jde hrát Gather tak já nemohu ? dobrá ,
poté jsem šel za Kentem a ostatníma co byli v té roomce a sotva jsem domluvil byl jsem zabanován prostě za nic!
Chcu aby se KÁČKO k tomuto vyjádřil a řekl mě za co jsem ten ban dostal a chcu aby měl nějakej důkaz tohoto banu.

19:29:16> You were banned permanently from the server by "Káčko" (Urazky, nevhodne chovani, recidiva)

Děkuji že jste věnovali tomuto příspěvku alespoň minutku k tomu aby jste si to přečetli
              S pozdravem Beo !

Úspěch nás učí, že porážka se dá přežít.
Neuspět není hanba.
Hanba je bát se vstát a nezkoušet znovu.
~Marshall Bruce Mathers III.

Thumbs up −1 Thumbs down

2

Re: Stížnost na profesora KÁČKA a prosba o Unban

Už to co si napsal je neskutečný blábol. Jak Káčko mě zase zabanoval? Nepamatuji se, že by tě Káčko banoval nekdy předtím a už vůbec ne bezdůvodně. 
Moc dobře si pamatuji jak si tam pořád rušil nějakými zvuky a nepřestal si ani když si byl napomínán.
A další věc na to kolik ti je si pěkně sprostej a drzej. To budou ty urážky.
A poslední 2 věci. Takhle se žádost o unban rozhodně nepíše a už název mi připadá poněkud nevhodný.
Můj názor je proti unbanu Beona.

Dum spīrō, spērō

Thumbs up Thumbs down

3

Jednoduché. Jsi na Black listu. Black list jsi si vysloužil svým chováním. Káčko tě varoval slovy "Jsi na BLACK listu, teď tě vyhodím z roomky a pokud se vrátíš dám ti ban." Přišels, dostals. Konec.

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

4

Mlc a hraj! napsal:

Už to co si napsal je neskutečný blábol. Jak Káčko mě zase zabanoval? Nepamatuji se, že by tě Káčko banoval nekdy předtím a už vůbec ne bezdůvodně. 
Moc dobře si pamatuji jak si tam pořád rušil nějakými zvuky a nepřestal si ani když si byl napomínán.
A další věc na to kolik ti je si pěkně sprostej a drzej. To budou ty urážky.
A poslední 2 věci. Takhle se žádost o unban rozhodně nepíše a už název mi připadá poněkud nevhodný.
Můj názor je proti unbanu Beona.

pořád rušil ? dost lidí ti potvrdí že jsem tam parkrát zařval přejeť tu zvěř a napomínán jsem byl jen od dubiika a toho jsem poté uposlechl ale to už jsem měl permici wink
do toho kolik mi je to ti vubec nic není a to jak se chovám ? napadal jsem snad někoho někdy ustně /fyzicky/psychycky ?
to že jsem občas sprostej , no a co ?
to že pleteš semka na to že mi je tolik a tolik že jsem sprostej tolik a tolik , to ti může být šumák wink, to že je někdo např. o rok mladší/starší a je sprostější to snad mění situaci ?
a to že mě zase káčko zabanoval je pravda , káčko je na mě neustále zasedlej a snaží naleznout jakoukoliv chybičku k tomu aby mě mohl zabanovat !

Neuspět není hanba.

Thumbs up Thumbs down

5

Jewel napsal:

Jednoduché. Jsi na Black listu. Black list jsi si vysloužil svým chováním. Káčko tě varoval slovy "Jsi na BLACK listu, teď tě vyhodím z roomky a pokud se vrátíš dám ti ban." Přišels, dostals. Konec.

On mě kicknul , poté jsem tam přišel znova on mě to řekl tak jsem šel ke kentovi a dostal jsem perma , předtím než mě kicknul jsem nebyl upozorněn za co a jak ! smile

Neuspět není hanba.

Thumbs up Thumbs down

6

Řekl jsem ti jasně, že jsi na blacklistu a kickl tě. Na BL už jsi dva týdny, to že jsi to ještě nestačil zjistit je tvůj problém. Jako urážku jsem bral tvou zprávu "aspoň že jsi odešel", kterou jsi mi poslal na TS dnes v 19:26. Kromě toho ses o mně velmi nevybíravě vyjadřoval i u ostatních hráčů, kteří si na to stěžovali.

Za podobnou drzost tě trestal už Ushi, minule sis vyprosil snížení banu pod podmínkou, že budeš sekat latinu. Zcela očividně ji nesekáš.

Ban byl udělen z kompetence správce TS3, je tedy odvolatelný pouze hlavním adminem. Doufám že sbohem.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +1 Thumbs down

7

Ještě bych rád teda věděl jak je možný, že si nevěděl kdo tě kicknul když víš kdo ti dal ban? Rozhodně by ti nedal Káčko ban bezdůvodně. Je pravda, že odemě si dostal několi krát upozornění na svoje chování a stejně si to ignoroval. A divíš se? Žádnej ban odvolávat nebudu a myslím si, že tohle je bez nároku na UB.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down