1

Téma: Konec na SOE

Milí hráči.

Jak jistě již mnoho z Vás ví, před týdnem jsem podal v admin sekci rezignaci na post hlavního admina na SOE. Jako hlavní důvody jsem uvedl nedostatek času a celkovou nechuť k vykonávání některých činností s funkcí spojených. Už mě to zkrátka nebaví tolik, jako mě to bavilo na začátku. Kromě toho už takřka vůbec nehraju CSko, na MC se objevím jednou za čas. Jediné, co mě baví je GOčko, to se snad brzo dostane i sem mezi vás. smile

Adminem jsem byl skoro tři roky, což je při téměř každodenní aktivitě poměrně dlouhá doba. Nebudu zastírat, že jsem docela hrdej na těch pár věcí, co se mi tu podařily. Největší hodnotu pro mě má asi Podpořte SOE, tedy donate systém, díky kterému se podařilo vybrat téměř 10 000 Kč od vás hráčů.

Za ty tři roky se mi podařilo poznat i osobně spoustu fajn lidí a to je asi to hlavní, proč jsem tohle všechno dělal. Mám o hodně víc přátel (“a nemyslím tým fejsbuk”) než jsem měl před SOE a tomu se nemůže vyrovnat nic.

Jistě se asi ptáte, kdo nastoupí na moje místo. Možnosti kandidatury v admin sekci využil ze stávajících adminů pouze Ushirew, který se tím pádem stal novým hlavním adminem. S tímto výsledkem jsem osobně velmi spokojen, Ushi je jedním z lidí, kteří si tento post skutečně zaslouží a upřímně věřím, že se SOE pod jeho vedením bude dařit.

Co se týče mé další činnosti na SOE: budu si užívat zaslouženého adminského důchodu, nosit veteránské papučky a pobírat od feara měsíční rentu. Jen mě trochu štve, že musím odevzdat to služební Bentley, kterým jsem doteď jezdil hmm
Ale vážně, na hřebíček věším veškerá práva, což znamená, že nebudu ani řadovým adminem. Od adminování a CSka si chci dát aspoň na nějakou dobu pauzu. Na fóru a TSku se samozřejmě budu dál objevovat, ale budu si muset zvyknout na to, že už tu nebudu moct do ničeho kecat tongue Maximálně semtam ze zvyku seřvu Ushiho a plácnu Kevina s Džojntíkem po zadku. big_smile

Rád bych ještě upozornil na jednu věc: během několika dní si chystám razantně pročistit friendlist na Steamu a Facebooku. Zůstanou jen lidi, se kterými si skutečně píšu a hraju. Doteď jsem si přidával prakticky každého kvůli tomu, abych byl dostupnej v případě nějakého hlášení, dál už to dělat nebudu a budu si přidávat opravdu jen lidi, které znám a chci v seznamu přátel mít. Pokud si vás smažu a vy mě přesto chcete mít v přátelích, přidejte si mě znovu. smile

To už je ode mě skutečně úplně všechno. Děkuju vám všem za ty úžasný tři roky, který jsem tu s vámi mohl strávit.

A nezapomeňte, veritas vincit.
K.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +5 Thumbs down