1

Téma: CS:GO životní kolo ^^

Kdyby se chtěl někdo podívat, tak je to demo nuke, který sme od ct vedli 11:4 a takticky sme to podělali za t, takže oni vyrovnali na 14:14 a pak to bylo docela zajímavý, to 29. kolo nic moc, ale to 30. mě zahřálo u srdíčka <3 Žádný pěkný fragy nečekejte přecejen je to gold, ale já byl hrozně happy a musim se pochlubit big_smile

http://uloz.to/xWvHdNYX/14-15-rounds-rar

Kdyby někdo nevěděl, tak se to rozbalí v \SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\replays
nějak logicky si to pojmenujte, pak do konzole "playdemo jméno" a přes "demoui" posunete na cca 38:35, to je to předposlední kolo. (obojí bez uvozovek)

Thumbs up Thumbs down

2

Re: CS:GO životní kolo ^^

youtube nebude?

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

3

Ne, páč ty fragy sou fakt lamácký, ale ten pocit 15:14 a vyhraješ to 1v4, srdíčko tlouklo jak o závod když sem zůstal už 1v1 big_smile

Thumbs up Thumbs down

4

nechce se mi to stahovat, delej, na yt big_smile, kdyz jsem byl pred pul rokem v goldu tak jsem dal na yt taky jedno video, 1v5, sice 1v1 jsem zbytecne dostal, ale byly tam 2 celkem pekny flick shoty s awpckem, jeste jsem mel gut knife, a nevykonej ntb takze 480p kvalita + parkrat lag big_smile ale co https://www.youtube.com/watch?v=JoAb7lySMuw

Thumbs up Thumbs down

5

Tak to je pěkný, ty moje fragy byl většinou spray and pray a prostě to vyšlo, tam šlo o ten pocit, že sem vyhrál skoro jasnou remízu a byl sem hafo happy big_smile

Thumbs up Thumbs down

6 Naposledy upravil: niemand (2014-09-08 21:06:52)

Já jsem teď hrál v týmu, kde jsme na Mirage za CT vyhráli 15:0, ale kde já jsem za celou dobu potkal enemy tak 3x big_smile
Zbytek vyndal týpek s brokama..

Čas založit topic na zapamatováníhodné kola na CS:GO.

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down