1

Téma: Další neschopný hráč.

2014-08-19 15:46:13    aresscz :3 --> [N1]    STEAM_0:0:553379045    88.100.227.115

Hráč aresscz :3 --> [N1] si chodil k CT jak chtěl,takže to byl samozdřejmě nepoměr.To nebylo vše,hned první kolo jsem si vklidu stál a nikdo příkazy nedával a najednou mi přiletí Head a od koho asi byl :-) Když sem mu napsal,at si aspon vezme simona tak mě ignoroval.Mikrofon ale měl.

2014-08-19 15:45:14    FaceNed!?    STEAM_0:0:184234605    178.23.219.3    Aress ok ?   
2014-08-19 15:44:51    FaceNed!?    STEAM_0:0:184234605    178.23.219.3    pristi kolo si vem simona ok   

Radši sem to sem dal z chatlogu snad to takto stačí.Potom mi začal dávát i FA a nakonec jsem se naštval a šel ho nahlásit.
Toto mohou dosvědčit i hráč BlueStorm nebo DroX. Vím že je to moc dlouhé ale když se člověk rozepíše,nemůže přestat.

Každopádně díky za vyřešení.

„Nelegálními se věci stávají tehdy, jakmile se stanou populárními,“ Kim Dotcom

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Další neschopný hráč.

To co napsal FaceNed sedí dělá to + nezná pravidla, neschopnost něco takového se stalo i dnes okolo 16:09

Thumbs up Thumbs down

3

DOSTAL ODE ME RANO HUNTERBAN

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

4

Vyřešeno. Zabanován na serveru, díky za naahlášení. smile
Prosím o lock.

Dum spīrō, spērō

Thumbs up Thumbs down

5 Naposledy upravil: P3trGelnar (2014-08-19 15:28:54)

Imma Key     už jen jak sem slyšel tvuj hlasek :´D

Thumbs up Thumbs down

6

Aha, zaregistroval si se sem aby si nám mohl  ukázat jak si inteligentní a máš úžasné vyjadřovací schopnosti.
Na ban si byl a dál to nebudu rozebírat. Dostal si ho na 3 dny k CT. A za tohle by sis zasloužil i global.

Dum spīrō, spērō

Thumbs up Thumbs down

7

Dostal jsem upozornení na hráče i co se chatlogu týče, takže uděluju i global na 14 dní + ban na fórum. Lock

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

8

Ale Petre, procpak tak osklive. Dostal jsi ode me hunterban dopoledne. Nehlasil jsem te na ban, protoze jsem myslel, ze se polepsis. Ted uz ten ban dostanes asi urcite za tyhle osklive vulgarnosti. Stacilo jen poslouchat ostatni jak se to dela spravne, protoze simonovat umis ale zapominas na pravidla. Tak snad si das facku a ty tri dny budes hrat a poslouchat abys pak mohl simonovat spravne.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

9

Do takových tvrdě! Bez bázně a hany BANOVAT!

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down