1 Naposledy upravil: BeonSelXi (2014-08-18 15:36:27)

Téma: žádost o Unban

Dobré odpoledne,
chtěl bych požádat o Unban na váš TeamSpeak 3 server.

Takže ,
dne 17.8 cca v 20:00++ jsem dostal permanentní ban od milého Káčka (neprávem)
Já a Feťák + Hell , jsme hráli Unturned , a jak bylo 8 hodin tak jsme šli na JB párty jak na tsku tak na serveru (server byl plný)
tak jsme šli na classic jenže classic nás nebavil , tak jsme šli z5 na Unturned , teďka oni byli zažraní do JB a já více nahlas řekl přejeď tu zvěř asi 3x , poté mě řekl dubík ať jdu jinam + ať držím hubu, tak jsem chtěl odejít s feťákem do jiné roomky a najednou káčko se zmínil konečně mu mohu dát permanentní ban.

Poprosil bych všechny co tam byli na té párty aby se k tomuto vyjádřili.

Děkuji ,
           S pozdravem Beo

Úspěch nás učí, že porážka se dá přežít.
Neuspět není hanba.
Hanba je bát se vstát a nezkoušet znovu.
~Marshall Bruce Mathers III.

Thumbs up 0 Thumbs down

2

Re: žádost o Unban

https://docs.google.com/document/d/1zHc … ok6fM/edit
+ chat s káčkem , omlouvám se za rozmazanost

Úspěch nás učí, že porážka se dá přežít.
Neuspět není hanba.
Hanba je bát se vstát a nezkoušet znovu.
~Marshall Bruce Mathers III.

Thumbs up −4 Thumbs down

3

§3 Fórum

• Obsah soukromých zpráv PM, stejně jako jiné rozhovory (ICQ, IRC, Skype, AIM, Steam..) nesmí být zveřejněn bez jednoznačného souhlasu druhé strany, vyjádřeného v následném příspěvku daného tématu.

To jen tak naokraj, očividně ti nejde bez porušení pravidel ani napsat žádost o unban. Stylem, kterým je tato žádost napsána se se mnou bavíš (ať už písemně či ústně) v jednom kuse, ostatně v té konverzaci je to dobře vidět.

V té roomce včera jsi řval jak na lesy, ne že jsi třikrát něco normálně řekl. Kdybys to řekl normálně, nejspíš bych si tě vůbec nevšiml. Kromě toho totálně nechápu, proč přijdeš do roomky pro JB párty a jdeš hrát něco jinýho. Co se týče varování před banem, výstrah jsi dostal několik. Několikrát si na tebe u mě někdo stěžoval, Ushi ti dával mute, takže to asi bez varování úplně nebylo.

Ban jsem ti snížil na měsíc, víc ho nesnížím ani o den. Poděkuj Digimu, že se za tebe přimluvil.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +2 Thumbs down

4

Milý "kamaráde",

jedna hodná duše mě včera varovala před tím, že přijde žádost o UB. Pravda, nepřipravil jsem se, takže jen ve zkratce. Já jsem ten, kterej tě do určité míry obhajoval. Tedy až do doby, kdy jsem se ti snažil dát dobrou radu a ty ses tomu jen vysmál.

Takže teď k faktům. Nebyl jsem u toho proč si dostal mute na TS, ale věřím že nebyl bezdůvodný a popravdě řečeno dost lidem se ulevilo.
Na gatherech i dalších roomkách jsi to ve valné míře ty, přes kterého není slyšet slova a byl jsi za to několikrát a opakovaně napomínán - bez výsledku. Banu se nedivím a s jeho snížením spíše nesouhlasím.

Takže za měsíc ahoj a zlepši chování. Další ban už bude podstatně delší.

Second place is the first LOSER!

Thumbs up +1 Thumbs down