1 Naposledy upravil: APP0CAL1PT!K (2014-07-26 19:59:55)

Téma: ŽÁDOST O PRÁVA - APP0CAL1PT!K

Zdravíčko Páni a dámy aminové
               Touto, v mém podání, slohovou prací rozdělenou do tří bodů bych chtěl zažádat JailBreake práva.

PŘEDSTAVENÍ
▶ Tak abych se představil, jmenuju se Lukáš je mi 16 a bydlím v "malinkém" městečku jménem Praha, jinak pocházím z města poblíž Žďáru nad Sázavou jménem Bystřice nad Pernštejnem, takže se dá říct že kompletně ovládám "Moravštinu" i "Pražáčtinu" díky tomu nehrozí že by mi nějaký pražák či moravák něco nerozuměl big_smile .

NĚCO O MĚ
▶ Mezi mé hobby patří hraní fotbalu, hraji za Spartu a jsem jejich nejlepší hráč (To taky proto že jsem si ve FIFĚ dal spoustu práce s tvořením charakteru), jinak hraju šachy, už přes 6 let díky kterým se umím rychle rozhodovat a nesmím zapomenout na csko to hraju už taky skoro 6 let.
Mám rád Rock 'n Roll, Rock, Hard Rock, Metal, a ne nepovažuju se za nějakýho tvrďáka že poslouchám tvrdší hudbu. (Pro případné šťourali). A v neposlední řadě jsem nekonflitní člověk který disponuje velkou slovní kapacitou.

MÉ PŮSOBENÍ NA SOE.CZ
▶ Ve hře vystupuju pod přezdívkou APP0CAL1PT!K a na jailbrake serverech soe.cz hraju již od roku 2011 kdy jsem ještě vystupoval pod nickem Master Death a patřil jsem mezi hráče s nejvyšší aktivitou, kterou jsem za pomocí steam komunikace s adminy Kevinem a Unicornem přispěl k chycení a následovnému postihu nejednoho cheatera... asi tří a spousty pravidly neznalých hráčů.
Jsem znalý všech pravidel soe.cz jailbrake serveru.

Předem děkuji za vaše vyjádření k mé žádosti a pokud máte jakékoliv dotazy rád vám je zodpovím.

Per Aspera ad Astra

Thumbs up Thumbs down

2 Naposledy upravil: Meverik (2014-07-26 19:32:21)

Re: ŽÁDOST O PRÁVA - APP0CAL1PT!K

Je to jailbreak.

Na serveri ta nepoznám. Mas mikrofón? Ako zvládaš hru ako CT?
Tvoje SID?

Pod tvojim nickom APP0CAL1PT!K si začal hrať včera. A pod tým druhým nickom som nenašiel žiadne záznamy.

Thumbs up Thumbs down

3 Naposledy upravil: APP0CAL1PT!K (2014-07-26 19:58:44)

Meverik napsal:

Je to jailbreak.

Na serveri ta nepoznám. Mas mikrofón? Ako zvládaš hru ako CT?
Tvoje SID?

Pod tvojim nickom APP0CAL1PT!K si začal hrať včera. A pod tým druhým nickom som nenašiel žiadne záznamy.

Ano vlastním mikrofon který je součástí headsetu značky HP, což bych řekl že na JailBreak serveru snad jasné.
Moje SID:  STEAM_0:0:61771517
Ano pod nickem  APP0CAL1PT!K jsem začal hrát včera, zmínil jsem v textu že jsem se dřív jmenoval Master Death, poté mi ukradli steam a teď se jmenuji APP0CAL1PT!K

Per Aspera ad Astra

Thumbs up Thumbs down

4

No řeknu ti upřímně, že tvůj nick znám jen velmi matně z dob, kdy tu JB začínal (stál jsem u jeho zrodu už jako admin i když dost pasivně). Jen mi ale ěnco říká tvůj nick, nemám tě s nikým spojeného, takže aspoň co se týká spolupráce se mnou, žádná neproběhla. Něco jiného může napsat třeba Kevin. smile

Pokud ale procházím connectlog, který minimálně rok a půl ukládá záznamy o připojení uživatelů, ani na SID, ani na nicky APP0CAL1PT!K a Master Death a dokonce ani na tvou IP nenalézám záznamy starší než ze včera, což je rozhodně málo.

Dva příspěvky na fóru taky nejsou něco, čím by se dalo pochlubit, na serveru jsem tě zatím nepotkal, takže jsem ještě neobjevil tvé potenciální talenty.

Má předběžná rada tedy zní: pokud to se žádostí myslíš vážně, ukaž nám stejný druh aktivity, jaký jsi vypsal v prvním postu - hlas cheatery a jiné hříšníky, hraj za CT, pomáhej ostatním. Zkrátka buď aktivní a ukaž, že práva dokážeš zvládnout.

Pro tuto chvíli žádost zamítám, ale nezamykám, ještě nechám prostor tobě a ostatním adminům k vyjádření. Těším se na další spolupráci.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

Kačko ty jsi už jedinej kdo zde na soe JB zůstal (s Gravitrem) ?
Že jsem v seznamu adminů nikde nenašel ani Unicorna Unicornského a ani Kevina.
Jinak máš pravdu že tobě jsem nikdy na steam nenapsal nějakej report hráče a to z toho důvodu že jsem měl na steamu přidanýho pouze Unikorna a Kevina protože byli nejaktivnější ze všech JB adminů pak ty a pak Gravitr.
A je pravda že jsem na soe přes půl roku (cca. 7 měsíců) nebyl, jak jsem psal tak mi ukradli steam a pak sem musel koupit novej kompl takže jsem si ještě musel koupit novej + škola takže to tak nějak vychází na těch 7 měsíců.
Ale jinak jistě, budu pokračovat v tom co jsem vždy rád dělal neboli reporty hráčů atd...

Per Aspera ad Astra

Thumbs up Thumbs down

6

Kevin tu zůstal, Gravitr a Unicorn už nějakou dobu nezastávají pozice adminů.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

7 Naposledy upravil: Kev (2014-07-26 22:51:05)

Ahoj, popravdě moc si na tebe nepamatuji. Nick Master Death mi něco říká, ale to je tak vše. Bohúžel není v mých silách si pamatovat všechny hráče, kteří na jb hráli popřípadě mi něco hlásili. Je potřeba abys začal na JB více hrát, dostal se do podvědomí momentálním adminům, byl aktivní na fóru popřípadě za námi chodil na TS a hlavně hlásil hráče a to buď na steamu a nebo přímo zde na foru. Zatím tedy NE.

Thumbs up Thumbs down

Káčko napsal:

Kevin tu zůstal, Gravitr a Unicorn už nějakou dobu nezastávají pozice adminů.

Aha, díky za uprosnění Káčko.

Per Aspera ad Astra

Thumbs up Thumbs down

9 Naposledy upravil: APP0CAL1PT!K (2014-07-27 08:54:22)

Děkuju vám kluci za vaše vyjádření, díky Kačko, díky Keve a v neposlední řade díky i Maveriku a.k.a Miro Šmajdo big_smile
Jsem rád že si alespoň pamatujete můj starý nick... alespoň teda většina, nic proti Slovákům Miro.
Každopádně se teď uvidíme na serveru, takže kdyby si někdo z vás třeba vzpomněl na to co s skrývá pod záhadným nickem Master Death tak stačí napsat big_smile

PS: Kluci víte o tom že jsem na soe zaregistrován déle jak vy ? Nevím jestli to je nějaký bug ale pod jménem mi to ukazuje že jsem se zaregistroval 1.1.1970 big_smile

http://2imgs.com/3ac82f05d6
http://2imgs.com/2i/i/53d4956b/1b2e7dda … 05d6.f.jpg

Per Aspera ad Astra

Thumbs up Thumbs down

10

1. 1. 1970 je bug, který již brzo nebudeme muset řešit smile Za vyjádření neděkuj, nějak extra moc není za co. Žádost tedy uzamykám, je na tobě, jestli to zkusíš někdy znova nebo ne. Pokus se ale přitom dbát na moje rady z postu #4.

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down