1 Naposledy upravil: tellur (2014-07-07 14:21:45)

Téma: odstraňování zbraní a měnění jejich pozic

Jsem snad jediný, komu se tato vaše novinka nelíbí? Kupř. mapa jail_anka - kde je vrtačka, která bývala pod kantorským stolem? A proč jste na úplně jiné místo na mapě zaboha dali skautku? Nebo mapa dust_csbr - pokud si správně pamatuji, tak by na palmě v cele měla buýt uzi, ale ta tam samozřejmě není. A to taky platí o jiných mapách, na kterých nejsou původní zbraně/výstroj.  Proč máte potřebu odstraňovat zbraně/výstroj či měnit jejich spawny, které tam po pečlivém zvážení vložil mapmaker? Určitě to nebylo unáhlené rozhodnutí, když tu mapu tvořil.

Thumbs up +2 Thumbs down

2

Re: odstraňování zbraní a měnění jejich pozic

Bitch pleeease

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

3 Naposledy upravil: Jewel (2014-07-07 16:53:58)

Mě se taky nelíbí změna pozice zbraní na zajetých mapách.

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

4

Je potřeba si uvědomit, že mapmaker zbraně umisťoval na jedné mapě. My ale máme map cca 30, tedy 30 mapmakerů umisťovalo zbraně podle svého uvážení. Máme tedy 30 různých způsobů umístění s různými indiciemi a tím pádem velmi nekonzistentní maplist z hlediska zbraní.

My jsme se to snažili sjednotit tak, abychom to sjednotili a zbraně umisťovali podle stále stejných indicií, aby jich tedy bylo stejné množství, podobné typy, aby nebyly moc OP apod.

Věř, že z naší strany to taky zcela určitě nebylo unáhlené rozhodnutí, snad je to aspoň trochu poznat smile

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

5 Naposledy upravil: Pro_LaMEr^ (2014-07-07 15:14:07)

Snažili jsme se o vyvážení počtu zbraní na všech mapách. Jail_anka je jedna z největších map v maplistu a je tam pouze jediná zbraň. Jsou tu i mnohem menší mapy, kde jsou i 3 zbraně. Takže nevidím důvod, proč na takhle velkou mapu nepřidat zbraň.(Snažili jsme se dodržovat nějakou rozumnou a vyváženou normu zbraní na mapu).Zbraně nebyly přidávány na základě jednoho člověka, který by tam nasekal zbraně, kam se mu zachtělo, ale shodlo se nás na tom víc. Na některých mapách bylo několik zbraní blízko u sebe, takže jsme se je snažili i rozmístit nějak rovnoměrně po mapě. Když už tu zmiňuješ dust_csbr, tak tam například je v cele místnost, do které mapmaker umístil 4xTMP a 4x vestu. To mi teda moc promyšlené rozmístění od mapmakera teda nepřijde, nevim jak tobě. Navíc jsme více jak 90% zbraní nechali na stejných pozicích, došlo především k přidání nových zbraní. Alespoň se hráči mohou pokusit přijít na to, kde se nachází nové zbraně a nebo kam jsme přemístili ty původní. smile

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up Thumbs down