1

Téma: Finanční pomoc SOE.cz

Finanční pomoc SOE.cz

Vážení hráči.

Jak jistě víte, SOE.cz v posledních několika měsících prošlo poměrně razantní rekonstrukcí. Důvodů pro tento krok bylo několik, a jedním z nich byla i finanční stránka našeho portálu.

Nikdy jsme nepodporovali, a podporovat nebudeme, myšlenku VIP v CS 1.6. Odjakživa jsme s VIP systémem nesouhlasili a jsme zásadně proti zvýhodňování jednoho hráče vůči ostatním. Náš přístup ale logicky způsobuje, že na tom po finanční stránce nejsme ani zdaleka tak dobře jako servery s VIP systémem.

Rozhodli jsme se tedy pro jistou formu řešení, a díky schopným členům realizačního týmu jsme řešení i zrealizovali. Představujeme Vám tedy bankovní účet pro účely darů, prostřednictvím kterých nám můžete dobrovolně pomoci.


Čemu tím pomohu?
Využití Vašich případných darů je hned několik, namátkou:

 • Největším konzumentem peněz je samosebou provoz serverů. Darem tedy zajistíte, že SOE bude mít peníze na provoz současných serverů. Zároveň je jasné, že pokud se účtu bude dařit, nic nám nebrání v založení dalších serverů, ať už těch, které jsme redukovali, nebo úplně nových.

 • Díky Vašim příspěvkům můžeme našim serverům zajistit lepší pozici v různých projektech pro hledání CS serverů, například nonsteam.cz, a tím zajistit větší návštěvnost serverů.

 • Vaše dary mohou také zajistit ceny do turnajů a soutěží, jako byla například Gungame soutěž o Steam kupon. Soutěže mohou být častější a o mnohem hodnotnější ceny, vše záleží jen na Vás a Vaší pomoci. A kdo ví, třeba právě Vy budete tím šťastlivcem, který získá nějakou skvělou cenu!

Účel daru si můžete zvolit při platbě pomocí variabilního symbolu, viz níže!


Jak poslat?

Bankovní účet FIO

Číslo účtu
2200517548 / 2010 - Česko
2200517548 / 8330 - Slovensko

Variabilní symbol
0000 - libovolný účel, bude přerozděleno pro ostatní účely
0001 - provoz a vylepšování serverů
0002 - ceny do soutěží, turnajů, odměny

Poznámka k platbě
Do poznámky uveďte svůj nick, pod kterým Vás známe. Všichni donátoři budou zde v seznamu uvedeni pod svým nickem.

PayPal

Kliknutím na následující tlačítko a poslání libovolné částky, více o poplatcích níže
http://www.paypalobjects.com/en_US/i/btn/btn_donateCC_LG.gif

Adf.ly beta

Kliknutím na tento odkaz, který Vás na 5 sekund přesune na stránku s reklamami a poté se v pravém horním rohu objeví tlačítko Skip Ad. Toto tlačítko Vás přesměruje zpět na tento topic. Každým proklikem zajistíte SOE několik centů na chod portálu.Kolik poslat?
Částka, kterou pošlete, je čistě na Vás. V případě bankovního účtu nejsou účtovány žádné poplatky, takže můžete poslat, kolik chcete. PayPal si ovšem strhává poplatky, vizte následující tabulku:

  10 Kč - 10 Kč
  50 Kč - 11.7 Kč
 100 Kč - 13.4 Kč
 200 Kč - 16.8 Kč
 300 Kč - 20.2 Kč
 500 Kč - 27 Kč
1 000 Kč - 44 Kč

Více o poplatcích na https://www.paypal.com/cz/cgi-bin/websc … es-outsideCo za to?

 • Vděčnost! Portál SOE.cz Vám bude vděčný, protože právě Vy jste byl/a tím uživatelem, který přispěl!

 • Fair-play hru! I díky právě Vašemu daru zůstává fair-play hra na našich serverech přístupná všem a všichni si jsou rovni. Žádné VIP zvýhodňování!

 • Dobrý pocit! V neposlední řadě můžete mít dobrý pocit z toho, že jste se i Vy podíleli a přispěli na udržení příjemného hraní.Závěrem
SOE.cz je vděčné za každý dar, který pošlete, a budeme vděční, když budete povědomost o našem projektu šířit a sdílet. Každá dobrá duše bude odměněna doživotní úctou celého realizačního týmu.
Děkujeme Vám za každý dar!

Jsme tu pro Vás!
Realizační tým SOE.cz

Úprava: Káčko, Arkii, niemand, Boris

Veritas vincit.


„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +9 Thumbs down

2

Re: Finanční pomoc SOE.cz

Vážení hráči, přicházíme k Vám se skvělou zprávou!

Během minulého týdne se nám konečně podařilo využít peníze na našem donátorském účtu. Úspěšně jsme totiž spolu dokázali zaplatit chod našeho portálu za poslední půlrok. Celková částka činila něco okolo šesti tisíc, což už je částka poměrně závratná. Bez Vás by se nám to nikdy nepodařilo a jsme Vám za to neskonale vděční. Děkujeme všem, co darovali třeba jen pár korun, každá částka se počítá a za každou částku jsme Vám neskonale vděční.

Za dary děkujeme niemandovi, mesmovi, Jewelovi, Borisovi, Meverikovi, Wolfovi, monnetovi, CHLEBOVI SE SOLI, skippovi, gorgitkovi, Nadaapovi, Digimu a Robajsovi.

O dalším využití peněz Vás budeme informovat smile

Veritas vincit.


„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down