1

Téma: CHLEBA SE SOLI

Hrál jsem na JB a byli jsme tam 3 u T a Chleba byl u CT no a jednou jsme tak šli a všeci jsme mačkali E smile a on nás zabil kromě jednoho hráče a ten taky ečkoval.. ale to je jedno.... No a další kolo zakázal ečkovat a my jsme šli u sebe a najednou někdo zmáčkl E a Chleba zabil mě jako tak co to má jako být žádám vysvětlení.

2 Naposledy upravil: CHLEBA SE SOLI (2014-04-10 18:14:15)

Re: CHLEBA SE SOLI

1. Priste prosim do spravne sekce Stiznosti na hrace
2. v prvnim pripade jsem si byl jisty pouze vama dvema, v druhem pripade si eckoval tak si dostal hlavu.

a pokud si neeckoval a ja sem si na 99,9 procent jistej ze ano, tak se ti omlouvam

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

3 Naposledy upravil: Ushirew (2014-04-10 19:12:23)

Re: CHLEBA SE SOLI

Myslím, že už asi nikdo nezjistí kdo ečkoval a kdo ne, ale v každým případě pokud vás zabil za E, tak podle mojeho názoru je to naprosto v pořádku. "Ečkovat" je podle mě kazení hry a neskutočně to dokáže člověka vytočit a hlavně pres to vaše "Ečkování" nejsou slyšet pak příkazy a padaj zbytečný FK.

E: Slovním spojením "zbytečné FK" jsem myslel zbytečné zabití a pak zbytečné hádky o VD když si hráč myslí, že to byl FK a přitom nebyl.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up +1 Thumbs down