1 Naposledy upravil: Mlc a hraj! (2014-03-01 23:38:12)

Téma: Žádost o práva na JB

Ahoj,
tímto bych chtěl zažádat o post admina na JB

Tak abych se trochu představil.
Jmenuji se Ondřej, v květnu mi bude 18 let a studuji Obchodní akademii v Mariánských Lázních.
Bydlím v málem městečku Teplá poblíž Mariánských Lázní.
Mezi moje koníčky patří hlavně sport (především florbal a fotbal), poměrně dost se věnuji PC a občas si zajdu zaběhat, nebo zacvičit do posilovny.

Ve hře mě znáte pod nickem Mlc a hraj!
Jailbreak hraji zhruba 2 roky. Na soe hraji od doby co se mi Jailbreak poprvé zalíbil, tudíž taky něco okolo 2 let.
Nyní jsem ve funkci Jailhuntera i když to není tak dlouho co jsem tuto funkci dostal.
Jako JH jsem nahlásil poměrně dost problémových hráčů. Jak přes steam, tak na fóru.
Má aktivita na serveru je podle mě poměrně velká akorát teď v poslední době jsem tam občas nebyl, kvůli výpomoci s Minecraft serverem.

To by ode mě bylo vše.
Díky za Váš čas a vyjádření. smile

Dum spīrō, spērō

Thumbs up +2 Thumbs down

2

Re: Žádost o práva na JB

Hele Mlci... Co takhle napsat neco z vlastni hlavy? Okopirovat zadost Digiho a zmenit par slov.. No to jsi se moc nevytahl...

Rad bych od tebe dostal vysvetleni, proc mas v banlistu 5banu za TK.

Co se aktivity tyce, tak jsi na tom za posledni mesic lip jak digi, ale posledni dobou to docela pokulhava.
Co se tyce aktivity u CT, tak na tej bys musel hodne zapracovat.
Ostatni pozadavky splnujes, takze si pockam na vyjadreni ohledne tech banu a pak vyrknu svuj verdikt.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

3 Naposledy upravil: Mlc a hraj! (2014-03-02 01:48:18)

Dříve na mém PC (tím pádem i mé IP) hrál můj brácha. Ještě jsem neměl steam a mám dynamickou IP adresu, ale to jsem nějak neřešil a nechal jsem bráchu hrát pod mým nickem. Vlastně to byl on kdo mě k tomu nicku dovedl. Minulý rok někdy v červnu se odstěhoval. Na oldu jsem hrál málo kdy a můj brácha je té povahy, že musí všechno oplatit. Takže nejspíš mu někdo dal TK a on tam začal rozdávat jeden TK za druhým. A ten BAN za doplňování při módu za ten můžu já. Pravidla jsem ještě tak neovládal a prostě jsem si na férovku při módu doplnil.

Toť mé vysvětlení.

A ještě k mé aktivitě u CT, tu jsem v poslední době hodně zvýšil, si myslím. Pokaždé, když jsem delší dobu na serveru tak aspoň mapu u CT strávím. Potom nechám prostor dalším lidem, kteří chtějí simonovat a když jim to moc nejde tak poradím a bohužel občas musím i někoho nahlásit.

Co se týče žádosti možná jsem změnil pár slov a je podobná té kterou psal Digi, ale hlavně jsem se řídil návodem který napsal Astro http://forum.soe.cz/viewtopic.php?id=1692 . Tak se potom nediv, že ty žádosti vypadají trochu stejně např. Lamerova http://forum.soe.cz/viewtopic.php?id=5442 a Chlebova http://forum.soe.cz/viewtopic.php?id=5441 jsou taky podobné té mé a Digiho. Sice ne tolik, ale určité podobnosti tam jsou. A trochu mě mrzí, že si u těchle 3. žádostí nezmínil to o podobnosti, ale až u té mé. Ano možná se víc podobá té Digiho, ale tak každý někdy potřebuje trochu inspirovat. Naprosto jsem věděl co sem hodlám napsat akorát jsem nevěděl jak to dá se říci zformátovat. A tak jsem se inspiroval Digim.

Dum spīrō, spērō

Thumbs up 0 Thumbs down

4 Naposledy upravil: silent (2014-03-02 09:36:29)

A že mi to nepřipomíná většinu žádostí o unban. To mladší bratr!
Co se týče věku tak se mi zdá že taky kecáš, přijde mi že jsem někde zaslechl 15 nebo 16, tak jak ti najednou může být "za chvíli 18", což je mimochodem taky vtipný, protože tohle často říkají děti ve školce když se jich zeptáš kolik jim je. Nehledě na to že se chováš jako puberťák a neumíš držet nervy na uzdě.
Dále tu máme neschopnost napsat něco vlastního, podívej se, prosím, na žádosti dřívějších adminů. Můj názor je že když neumíš vyjádřit svůj názor nebo napsat vlastní, svojí, žádost tak prostě nemáš na to být adminem. Tečka.

Zelenáč - http://forum.soe.cz/viewtopic.php?id=4374
BorYs - http://forum.soe.cz/viewtopic.php?id=2805
Agresor - http://forum.soe.cz/viewtopic.php?id=1504
Wolf - http://forum.soe.cz/viewtopic.php?id=1228

Thumbs up +2 Thumbs down

5

Nedávno sme brali 2 adminov, za mňa nie.

Thumbs up Thumbs down

6 Naposledy upravil: Mlc a hraj! (2014-03-02 13:39:59)

Silente z toho co jsem napsal jako odůvodnění těch banů podle mě docela vyplývá, že můj bratr je starší než jsem já, ale to je vlastně jedno. Pak by mě zajímalo kde si zaslechl, že mi je 15 nebo 16 let. Dále tvůj příspěvek nebudu komentovat, protože s tebou nehodlám mít další spor.

silent napsal:

A že mi to nepřipomíná většinu žádostí o unban. To mladší bratr!
Co se týče věku tak se mi zdá že taky kecáš, přijde mi že jsem někde zaslechl 15 nebo 16, tak jak ti najednou může být "za chvíli 18", což je mimochodem taky vtipný, protože tohle často říkají děti ve školce když se jich zeptáš kolik jim je.

Dum spīrō, spērō

Thumbs up Thumbs down

7

Mlčáku nebudu tě posuzovat z toho jak tě posuzují ostatní. Znám tě asi trochu víc a můžu říct, že si solidní člověk. Nezáleží na tom momentálně kolik ti je na to kašlu, ale jak se chováš. Nemám proti tobě žádné výhrady. Vím však, že Jailhunterem si oproti Digimu dost málo. No zase na druhý strané když si vememe to, že pár adminů tady bylo JH dost krátce prakticky, tak opět nemůžu mít žádný výhrady.

Jediný co už se mi absolutně nezdá je to, že adminů je už tam strašně moc. Aby to tam nevypadlo tak, že si tam budou hrát jenom lidi z AT. Je to trochu divný. No každopádně pokud se tvoje žádost odsouhlasí budu tvrdě naléhat na to, aby se opět nahodil STOPSTAV. A dokud se admini neprotřídí což se beztak stane, tak žádnýho dalšího nebrat.

Síce máš v Banlistu 5 banů za TK, ale né vždy to muselo být úmyslně a jak píšeš, že si to nebyl ty. Dobře pro tentokrát uznávám protože sám jich tam asi pár mám a bylo to jenom díky tomu, že nějaký trotl se mi házel do rány a nebo natolik provokoval, že jsem ho prostě sundal. (S tím bych se asi zrovna chlubit neměl...)

Máš tam tedy moje ANO.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up +1 Thumbs down

8

Neber si to nikterak osobne. A uz vubec neber v potaz silentovo anarchisticka vyjadreni, ale davam taky NE. Jak uz psal meverik tak ted byli prijati Lamer a Chleba. Navic Digiho zadost vypada dost slibne. Takze bohuzel akorat spatneho nacasovani, jinak bych daval ANO.

Verdikt: NE

Second place is the first LOSER!

Thumbs up +1 Thumbs down

9

Přijetím Digiho byl vyhlášen stop stav. Bohužel pro tebe je nás na jeden server moc a oba dva přijmout nemůžeme.
Pokud k tomu chceš vědět víc, kdekoli se mi ozvi, rád to vysvětlím dopodrobna.

Lock.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +2 Thumbs down