1

Téma: Hledáme stavitele

Náš MC server je stále ve vývoji, především pak je potřeba spoustu věcí dostavět. Můžeme to udělat my, ale jednak by to trvalo o mnoho déle a jednak chceme dát i trochu prostoru vám.

Proto tento server v současné době vypouštíme na veřejnost - hledáme totiž stavitele a pomocníky, kteří by byli ochotni za nějakou pozdější herní odměnu pomoct v budování některých částí světa jako je například hlavní město nebo systém portálů.

Co požadujeme?

Potřebujeme dobré stavitele a testery, kteří komunikují. To znamená, že především požadujeme, abyste uměli stavět v Minecraftu, měli s ním nějaké zkušenosti a ideálně i realizovali nápady, které vymyslíte.
Zjistit se to dá jednoduše. Pokud si myslíte, že máte zkušenosti se stavěním a že se nám budou stavby líbit, kontaktujte nás a my Vám na server dáme přístup. Tam postavíte jeden domek na test-světě a pokud se nám bude líbit, ve whitelistu Vás necháme. Pokud ne, domek necháme na místě a z whitelistu Vás vyřadíme. Po přechodu do Beta verze se můžeme domluvit na přesunu do normálního světa.
Dále pak je třeba mít TS3 a funkční mikrofon, abyste s námi mohli komunikovat.
Vzhledem ke kapacitě serveru nemůžeme mít pomocníků moc. Proto si jich nakonec vybereme maximálně pět.

Co za pomoc při stavbě můžeme nabídnout?

• Doživotní rank Pomocník.

• Více peněz do začátku.

• Možnost mít už svět více méně prochozený.

• Možnost vybrat si ještě před spuštěním Beta verze parcelu.

• apod.

Pokud máte tedy zájem o pozici Pomocníka, neváhejte se ozvat buď sem nebo osobně přes PM nebo Steam některému z hlavních adminů (já, Ushirew nebo Meverik).

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +3 Thumbs down

2 Naposledy upravil: Milmiz (2014-02-02 15:07:01)

Re: Hledáme stavitele

Já bych do toho šel:)

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up 0 Thumbs down

3 Naposledy upravil: DennyCZ (2014-02-03 11:13:56)

Ja bych taky zkusil wink stavby ,mám v celku dobré

Thumbs up Thumbs down

4

Čaute, smile

Chci se vás jen zeptat, jestli bych nemohl být [HELPER], mám s helperem velice bohaté zkušenosti, jsem helper celkem již na třech MC serverech. A moje stavby? Zatím nic moc, big_smile ale znám někoho, kdo umí dobře stavět, a rád by vám/nám (pokud mě přijmete) pomohl. smile
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dále něco o mně:

Čaute, jmenuji se Šimon a je mi 11 let. Pocházím z Náchoda, ovšem nyní bydlím ve městě jménem Jaroměř.
Jsem společenský typ, a své nervy vždy (Až na vyjímky) držím na uzdách.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Předem děkuji. smile
       Šimon (Geltix123)

PS: Pokud máte zájem, kontaktujte mě na skype --> saimonh2 smile

Veni Vidi Vici smile

Thumbs up −1 Thumbs down

5

Zdar.

Jediná možnost komunikace je naše TS3 a to pravidelně. Pokud tedy máš o pozici zájem, napiš mi PM a domluvíme se na termínu, kdy tě necháme předvést svoje umění na serveru. Pokud se nám bude stavba líbit, můžeme se domlouvat dál.

Jinak, rád bych v té PM, kterou mi budeš psát, měl i linky na ty tři MC servery.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down