1

Téma: BUG spectování ?

Nevím proč,ale někdy se mi stane,že můžu spectovat soupeře na classicu. S pozdravem chodura

Thumbs up +3 Thumbs down

2

Re: BUG spectování ?

To bude nejspíš vedlejší prokukt zprovoznění spectu i druhýho teamu pro adminy. Ví se o tom ale jak pokročilo/nepokročilo řešení nevím.

Life is too short to remove USB safely.

Thumbs up Thumbs down

3

Biosek napsal:

Ja to pri rozchazeni admin freelooku nastavil spravne. Nevim kdo to ***** prenastavil tak, ze to rozbil.

Fixed...

Thumbs up Thumbs down

4

smile

Thumbs up Thumbs down

5

Mně to vyhovuje. Aspoň se nemusí do spectu kvůli cheaterům z druhého týmu smile

Thumbs up Thumbs down

6

^To je sice pěkný, ale proč to tak bejt nemůže jistě chápeš...

Thumbs up Thumbs down

7

Ja to pri rozchazeni admin freelooku nastavil spravne. Nevim kdo to **** prenastavil tak, ze to rozbil. Cvary uz nastaveny spravne, ale furt to nefunguje. Nevim proc. Nemam uz cas to resit.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

8

mayfly: Chápu, že si pak dva blbečkové na TS můžou napovídat, ale to se má hodnotit jako WH.

Thumbs up Thumbs down

9

@gorgitko, v tomto pripade by som to hodnotil ako "feature" smile

Chranim vase digitalne svety  w(~.^)W

Thumbs up Thumbs down

10

Komunikace s někým z druhého týmu a razení je snad zakázána ne? Vždycky to bylo posouzeno stejně jako cheating. Nebo aspoň většinou kde jsem hrál,tak se to nesmělo.

Thumbs up Thumbs down

11 Naposledy upravil: silent (2014-01-07 19:40:55)

Taky že je zakázaná, druhá věc ale je to někomu dokázat big_smile ...

Thumbs up +1 Thumbs down

12

Ono je to těžký to posuzovat, když s používám TS (a to nemyslím vůbec kvůli radění) je to mnohem větší zábava...

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

13

silent: Tak tomu člověku se snad nemusí nic dokazovat, v pravidlech by mělo být jasně napsáno, že napovídání bude hodnoceno jako cheat (WH). A on to v podstatě cheat je, akorát ne programový smile

Thumbs up Thumbs down

14

@misulin, It is not bug ! It is a feature big_smile Hlaska programatorov big_smile

15

Nemusíš dokazovat. Pokud projevuje známky,že moc ví,tak to můžeš brát jako WH big_smile. Však se to tak aji bere. Někdy nepoznáš jestli hráč má WH nebo jestli mu někdo radí. Ať už jiný cheater a nebo někdo kdo spectuje druhý tým

Thumbs up Thumbs down

16

Podle pravidel to je jedno, jestli máš program nebo někoho na TS, pokud máš podezření a vidíš je v roomce, tak se logni jako jiná identita, šoupni se k nim do místnosti, zeptej se, jestli taky hrajou na classicu a jestli můžeš kecat s nima a po chvilce špehování můžeš banovat s ďábelským smíchem do TS.

Progress odstraňování té chyby je teď dost na mrvém bodě, nikdo neví čím to je a je zkouškové.

Thumbs up +1 Thumbs down

17

Tak jak to pokračuje ? smile Bude se to nějak opravovat ? A taky příkazy jako /me a taky se mi zdá nefungují příkazy ! kde je komunikace s adminy pro hlášení cheaterů

Thumbs up Thumbs down

18

Bohužel je zkouškové a technici nemají čas na nic jiného než na školu. Opravy se chystají, jen na ně musí být čas :-) Crosschat (psaní přes !) je taktéž rozpracovaný.

Co se týče webu, dotazy směruj na Deiforma, ten web dělal.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

19

Spectovani na classicu a GG by uz melo byt opraveno.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein