1 Naposledy upravil: hellHound (2013-07-13 22:17:09)

Téma: Návrhy, chyby

1. Na DM a na FyDM nefunguje /ban
2. Na kreedz neni timelimit mapy.
3. Maplist Gungame, nepřidávejte tam najednou víc jak dvě mapy, vše postupně. Jednu mapu za týden třeba. Měnit to chce, protože mapa trvá dvacet min. a střídá se to rychle, pak je to moc ohraný. (alespoň 4 mapy je potřeba přidat)
3. Vrátit na Extreme de_dust_2009, kdysi moc hraná mapa, byla odstraněná kvůli pár bugům, třeba zlepší návštěvnost, čistě jen názor.
4. Nefungujou logy, nevím zda jste je nahradili connect logem, ale logy jsou celkem užitečný.
5. Spectators. Mimo classic bych povolil pobývání ve spectu déle jak pět min, vlastně do konce mapy, v současným stavu návštěvnosti to neuškodí. Hlavně se nedají točit dema, když borec za pět min dá jen dva fragy,
a pak vás to kickne.
6. Taková malichernost ale pro mě to cekem mělo váhu vždy. V banlistu v sekci server, při rozkliknutí určitého serveru se vám zobrazí hráči, tedy nicky hráču na serveru, teď to jen ukáže "hráč se připojuje". Ještě jsem něco chtěl ale nevzpomenu si:D, pak dopíšu.
7. Na longjumpu se nenatáčej dema a taktéž chatlogger nezaznamenává zprávy ze serveru. Amx_showip na serveru též  nefunguje.

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Návrhy, chyby

5) Dřív se to člověka v zhruba půlminutových intervalech ptalo, jestli je přítomen - řekl bych že hodně dobrá funkce, pokud člověk chce natáčet demo déle než 5 minut wink

Thumbs up Thumbs down

3

3. Zkusit se to dá, ale ta mapa odešla chvíli po Kopcovi, neřekl bych, že na Extremu je tolik lidí, aby se taková velká mapa dala hrát... Minimálně teď o prázdninách to bude bída...

4. Víme to tom, částečně to prozatím nahrazuje zmíněný connect log... O užitečnosti logů je nejeden člověk přesvědčen, uvidíme do budoucna, třeba se to zase nahodí...

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

4

Uprimne me tyhle technicky nedostatky strasne stvou, protoze vim, ze bych je mel opraveny do par hodin na vsech serverech. Neprijemnym faktem ale je, ze s tim nemuzu nic delat, protoze nemam na servery pristup.
Pozadal jsem feara a Astra o zvazeni toho, jestli by mi nedali aspon nejakej omezenej pristup. Uvidime.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

5

Již jsem silentovi v PM psal, že při neaktivitě Astra zde není nikdo k opravování bugů a k jakýmkoliv potřebám adminů zde volná ruka není. Jaksi jsem navrhl ať dají tobě Bio hl. práva anebo mesmovi, který je tu často poslední dobou. Ale tak to musí řešit hl. adminstvo.

Thumbs up Thumbs down

6

No bohužel... řeší se to v admin sekci, bohužel zatím bez výsledku. Až (pokud) dostanu práva (hesla), tak na to můžem s Bioskem vlítnout (pokud nechtějí dát přístup přímo jemu).

7

Pridavam se k nazoru, ze by se spect time mel trochu prodlouzit, nebo aspon to udelat tou (otravnou) formou, ze se to ptalo, jestli je spectator pritomen.

Za dalsi si myslim, ze by jste meli neco udelat s tim odpocitavanim na konci mapy na classic serveru. Kdyz zacnce na zacatku kola ten hlas odpocitavat (ten, nine ....), tak v lepsich pripadech leti 10 flashu do vzduchu, spoluhraci po sobe strilej a pak zjistej, ze i kdyz to ten hlas dopocita, kolo pokracuje. Mozna bych ten hlas (odpocitavani) vypnul, protoze si myslim, ze je to signal prave k tem masakrum smile

Thumbs up Thumbs down

8

@swc1262 naprostý souhlas. Je to fakt brutální trolling ze strany Soe.:D
Nejlepší je pak ta vlna nadávek při zprávě "Časový limit byl prodloužen..":D

Thumbs up Thumbs down

9

CONFLICT DETECTED! Disable nextmap.amxx in plugins.ini.
CONFLICT DETECTED! Disable mapchooser.amxx in plugins.ini

zobrazuje se to furt v chatu na Classicu

Thumbs up +1 Thumbs down

10

Nazdar.Na classicu bych zpátky uvítal ukazovatel damage.v podstatě se aktualně dovíš kolik jsi ubral protihráči pokud do něj nestřelil nikdo jinej a to tě jesště musí zabít.o ostatních protihráčich už tyto udaje nezjistíš=nevíš.a toto je základ

Thumbs up Thumbs down

11

O teto chybe vime delsi dobu, ale nebyl cas ji opravit.
Kazdopadne jsem si trosku casu udelal a uz by /me a /hp meli fungovat normalne.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein