Téma: žádost o prava na JB

Ahoj,
asi neni potreba se predstavovat, protoze me tu vsichni znate, ale i presto napisu par radku o me.
Jmenuji se Ondrej, je mi 25 let a pochazim uz od narozeni z Prahy. CSko hraji s nejakou tou pauzou uz asi 10 let.

Uz nejakou dobu jsem na SOE jailbreaku jako Jailhunter. Par nezbedniku jsem jiz nahlasil, nejake ty rady ostatnim nezkusenym simonum jsem predal a hajil prava T, jak to jen slo. Mozna je cas posunout se trosku dal. Pokud by jste byli pro, rad bych se stal adminem JB a prispel i svou troskou do mlyna, aby jsme dostali SOE jeste dale nez ted je smile

Za kazdy nazor predem dekuji.

CHLEBA SE SOLI

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up +3 Thumbs down

2

Re: žádost o prava na JB

Za mě určitě PRO.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up +1 Thumbs down

3

Za me neutral.
Mam vyhrady vuci nekterym tvym praktikam a kvuli tomu si myslim, ze adminem bys prozatim byt nemel. Kazdopadne jsi na dobry ceste o tom zadna.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

4

Keď sme ta brali ako JH, tak som dával podmienku, že sa nebudeš zapájať do nejakých hádok.

Čo si  viac menej splnil.
Na fóre si aktívny, par krát som ta videl aj na TS smile. Na serveri máš aktivitu dobrú.

Za mňa ANO.

Thumbs up +1 Thumbs down

5

Tady neni o čem. Bez diskuze ANO!

Second place is the first LOSER!

Thumbs up +1 Thumbs down

6

Ano smile

Thumbs up +1 Thumbs down

7

Ano

Hmm ... a čo potom ?

8

Tak by se asi slušelo, abych se k tomu vyjádřil ještě já.

S prací CHLEBA jako JH jsem spokojen, je aktivní, žádnou oficiální stížnost ani větší prohřešky jsem nezaznamenal. Co je z mého pohledu vidět, je kontroverznější chování na fóru, které ale - minimálně pro mě - výraznější překážkou není. Z mé strany máš tedy zelenou.

Se šesti kladnými hlasy mi tedy nezbývá, než tě přivítat v týmu. smile Tvým posledním úkolem před přijetím je nalezení mentora v některém z tvých služebně starších kolegů z JB sekce. Mentoring bude kvůli tvé práci na pozici JH zkrácen na jeden měsíc místo dvou.

Jakmile najdeš mentora, sejdeme se všichni tři na TS, kde ti vysvětlím co a jak. Na termínu se domluvíme.

Tak tedy vítej. smile

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +2 Thumbs down

9

Celemu stavajicimu admin teamu dekuji za prijeti a slibuji, ze svou praci budu vykonavat s nejlepsim vedomim i svedomim. Nebudu sve funkce zneuzivat a budu se snazit vyhovet vsem bez rozdilu. Dekuji

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up +3 Thumbs down

10

Ještě bych teda dodal, že chlebíka si teda vemu na starost osobně, jelikož jsem ho navrhoval. smile

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up +1 Thumbs down