26

Re: Poslední reakce na napsání "něčeho" do chatu...

Weiss: Před půl rokem to taky nebylo takhle výrazný. Když přišel zkušenější simon, lidi se neodpojovali.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

27

Na mačkání E je ideálí recept začít rychle dávat příkazy... Oni s tím za chvilku přestanou když zjistí že přes to nic neslyší smile

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

28

K čemu ten zvuk use vlastně potřebujete? Pokud k ničemu, tak ho zakažte a máte vystaráno.

#include <amxmodx>
#include <fakemeta>

public plugin_init()
{
    register_plugin("Block use sound", "1.0.0", "Astro");

register_forward(FM_EmitSound, "EmitSound");
}

public EmitSound(id, channel, sample[])
{
    return equal(sample, "common/wpn_denyselect.wav") ? FMRES_SUPERCEDE : FMRES_IGNORED;
}

// …nebo tak něco

Thumbs up +2 Thumbs down

29

po zrušení baterky je to jediná rychlá možnost jak někoho upozornit smile

Thumbs up Thumbs down

30

Na co někoho upozorňuješ v takové rychlosti že to nestihneš napsat do chatu?

Thumbs up Thumbs down

31

Vizte silenta. Četu si většina lidí nevšímá, a když je k tomu ještě zakázaný box, tak je to opravdu jediný způsob, jak někoho upozornit.

Thumbs up Thumbs down

32

Pro me to je prudici tlacitko.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

33

Pro me je to wallhack. Jestli to zrusite, zruinujete mi hru.

Oprava: Jestli mi to Astro zrusis, tak ti pak zrusim taky neco co mas rad big_smile

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

34

A střelbu ze zbraní třeba zrušit nechcete? Že by simon dostal luk a šípy a CT by se třeba mohli držet za hlavu big_smile

Thumbs up +4 Thumbs down

35 Naposledy upravil: nespapas (2014-01-10 09:32:05)

Souhlasim, "e" je posledni zvuk co zbyl k rychemu upozorneni spoluhrace na cokoliv ...Jeho zruseni je blbost (po tom co jste vyradili baterku , urcite)

Thumbs up +1 Thumbs down

36

Pro mě za mě tam ten zvuk kldině může zůstat, ale nepište, že vás sere když to někdo mačká.

Thumbs up Thumbs down

37

@K, snad je jasné, že se tu bavíme o všech hráčích na serveru, pokud ten zvuk někoho štve, tak si dá do složky valve\sound\common prázdný zvukový soubor wpn_denyselect.wav a má hotovo.

Nechci nic zakazovat, jenom jsem tu diskuzi tady pochopil tak, že několik lidí obtěžuje a možná je k ničemu, tak jsem zcela nezávazně navrhl jedno řešení. :)

Edit: Nevím, jestli to pochopí i úplně prázdný soubor, možná jo, nevím. Pro případ, že by to někdo chtěl zkoušet, tak jsem přibalil funkční wav, ve kterém nic není. Mně funguje read-only, ale možná i bez toho, moc jsem to netestoval.

Přílohy příspěvku

wpn_denyselect.wav 58 B, 3 stažení od 2014-01-10 

Nemáte práva ke stažení příloh z tohoto tématu.

Thumbs up +2 Thumbs down