1 Naposledy upravil: Digi (2013-12-30 14:33:14)

Téma: Žádost o práva na Gungame

Zdravím celý portál Soe smile
Tímto bych si chtěl velice rád zažádat o post admina na Gungame.
Jmenuji se Jiří Janoušek, je mi 16 let (skoro 17) a bydlím v Žatci. Studuji na obchodní akademii ze zaměřením na učetnictví a ekonomice.
Mezi mé koníčky patří : airsoft, paintball, technologie a csko.
Jinak na portálu soe.cz hraji už docela dlouho, hlavně na jailbreaku. Na Jailbreaku jsem ve funkci jailhunter a žádost jsem si chtěl podat spíše na něj. Ale jelikož je stop stav nabírání, tak se chci pokusit dostat do admin teamu aspoň přes gungame. Tento mod jinak znám velmi dobře a docela mě i baví. Než tento mod byl ze soe odstraněn tak jsem si ho šel také párkrát zapařit, takže vim o co jde. Pravidla jinak ovládám, vím co se sluší a patří.
Myslím si, že bych o sobě mohl říct, že nejsem konfliktní člověk. Vždy na Jailu se snažím hráčům poradit, pomoct jim s problémy atd... Samozřejmě je někdy i vyjímka, že se s nějakým  hráčem pustím do řeči, ale snažím se tomu vyhnout a když už, tak se aspoň snažím vyřešit to v klidu.
Jinak jsem aktivní i na TeamSpeaku. I když teď v poslední době jsem tam byl aktivní strašně málo a to i v csku, ale to bylo jenom k vůli škole. Musil jsem dohánět učivo kvůli častým nemocím. A to mi dost znemožňovalo tady nějakou dobu hrát a tak se chci tímto i omluvit. Jinak si myslím, že i s adminy vycházím celkem dobře, tak snad to pochopíte.
Nyní bude má aktivita ve strarých dobrých kolejí.
Jo a abych nezapomněl - mám 2 psy ! ( čivava a dobrman = vražedná kombinace xD )

Tak a myslím, že jsem zmínil asi vše co je potřeba.
Tak vám všem velmi děkuji za přečtení a přejí hezký zbytek dne.
s pozdravem Digi

Nesnažte se vyzrát nad ostatníma, hlavně musíte vyzrát sami nad sebou !

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Žádost o práva na Gungame

Já vám do toho nechci kecat chlapci (a týká se to i Milmize) ale umíte poznat alespoň základní druhy haxů?

Thumbs up Thumbs down

3

Správná poznámka silente! Zavedl bych podmínku mít naspectovaných aspoň 50 hodin Wolfovo hraní.

Whit's fur ye'll no go past ye!

4

Nechcem byt nejaky zly ale kde sme sa to dopracovali ze JH hovoria koho by si admini mali zobrat medzi seba a ako admin kolektiv znasat jeho mozne preslapy ? Nenahlasil si ani jedneho cheatera. Hrajte na tych serveroch hlaste cheaterov a potom sa uvidi. (aspon moj nazor)

5

Dobrá,,, já se za toto omlouvám, já tím jen chtěl napsat, že je to dobrý hráč a mohl by A teamu pomoct, ale je pravda, že do toho nemam co kecat, takže upraveno.

Thumbs up Thumbs down

6

Arkii napsal:

Správná poznámka silente! Zavedl bych podmínku mít naspectovaných aspoň 50 hodin Wolfovo hraní.

http://2.bp.blogspot.com/-PmAE9qf3EGk/Ua1x2IptLzI/AAAAAAAAHz0/QLHChTYjoQE/s1600/husky+2.jpg

Rock is overpowered, please nerf. Paper is fine. -Yours, Scissors.

Steam  |  FaceBook

Thumbs up +5 Thumbs down

7

Arkii napsal:

A co 50 hodin myho hrani? sad

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

8

Takehoto ? big_smile
http://cs1.gamemodding.net/posts/2013-06/72096300_1371535588_53090975_de_aztec0000.jpg

9

To je na perma... big_smile

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

10

Držte se prosím tématu threadu, posty 6-9 tu nemají co dělat.

Já osobně bych nebyl proti v případě cca. desítky úspěšně nahlášených cheaterů s minimální chybovostí a zároveň mentora, který by na Vás (píšu to i pro Milmize) dohlížel. To všechno je záležitost GG, na JB podle mě úplná nouze o adminy není a sám bych stop stav neporušoval, ale Kevin k tomu může říct opak.

O GG nemáme prakticky žádné přehledy, kolik adminů budeme potřebovat, jak moc budou muset být aktivní apod., to se ukáže během několika následujících týdnů. Zhruba tak dlouhý časový úsek byste podle mě měli i čekat a ukázat něco ze své CHH zahrádky.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

11 Naposledy upravil: Kev (2013-12-30 15:58:33)

Momentálně jsem PROTI. A to z toho důvodu, že si nejsem moc jistý tvými schopnostmi co se týče rozpoznávámí cheatů. Na fóru nemáš žádné jiné hlášení než jen ta co se týkají JB. Dal bych tomu ještě nějaký čas, žádost zatím zamknul, počkal bych až se ten Gungame trochu rozjede... Mezitím bys měl dost času na hlášení jak tady na fóru tak i přes steam/TS. Pokud bys měl náhlášené nějaké ty hříšníky a časem se ukázalo, že na GG adminy potřebujeme tak bych byl pro.

EDIT: viz Káčko:

Káčko napsal:

O GG nemáme prakticky žádné přehledy, kolik adminů budeme potřebovat, jak moc budou muset být aktivní apod., to se ukáže během několika následujících týdnů. Zhruba tak dlouhý časový úsek byste podle mě měli i čekat a ukázat něco ze své CHH zahrádky.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

12

Já osobně bych byl PRO. Nějakou dobu jsem s ním hrával na Jailbreaku a taktéž mi nahlásil úspěsně mimo CT i několik wolfů.

Každopádně mi to přijde jako, že mu svítí u jména Jailhunter, tak ho "nechcete". Jako by ste měli zafixováno, že Jailhunter je nějaká pozice která nemá mimo JB co dělat a je to nějaká podradná skupina lidí.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up +1 Thumbs down

13

Opět píšu jak pro Digiho tak pro Mimize:

Ushirewe, Jailhunter je alespoň podle definice v topicu od Káčka úplně normální hráč. A jako s normálním hráčem, zvláště co se týče jiných serverů s ním také bude jednáno. Po komkoliv kdo chtěl práva se požadovala na serveru nějaká aktivita, a to že hraje víc na Jailu není výmluva, pak ty práva nepotřebuje. Ta aktivita by neměla být jenom spam fóra ale také hlášení haxorů, chození do spectu když je něco podezřelé atd. atd. Co si pamatuju tak na Jailu jsme haxory banovali maximálně tak já a Biosek.

Další věc která mluví v jejich neprospěch je podle mě i nedostatek zkušeností, alespoň co můžu odvozovat podle stylu hraní.  Sorry ale člověk co je schopnej zkoušet prostřelit zeď MP5kou by podle mě neměl mít pravomoc rozhodovat kdo je cheater a kdo ne smile

Thumbs up +4 Thumbs down

14

silent napsal:

Sorry ale člověk co je schopnej zkoušet prostřelit zeď MP5kou by podle mě neměl mít pravomoc rozhodovat kdo je cheater a kdo ne smile

Já prostřelím zeď i MP3kou. tongue

Jinak škoda, že už nemáme psychostats, kde bylo nádherně vidět kdo na jakém serveru strávil kolik času. Když to vezmu podle sebe, tak jsem o práva žádal po cca 200 odehraných hodinách na Oldu. Což se pochopitelně dá jen těžko dosáhnout na serveru, kterému ještě teče mlíko po bradě. Takže bych to odložil na měsíc, dva. A uvidíme jak to bude s aktivitou hlášením případných haxorů. wink Ju?

Rock is overpowered, please nerf. Paper is fine. -Yours, Scissors.

Steam  |  FaceBook

Thumbs up +2 Thumbs down

15

Statistiky se chystaj smile

Uz jsem mu dal intro do PM ~Bio

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down

16

Black Wolf napsal:
silent napsal:

Sorry ale člověk co je schopnej zkoušet prostřelit zeď MP5kou by podle mě neměl mít pravomoc rozhodovat kdo je cheater a kdo ne smile

Já prostřelím zeď i MP3kou. tongue

Jinak škoda, že už nemáme psychostats, kde bylo nádherně vidět kdo na jakém serveru strávil kolik času. Když to vezmu podle sebe, tak jsem o práva žádal po cca 200 odehraných hodinách na Oldu. Což se pochopitelně dá jen těžko dosáhnout na serveru, kterému ještě teče mlíko po bradě. Takže bych to odložil na měsíc, dva. A uvidíme jak to bude s aktivitou hlášením případných haxorů. wink Ju?

vim, že sem nemam co psát, ale na gametrackeru je přihlášenej soe jb i classic, nebylo by špatný tam dát i gg, už jen proto, že tam je list všech hráčů co na serveru kdy hráli + fragy a odehranej čas http://www.gametracker.com/search/?query=soe.cz

Thumbs up +2 Thumbs down

17

S tímto jsem počítal smile
Takže bez problému smile

Thumbs up Thumbs down

18

Prozatím ne, po splnění výše uvedených podmínek si zkus zažádat znovu.

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down