1

Téma: Biosek

Zdravim,
dnesnim dnem si davam status inactive z duvodu casoveho, osobniho a problemum v internich zalezitostech.

Prosim tedy, aby mi uz nikdo nepsal o zadnych zalezitostech ohledne soe portalu krome feara smile

Dekuji vsem za prijemne prozite chvile na tomto portalu.

Hlavne Deiformovi, ktery ostatni presvedcil, aby mi byli prava vubec dany, Astrovi za jeho know how ohledne programovani pluginu, Silentovi za pomoc s webama, cYtronce za jeji nekonecnou dobrou naladu a vsem ostatnim clenum admin tymu.

Mejte se tu, ahoj.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

2

Re: Biosek

sad

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

3 Naposledy upravil: cYtronka (2013-11-06 16:53:36)

Ja ďakujem Bio, za všetko.. Drž sa "parťáku" smile

Otvorím pašteku a tam Weiss.... v MOJEJ pašteke...

4

GL.
Na jak dlouho tu inaktivitu vidíš?

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

5

Inaktivitu vidim na spocetne dlouhou dobu.
Kazdopadne od vysledku porady adminstva uvazim ze bych pokracoval s moderovanim fora, fb a webu. Tzn zadny technicky zalezitosti jako programovani, upravy a opravy. A to z duvodu ze mam pri cestach dostatek casu na mobilu pouze k moderovani a k nicemu jinymu. (programovat na mobilu. opravdu challenge NOT accepted)

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

6

Panove GG jede uz vcelku solidne. (krome prepojovani, ktery neumim vyresit) A tim ma prace zatim konci. Zacina mi za par tydnu zkouskovy, ale uz mam predterminy. Takze ode dneska do pulky unora bych prosil radiovy ticho. Dik