1

Téma: Moje neaktivita

Ahoj, jelikož v poslední době jsem měl (mám)  problémy se svým notebookem, tak jsem nucen ho dát na reklamaci (Špatná grafická karta). Bohužel nevím na jak dlouho to bude, možná na týden, ale možná i na měsíc, kdo ví. Na csko se díky tomuto problému nedostanu, možná jen na nonsteam a tam práva nemám. Chci se vás tedy zeptat jestli nevadí, že maximálně měsíc nebudu aktivní, protože bych nerad přišel o JH. Děkuji a omlouvám se za tuto situaci.

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Moje neaktivita

Řekl bych, že to asi nebude problém. Rádi tě tu zase uvidíme! smile

Thumbs up +2 Thumbs down

3 Naposledy upravil: Milmiz (2013-11-19 21:55:01)

smile

Mami?

Thumbs up Thumbs down

4

No stress, vyřeš co potřebuješ :-)

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +1 Thumbs down

5

Díky moc :-)

Mami?

Thumbs up Thumbs down

6

Zdravím, tímto komentářem bych chtěl odstartovat mojí jednoměsíční neaktivitu. Problém s notebookem jsem již vyřešil, ale vyskytl se mi další problém, který musím vyřešit a tím pádem nemám na jail a ani na nic jiného čas ani náladu. Píšu to sem proto, aby se nikdo nedivil, že se na serveru ukazuji málo. Děkuji za pochopení. Na serveru se občas vyskytnu, ale nebude ot tak často jako předtím. Řekl bych to tedy tak nějak, že si dávám pauzu..

Mami?

Thumbs up Thumbs down

7

Ok, berem na vědomí :-)

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

8

ok smile

Thumbs up +1 Thumbs down