1

Téma: Jailbreak párty s adminy #3

Jailbreak párty již zítra

Zítra, v sobotu 30. 11 od 20:00, se opět rozběhne na našem serveru Jailbreak párty s adminy, kde budete moct potkat spoustu známých tváří jak z admin týmu, tak mimo něj.

Jako tradičně, od 23:00 bude následovat music afterpárty, kterou opět zajistí dvojice DJs Vlasis s Milmizem. Doufáme, že překročíme minulý rekord 15 hráčů v jedné místnosti
Chystáme pro Vás i soutěž o body, podrobnosti o ní dodáme sem a na naše fórum během zítřka.

Těšíme se na Vás na cs.soe.cz:27030 a ts3.soe.cz!

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1412617_660243180663618_606201060_o.jpg

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Jailbreak párty s adminy #3

To si snad nenechám ujít. tongue I když radši mlčím big_smile

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up −1 Thumbs down

3

Tipovací soutěž o body

Dnešní soutěž o body bude tak trochu experimentální. Podle toho, jak se vyvede ta dnešní, (ne)budeme pořádat i další soutěže.

Vaším úkolem bude si tipnout, kolikrát se mezi 20:00 a 23:00 napojí všichni hráči. Tedy nejde o to, kolik unikátních hráčů se napojí, ale počítá se každé napojení, i kdyby se hráč hned odpojil. Tipovat budete moct od 20:00 POUZE na facebooku na statusu o startu party.

A odměna je dnes skutečně tučná: autoři tří nejlepších tipů získávají 1000 JBP na našem serveru a budou vyhlášeni zde na FB a na TS3 serveru.

Držíme palce a nezapomeňte večer ve 20:00 přijít na náš JB server.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +1 Thumbs down

4

Káčko napsal:

...

+10!

Second place is the first LOSER!

Thumbs up 0 Thumbs down

5

Na náš server se dnes připojilo 145 hráčů! Znamená to tedy, že vítězi jsou:

Patrik Valkovič - 146
Honza Vlasis Vlasák - 151
Dominik Dymák - 150

Vítězům gratulujeme, ozvěte se prosím do zprávy na FB.

Veritas vincit.

Thumbs up +1 Thumbs down