1

Téma: Jailbreak párty s adminy #1

Zítra od 20:00 Vás všechny zveme na náš Jailbreak server! Co se bude dít? Náš admin tým se po dlouhé době chystá sejít ve vyšším počtu a zahrát si s Vámi.
Těšit se můžete třeba na Kevina, Káčka, Jewela, Claye a další.

K tomu všemu si s Vámi rádi popovídáme na našem TS3 serveru, kde možná proběhne i nějaká hudební afterpárty.

Tak zítra v 8, těšíme se na Vás!

IP serveru: cs.soe.cz:27030
TS3 adresa: ts3.soe.cz

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +2 Thumbs down

2

Re: Jailbreak párty s adminy #1

Už se těším smile
Fajn by bylo, kdyby si přisli zahrát  Fear, Astro, FelcL atd. big_smile

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down

3

Hoši, děkujem!

Včera jsme na bezmála 4 hodiny měli plný server a na TS3 serveru se vystřídalo zhruba 15-20 lidí. Akce se moc povedla a věřte, že není poslední!

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/901967_647606261927310_755991832_o.jpg

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

4

a ta retro Afterparty smile

Thumbs up Thumbs down

5

jaktoze vidis takovehle skiny?

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

6

@chlebik
cl_minmodels 1

Slouzi to k tomu, aby csko nemuselo nacitat modely tretich stran a tim padem jelo rychleji, protoze ma asi Kacko misto pocitace kalkulacku smile

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

7

Káčko fotil z HLTV, která custom modely nepodporuje, ty kalkulačko. Ono by stačilo, Bio, číst ten facebook a hned bys byl chytřejší smile

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down