Téma: Nove mapy

Ahoj mam navrh na nove mapy.

Co treba jail_darkover, jail_teknosmanli(muj favorit), jb_metal, jail_guetta

Soucasne navrhuji smazani mapy nuke, flexible amazon, deptr modern(ta uz je snad i smazana protoze jsem ji snad nikdy nehral)

Skouknete, uvidite. Ted tak koukam proc je zrovna teknosmanli zavrhnuta? Je tam spousta atrakci.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Nove mapy

Už tu ta diskuze probíhala. Tušim i na poradě se to probíralo. Takže se ti k ní snad vyjádří někdo, kdo tohle řešil.

Co vim, já tak mapy se mazat nebudou, navíc nuke, která se přidala nedavno. Vetšinu těch map neznám, takže nemám o čem hovořit.

Second place is the first LOSER!

Thumbs up −1 Thumbs down

3

nuke je nesmyslna mapa, nikdy jsem tam nehral zadnou atrakci. Vzdy to konci na care pred celama, kdy CTcko nekdo zastreli nebo mu utece do zbrojky sachtou a je konec. Pokud se tato mapa odvotuje vzdy se odpojuji, nema cenu ji hrat.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

4

asi máš na mysli jb_crime viď?

.... to jsem taky nepochopil k čemu se přidávala. Asi nějaká tlačenka :-D

Second place is the first LOSER!

Thumbs up 0 Thumbs down

5

ah ano omlouvam se. myslel jsem crime...btw nuke taky moc nevycniva. Smazal bych je oboje XD

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

6

CHLEBA SE SOLI napsal:

Co treba jail_darkover, jail_teknosmanli, jb_metal, jail_guetta
Soucasne navrhuji smazani mapy nuke, flexible amazon, deptr modern

Darkover uz na serveru byl a smazal se z duvodu nizke hratelnosti. Ostatni nove mapy co zminujes zkoukneme a probereme je na dalsi porade.

Mazat mapy se nebudou.
-Nuke byl pridan, protoze to je skvela mapa se spoustou atrakci. To ze jsou nyni na serveru neschopni simoni, kteri si to neumej uhlidat je vec druha.
-Crime byla pridana na zadost hracu jakozto nostalgicka mapa.
-Flexible amazon je skvela mapa, nechapu proc ji chces mazat.
-Deptr modern to samy..

Jinak se muzes podivat na posledni vyhodnoceni map v pravidelne ankete zde: http://forum.soe.cz/viewtopic.php?id=3948

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

7

Ono si stačí projít topic Maplist a můžete si odpovědět na větší část vašich otázek a návrhů.

darkover a teknosmanli jsme zamítli již dávno (teknostmanli pak kvůli mizerné konstrukci a vysoké šanci na vzpouru), na metal a guettu se pls někdo mrkněte, nebo to udělám já, až budu mít čas (snad do pár dnů).

crime se přidal na návrh Unicorna, kdy jsme chtěli vyzkoušet, jestli to třeba díky tomu, že je mapa známá, nezvedne návštěvnost. Osobně si to nemyslím, crime tam moc často hranou nevidím (a když, tak si myslím, že se na ní odpojují lidi). Pozn.: statistické údaje o mapách by bodly!

U deptru jsem zásadně proti odstraňování, stejně tak flexible dopadl v dotazníku docela dobře.

EDIT: Omyl, Bio, poslední vyhodnocení je tu: http://forum.soe.cz/viewtopic.php?id=4623

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

8

deptr jsem mesic nehral, nejde ani navrhnout ve hre. Bug? teknosmanli je skoda. vypada velice dobre. skouknete tedy ty ostani a uvidite.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

9

Teknosmanli nám s káčkem prošla pod rukama minimálně 2krát a vždycky jsme ji z nějakého důvodu nepřidali. Na ty ostatní mapy se až budu mít čas kouknu.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

10

nejakej pokrok? xD

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

11

Ne. Podívám se na to nejdříve v neděli.

Thumbs up Thumbs down

12

okej

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

13

S Káčkem jsme to teda prošli a jb_metal přidáme na server smile

Thumbs up Thumbs down

14

jupiii...skoda ostatnich map no hmm ale aspon jedna na oziveni. dekuju

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down