1

Téma: Nefunkční classic

Dobrý den,
chtěl bych se optat ohledně Vašeho server public, nedávno byl vypnut a zde na stránkách jsem se dozvěděl o změně hostingu, tak jsem čekal, kdy migrace bude hotová. Jakmile server šel, nedalo se tam hrát kvůli lagům, které na serveru byly a přetrvávají do teď, díky tomu se tam nyní nedá hrát. Na Váš server chodím především se odreagovat od práce a nyní nemám kam chodit big_smile. Chtěl bych proto znát info, jak to bude následně s Vašimi servery vypadat, děkuji za odpověď.

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Nefunkční classic

Zdravím,
budeme přecházet na jiný hosting. Mělo by k tomu dojít do konce měsíce.

3

Díky za reakci. Nechci se nějak vměšovat do Vaší politiky se servery, ale přecházet na hosting 2 měsíce? V čem je kámen úrazu?

Thumbs up Thumbs down

4

Druhý hosting není pod naší správou, takže bychom ty servery pronajímaly. Momentálně však mají prázdninový provoz, takže není možné to uskutečnit.

5

Kámen úrazu je, že jeden hosting skončil a na nový čekáme, než si samy udělají nějakou restrukturalizaci aby nám mohli poskytnout své služby.
A jestli tě napadá, proč čekat a nenajít raději někoho jiného... tak to z jistých technických důvodů není možné. Bohužel.

6

Já ty důvody sám znám.. no nic hodně štěstí, snad se to zase brzo rozběhne.

Thumbs up +1 Thumbs down

7

Taky doufám, rád bych pomohl, ale nevim jak.

Dřív jsem byl namyšlený.....ale teď už nemám chybu !! big_smile

Thumbs up Thumbs down

8

Během příštího týden bude vše opět funkční. Migrace serverů je již dohodnuta.

Thumbs up +5 Thumbs down

9

Už se těším.

Thumbs up Thumbs down

10

Servery byli presunuty na novy hosting a IP byla zachovana.
viz Facebook novinky. facebook.com/soecz

Zamykam.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein