1

Téma: cpl mill

Ahoj všichni,

napadlo mě, že by se mohla z maplistu na klasik serveru odstranit mapa de_cpl_mill, jelikož ji (aspoň dle mého názoru) plně nahrazuje mnohem sympatičtější a téměř na chlup stejná mapa de_tuscan. Sice nevím, jak hodně se mill na serveru hraje (jsem už na 1.6 důchodu, hraju jen zřídka), ale tato mapa patří spíš na old school. S dovolením jsem si troufl vytvořit menší anketu, ať vím, jestli jenom já mám takové divné přání. roll

Pokud je zde už podobné téma, omlouvám se, že jsem vytvořil další.

+ ještě jeden vedlejší dotaz, proč je na klasiku vypnuta funkce nominace mapy? Nevidím (zdůrazňuji nevidím) v tom žádnou výhodu.

P.S. díkybohu za váš klasik (vlastně celý portál) a hráče na ním. Kromě těchto drobností (které nejspiš vadí jen mi big_smile ) je to skvělý server.

Ještě jednou zdravím,
                                    Evis

Thumbs up Thumbs down

2

Re: cpl mill

Víš, někdo to tu už řešil, že tuscan a mill jsou stejný až na rozdíly, ale nedošlo k tomu, protože se hrály obě mapy a hlavně mill přišel na řadu, když děcka i "děcka" už šla do hajan a zůstali tam jen "fajnšmekři"...

Osobně podle volby v anketě mi to je jedno, neměl sem ji rád, ale asi sem jí celkem přišel k chuti...

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

3

Tak já to mám přesně naopak. Nesnáším tuscan a mnohem radši mám mill. Takže jednoznačně ne smile

I <3 sebe

„Ich bin Nazi und ich habe meine Mutter von hinten gefickt.“ Miluju tu větu.

Thumbs up Thumbs down

4

Na classicu moc nehraji, ale mill miluji, kdežto tuscan z hloubi duše nesnáším!

Thumbs up Thumbs down

5

Trochu jsem zapracoval na těch statistikách, takže to můžu vyjádřit jinak než počtem vteřin: před koncem mapy se na millu odpojí 67.3177% připojení, na tuscanu 67.9482%, průměr classicu je 67.8425%.

Ostatní data jako online time, čas odpojení atp. souhlasí s výsledkem, že mill je nepatrně oblíbenější, nicméně ten rozdíl je tak těsný, že bych ani s jednou nehýbal.

Nejhůř je na tom de_hell s 69.7963%.

Thumbs up Thumbs down

6

Muj nazor je stejny jako wowzoruv a Telluruv. Tez tuskan nesnasim a mill zboznuju

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

7

Napodobne, mill je skvela mapa a tuscan já nerad smile

Jinak diky za slova chvály, pro celé SOE. Je fajn taky videt, ze nekdo tu praci oceni. Jak tu, která není vidět na první pohled (pluginy, vylepseni apod.), tak tu která je vidět ingame.

Thumbs up Thumbs down

8

Já osobně radši tuscan, ale vím, že lidi maj millku rádi a ptají se po ní, když se odněkad vyřadí, takže jsem hlasoval pro nechat. Zato ten hell bych nejradši vyhodil, vymazal, spálil.

Life is too short to remove USB safely.

Thumbs up Thumbs down

9

Mam rád jak mill, tak tuscan.

Dokončené mapy: ka_35hp_winter , fun_aquapark_cz
Pravidla soe.cz,  STEAM_0:0:49400908

Thumbs up Thumbs down

10

Mám ráda mill i tuscan a souhlasím s monnetem, odstranila bych hell.

Thumbs up Thumbs down

11

jojo, hell je sh.t, nenávidím ho. smile

Thumbs up Thumbs down

12

Tuscan je TOP, mill se da vydrzet, ale tak, kdyby se koukalo na chutě jednotluvců, tak by to nešlo, prostě jsou tam mapy, na kterých se hrály zápasy a to je dobře, ať se lidem líbí nebo ne)

I became a doctor for the same four reasons everybody does: chicks, money, power, and chicks.

Thumbs up Thumbs down

13

Tak já jsem hlasoval pro ne , protože pro mě obě mapy ( de_tuscan , de_cpl_mill. ) jsou uplně stejné a nevidím , rozdíl , navíc někteří NS hráči mají problém se zdlouhavým stahováním , a de_hell mapa je můj miláček  big_smile

Pravda je taká, že každý ti raz ublíži. Musíš proste nájsť ľudí, pre ktorých sa oplatí trpieť. ~ Bob Marley

Thumbs up Thumbs down

14

Ale proč odstraňovat mapy ? Navíc de_hell , je mapa , ktera je neohrana , většina , nebo menšina si stěžuje ale to jen proto že jsou zvyklí na ty "cyklové" mapy jako je např. dust2 , inferno, train, nuke  , a de_hell je takový voříšek , pro mě něco na uklidnění big_smile

Pravda je taká, že každý ti raz ublíži. Musíš proste nájsť ľudí, pre ktorých sa oplatí trpieť. ~ Bob Marley

Thumbs up Thumbs down

15

Právě že hell se docela oblíbila.

Dokončené mapy: ka_35hp_winter , fun_aquapark_cz
Pravidla soe.cz,  STEAM_0:0:49400908

Thumbs up +1 Thumbs down

16

Tak tak. Nechat jak je..

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

17 Naposledy upravil: sochy (2013-06-22 20:34:49)

Dovolím si taky přidat názor.

Mapa de_cpl_mill je prostě u mne top 5 klasika. Najde se zas spousta hráčů, který zas nemají rádi jinou mapu, co se tu na classicu hraje a určitě jsem proti odstranění. Já třeba nesnesu mapu de_nuke, ale asi jen pro to, že ji hrát neumím, je na mne moc tmavá a spousta míst pro kempení.

Co se týče de_tuscan, tak s ní sympatizuju hodně a po dust2 ji hraju nejraději, je příjemnější než cpl_mill, ale přesto bych nechal obě.

Mapa de_hell - ti si zase rád zahraju pro to, že po 6 letech hraní dust2, inferno, nuke...atd je to pro mne vítaná změna. Klidně bych se nebál oživit playlist nějakou další mapou, která není tak ohraná. Přeci jen, každý dobrý hráč by se na tu novou mapu časem adaptoval... Cs už je strašně stará hra a je sice hezký, že umíme dust2 hrát už i po slepu...ale již zmíněná adaptece na nové mapy (nebo ne tak ohrané) by přinesla oživení.

Jen dotadečně doplním, že na nuke už si po těch letech začínám zvykat...ale mnohem horší je de_train :-P

Thumbs up Thumbs down

18

Uz se na ty cpl_milll pridaly ty bloky, aby se nedalo proskakovat kanalem skrz zem ?

Thumbs up Thumbs down

19

proc to upravovat a kazit tim ten požitek z tý "oldschool" mapy?)

I became a doctor for the same four reasons everybody does: chicks, money, power, and chicks.

Thumbs up Thumbs down

20

Souhlas, jen to nesměj vidět ty zodpovědní admini tongue

Thumbs up Thumbs down

21

Na classicu v novem maplistu zustali obe mapy. viz maplist

Probugovavani pres kanal neotestovano. Pokud by to slo, tak prosim PM me a opravime/vyresime to.

Zamykam.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein