76

Re: Soe - Lollipops movie

myslim si, že už je tady dost situací, aby z toho nebyl celovečerní film nakonec big_smile smile

I became a doctor for the same four reasons everybody does: chicks, money, power, and chicks.

Thumbs up +1 Thumbs down

77

Hezký večer všem, kteří to čtou večer. Ostatním přeju hezké ráno, odpoledne - prostě podle toho kdy tohle čtou.
Rozhodl jsem se, že už konečně zkusim pohnout s tímhle projektem a zapracuju na tom. Takže jsem dotočil zbytek dem, který jsem ještě neměl hozený do videoformátu a začal jsem stříhat. Dneska jsem díky tomu obětoval přes 10 hodin.

Sestříhal jsem to prostě tak jak jsem to dokázal, takže od toho nic nečekejte.

Jo a pokud se ve videu neobjevil někdo, kdo sem nějakej ten frag dával, tak se mu omlouvám, pár dem jsem totiž svou nešikovností smazal. Nebo se mi taky zrovna ta scéna nikam nehodila.

A kvalita... kvalita je příšerná (jak zpracování tak kvalita videa), ale co se týče tý druhý, tak jsem prostě neměl kam ty videa ukládat, takže tak.

Tady to je, a nebojte se, to video je neveřejný, takže to soe nepoškodí. smile
http://www.youtube.com/watch?v=1XZGHOxnCto

Pokračování zde cool
http://www.youtube.com/watch?v=x4YzWMUgur4

Dokončené mapy: ka_35hp_winter , fun_aquapark_cz
Pravidla soe.cz,  STEAM_0:0:49400908

Thumbs up +9 Thumbs down

78

Dobrý večer,
určitě si to minimálně za tu dobu strávenou zaslouží palec hore, ale:

- osobně si myslím, že kromě počátečního tlukotu srdce a posledního Eminema jsi to prokoučoval s muzikou (minimálně ta druhá písnička - myslím, že to je dub-step, tak to je strašný... vůbec mi to k tomu nesedí)

- možná to souvisí s časem, ale trochu si protiřečíš - jen z prvních 2 shlédnutí - některá místa přetáčíš, protože nejsou fragy hned po sobě, ale mají kousek časového rozmezí a obráceně zase několikrát čekáš, až se defusne bomba - 1x určo ty d2 a jednou na infernu určo monnet... Podle mě, buď ti jde o killy, teda nedávej zaostření na úspěšněj defuse anebo ti jde i o defus, ale potom mi k tomu moc nesedí to několikeré přetáčení blíže k fragu...

- možná by stálo za zvážení víc potlačit zvuky střelby a aspoň jednu písničku navíc tam dát jako tu počáteční s tlukotem srdce - teda co frag, to buben nebo tak něco... snad tomu trochu rozumíš...

To byla ta oficiální část, ale z celkového pohledu je to moc pěkné... Jen tak dál wink

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

79

Jupííí, můj brokovnicový triple kill! Jsem zvěčněn. big_smile
Velmi pěkné, až na tu kvalitu no. Ale to už jsi sám vystihl.

Thumbs up Thumbs down

80

Jaj tak to jsem taky mohl příspět do mlýna, nicméně se mi v poslední době žádné moje akce nějak moc nelíbily. big_smile Ale jinak gj, to stříhání musela být piplačka jak prase. big_smile

Thumbs up Thumbs down

81

Díky smile

@Boris Jop s tim přetáčenim máš pravdu, ale prostě už sem se s tim nechtěl piplat, takže sem to nechal tak jak to je. Jinak ta hudba je taková všehochuť, stejně jako ty fragy tongue

Thumbs up Thumbs down

82 Naposledy upravil: Arkii (2013-08-27 21:27:51)

Chachá, můj alpine je tam taky, ale možná by nemuselo být zrychlení mezi 2. a 3 fragem tak dlouhé, a mezi 3. a 4. žádné, plus žádný rozostření? Prosím prosím (i když tu střechu za T, kdy si dám krásný 2 hlavy a třetího ne a ne trefit, sis mohl odpustit)

Půjde s tou kvalitou něco udělat? Vytáhnout to aspoň na 720p? Jinak jak už psal Boris, ta hudba je taková nanicovatá, nadruhou stranu je ale dobrá kompozice do rytmu. Až z toho bude oficiální soe frag movie, tak bych to o něco málo zkrátil a přidal jmenovky.

Whit's fur ye'll no go past ye!

83

Skoro všechno v tom videu (včetně tvýho alpina) jsou .avi v rozlišení 512x284 (sám nevim proč se to točilo takhle debilně).
Každopádně ty všechny dema co jsou ve videu tu pořád mám, takže na 720p se to tvoje klidně natočit dá, možná i 1080p.

Thumbs up Thumbs down

84

Netočil jsi to náhodou ve frapsu na half size?

Thumbs up Thumbs down

85

Jo točil...  ale už si vzpomínám, když to bylo na full tak nebyl obraz plynulej, takže proto...

Thumbs up Thumbs down

86

Pěkná práce, mně se to líbí smile Žádný zbytečný efekty, jen fragy. Do příště snad jen tu kvalitu wink

Thumbs up Thumbs down

87

Neměl bys někde origo soubor? Ta youtube kvalita je hroznej shit.

Thumbs up Thumbs down

88

I originál je hroznej shit, musel sem to točit na hnusný rozlišení aby se mi to vešlo do ntb. Je to renderovaný na 720x480 z původních 512x384.

Thumbs up Thumbs down

89

neviděl jsem moc cs movie na to, abych posoudil, který je špatný a který dobrý ,ale tohle se mi líbí.

666 The Number Of The Beast

Thumbs up Thumbs down

90

Tak to je paráda, mě se to líbilo, GJ Gravitre smile

Thumbs up Thumbs down

91

Mně se třeba ten výběr hudby líbil, wocode? Movie je skvělý, moc pěkná práce. Jinak bys mohl sestřihnout video největších failů, to bych zaplnil klidně sám big_smile

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +1 Thumbs down