1

Téma: Tolik jsem se těšil a tolik mne to zklamalo...

Tě buh,

po velice extrémní až neskutečně době, kdy mě Fear oFíroval jsem tu opět zpět s humorem číslo ... rapování mi nikdy moc nešlo.

Co jsem stačil poslední době zjistit je, že na světové scéně se stále pohybuje pouze Guardian, který dokázal zpřetrhat všechny možný řetězy a koukl se do světa, sice ho nemám rád, ale přeju mu to, jestli se tím bude živit dlouhodobě... kdo ví, ale určitě bych nechtěl prosedět X hodin za PC a brát za to peníze. Kdysi takový "sen" jsem měl, ale raději budu dělat práci geodeta a uvidím za sebou nějakou hmotnou věc.

Konečně nějaké seriozní movie s efektama ^_^

Co se týče update v poslední době... no řekněme, že 1.6 stačili pouze postahovat skiny tady se kupují.
KONEČNĚ DALI TLUMIČ NA "M16" , ale má 20 nábojů (ÚPLNĚ WATAFAF?!) a náhradní 40 nábojů (tzn. dohromady 60) u USP to samé 12+2zásob => matematiko div se dohromady 12+24= 36. No je to dojebané jak prostitutka v hodninovém hotýlku, kde se čeká řada jak na banány...

Na druhou stranu se tu redukuje ekonomická ztráta peněz, protože tato "M16" stojí 2900 a je i o něco přesnější. Takže z pohledu taktiky vcelku v pořádku, ale kdo nemá FPS nemá killy a kdo nemá killy nemá prachy a kdo nemá prachy nic nevyhaje. Tak moc se snaží všechno "vybalancovat" až to dojebávají, kdyby to nechali na 1.6 nebo CSS tak by byl klid. A můžete si zvolit zbraň pouze jednu bud M4A2 nebo jak se ten pologalil jmenuje a nebo "M16" avšak oboje mít v buylistu nemůžete.

Viděl jsem nějaky ty skiny a je to opravdu pro 10ti leté cucáky, co jsou buď lehce duhovatí nebo si hrajou na vojáky u PC místo venku s kámošema.

Opět říkám, že tato hra není pro PROFI scénu a nikdy nebude. Všechno je divné a nic nefunguje tak jak má, je to v jistém smyslu random hra a kdo má štěstí je top. I když přeháním nějaký ten skill tam musí být, ale toto je opravdu k smíchu a nechápu jak to někdo může hrát nebo chce být top v této hře.

Už před betou, když jsem viděl video jak to má vypadat jsem věděl, že to 100% hrát nějak víc nebudu a taky se tak stalo. Na jednu stranu mě mrzí ProMode, že neviděl světlo D2 na nějakym turnaji, ale co se dá dělat, kdo dlouho čeká hovno na něj zbude.

Když jsem viděl ten update na tlučim opravdu jsem mlátil hlavou o stůl, protože jsem tou dobou věděl, že to hrát již nemohu (práce, škola, PŘÍTELKYNĚ [dává mi neskutečně zabrat nechápu jak mohou lidi být stále ve vztahu -_- ... zlatý časy nocovek ^_^] a mnohem důležitější starosti) opravdu jsem byl zdeptám na nejvyšší úrovni, ale když jsem si stim zahral proti botum... byl jsem štastnější, že je to taková sračka v jakou jsem doufal ^_^ a po 6min jsem to vypl a šel ochutnat medovník, který jsem s přítelkyní dělal.

Když procházím hltv.org a PZ a další stránky, kde NIP schválilo 20 nábojů... dělají to podle jednich a dělají to jen vývojáří, kteří kritiku neposlouchají (v jednom směru fajn v našem směru bych jim dal betonovy boty, omotal je plotem a šup do oceánu) to je špatně. Celá ta hra je špatná a použiju hlášku z Nerda ta první bohatě stačí ta druhá... to bych znásobil tak milionkrát na miliontou a tak bych vyjádřil pocit, který se mi naskytl v posledních 2 měsících, když jsem to zapl.

Další SKVĚLÁ věc, kterou jste možná nezaznamenali je fušování do světa DoTy typu nějakých zázračných truhliček, kde na vás čeká baba jaga, která vám zmrzlinu, lízátko a nebo kdo ví, co se jí zrovna dostane pod ruku.

Dále se během 2 měsíců stalo milionu rozpadů a milionu složení záhadných teamů, přechody do nových mulťásků, takže vlastně se téměř nic nestalo než, co bylo v 1.6 stále o ničem dokud nebyl DH nebo nějaká velka LAN akce ^_^.

Takže áve bůh semnou a ďábel s váma.

Aby člověk mohl, aby se odvážil říkat velké pravdy, nesmí záviset na svém úspěchu.

Thumbs up Thumbs down