1

Téma: ^_^ opět

Tě buh,

takže po pár měsících, kde zkouškové, ženy a nějaký alkohol mě zmohl, občas i to PC umíralo, stalo několik překvapivých novinek.

Když jsem zapl CS:GO tak na mě vyskočilo nové menu, ktereé mě celkem pobavilo a připomělo mi to, ani nevím proč, ale nějakou verzi Winů. Další zjištěný následovalo, že klesly ceny CS:GO a můžete si začít platit nějaké mapy nebo vychytávky či co jsem v rychlosti zkoukl.

No, abych shrnul v rychlosti, co jsem pročetl, že na PZ je konec ligy, který se dohral 19.6.2013 s následnými prvními 3 teamy:

1.    eSuba.INTEL   
2.    nEophyte.FSP   
3.    iNfernity Gaming

Nicky nemá význam, protože nějaký ten host zahrál roli a i teamy už nejsou v uskupení, se kterým začínaly.
Největší komedie mi přijde u teamu nEph, kdy střídají hráče, které mají období, kdy se jím daří za ty, kterým se zrovna nedaří místo toho, aby si počkali a trénovali na něčem jiném. No jo kdo nedá hlavu je lama...
3 teamy nedohráli sezonu což mě ani nepřekvapuje, protože jsou jedni i z okolí, kteří říkají, že 170km od jejich města je jungle. Ale tak to se hold prostě stává i my jsme měli kolikrát problém se sejít a zahrát, protože někdo chodil na hokej, fotbal a nebo prostě se šel dobrovolně ožrat a nějakou tu babu unést do postele.

Další věc, konal se Dreamhack, kde zahrál slovák Guardian za Virtus.pro, kteří se dostali celkem dalko. DHM vyhrál nepřekvapině NIP, kteří málem 2x vypadli, ale štěstí je miluje jako sifilis prostitutky a došli až do vítězného finále.

Ne ESL se bude konnat první sezona A-series, na kterou jsem velmi zvědav jak dopadne a jestli se opravdu uskuteční.

Celkem překvapině se uvádějí nové mapy do maplistu pro CS:GO na DHM:

de_dust2_se
de_inferno_se
de_train_se
de_nuke_ve
de_mirage_csgo

a od příště by měli přijít i nové mapy, které znají fanoušci CSS nějaké 2 nevim které , ty jména mi přijdou strašně pofidérní, ale pro lidi z cs1.6 přibude officialně Tuscan. Takže to bude 9 map, ale jestli se bduou hrát všechny nebo budou nějaké nastavené nebo bude typ škrtání, to nikdo neví, ale aspon bude zábavička ^_^ .

No začal jsem okolo půl 9ty je 9, to by stačilo, musím jít přítelkyně už mě nenechá big_smile tak zatim a zase snad se ke koncí příštího týdne objevím x).

Aby člověk mohl, aby se odvážil říkat velké pravdy, nesmí záviset na svém úspěchu.

Thumbs up Thumbs down