1

Téma: Navrh

Chci se zeptat:  Slo by na servery napr. Extreme nebo Classic nastavit kdo mel nej skore a kdo mel nejvic dmg

napr.     |nejdrsnejsi: fellaZ|  6 zasahu / 354 damage
             | nejlepsi skore: alEx| 2 killi / 2 HS

Jenom navrh,

fellaZ

Soe.cz je best!!! - Daniel E. big_smile

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Navrh

Jen to ne, to sem vzdycky nesnasel big_smile

Thumbs up +1 Thumbs down

3

Souhlasím se Skippem, to má myslím konkurenční server a je to strašný!
Pamatujte, v jednoduchosti je krása smile

Thumbs up +1 Thumbs down

4

Ok big_smile

Soe.cz je best!!! - Daniel E. big_smile

Thumbs up Thumbs down

5

Hmmm, nemám to rád.. Znervózňuje to , ale ak by sa dalo , tak by sa mohlo dať niečo na štýl tej cenzúry... Kto chce má , kto nechce , nemá

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oh , aký som dobrý big_smile 2kills/2hs big_smile ešte povedz , že TMPčkom wink

Hello.My name is lamEx.

Thumbs up +1 Thumbs down

6

@fellaz: http://www.hryprokluky.cz/hra-385-pocitani.html

Nebuď línej, amigo big_smile Skore zvládneš spočítat a tvoje ubraný dmg ti ukáže, když napíšeš do chatu /me smile

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

7

Když už jsme u tohohle, mně by se třeba líbilo, kdyby mi to po smrti nebo na konci kola ukázalo, komu jsem dal kolik dmg, to si myslím, že je aspoň užitečnej plugin. Narozdíl od toho, kdo byl nejdrsnější smile

I <3 sebe

„Ich bin Nazi und ich habe meine Mutter von hinten gefickt.“ Miluju tu větu.

Thumbs up Thumbs down

8

@ww:

bind "v" "say /me"

Můj názor: žádný texty bych tam necpal.

Dokončené mapy: ka_35hp_winter , fun_aquapark_cz
Pravidla soe.cz,  STEAM_0:0:49400908

Thumbs up Thumbs down

9

to je moc krásný, ale ukáže ti to jen celkovej dmg, ne, kolik jsi dal jednotlivým hráčům.

I <3 sebe

Thumbs up Thumbs down

10

Uz takhle se da /me pouzivat jako wallhack, takze nesouhlasim jeste s nejakyma dalsima statistikama. Kdyz uz, tak na konci kola maximalne.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

11

Přečti si ještě jednou, co jsem napsal v mém prvním postu wink po smrti nebo na konci kola...

I <3 sebe

Thumbs up Thumbs down

12

Já bych je tam nedávala, podle mě každý další text/nápis/cokoliv akorát obtěžuje hráče.

Thumbs up Thumbs down

13

Mě by to třeba taky občas zajímalo. Nešlo by to třeba udělat tak, že příkaz /me po smrti vypíše tohle co psal wowzor a normálně když je hráč naživu, fungovat nebude vůbec? Z důvodu třeba co říkal Biosek...

Thumbs up Thumbs down

14

Zaživa to právě miluju big_smile

Dokončené mapy: ka_35hp_winter , fun_aquapark_cz
Pravidla soe.cz,  STEAM_0:0:49400908

Thumbs up +3 Thumbs down

15

+1 Gravitr

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

16

Máte pravdu vy dva, dokud to někdo nefixne, tak by se to mělo zakázat.

Thumbs up Thumbs down

17

Nee, to jsme se asi špatně pochopili..
Zapněte to prosím zpátky.

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

18

Sweet, takže místo, aby se přidal mnou zmiňovaný plugin, tak je zablokovaný i /me. Cool.

I <3 sebe

Thumbs up Thumbs down

19

Nedelej ukvapene zavery. Nami navrhovany plugin se prida.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

20 Naposledy upravil: monnet (2013-04-26 23:37:27)

Nevím jak Vám, ale mě se současná podoba absolutně nezamlouvá. Uznávám argument, že se to dá použít jako ne zrovna legální pomůcka, z toho důvodu bych radši, aby se staré /me a /hp dalo použít po smrti hráče nebo na konci kola. Mě je třeba úplně fuk damage, pokud mě něco zajímá jsou to hity, počet a umístění. Nezlobte se, že to říkám tak neomaleně, ale tohle člověku nic praktickýho nedá.

Life is too short to remove USB safely.

Thumbs up Thumbs down

21

Někde jsem to psal v admin sekci, ale do maturity na soe přes den nemám čas, protože se učím. Chtěl jsem to dodělat včera ráno, ale usnul jsem u toho, vzdal jsem to a nechal rozdělané (fail :D ), říkal jsem si, že damage a počet hitů je lepší než nic. Dneska jsem s tím zase trošku pohnul, ale zase je půl čtvrté a teda šance, že v hlavě udržím něco z toho, co jsem se učil předchozí den, je mizivá. Snad alespoň ten výpis hitů bude fungovat, stejně jako včera to fakt nemám energii testovat.

Srsly, bylo to fakt nutné napsat do veřejné sekce? Klidně jsme to tak mohli nechat… :D

Thumbs up Thumbs down