1

Téma: Haters gonna hate for CS:GO

Takže jakýkoliv HATE na kohokoliv. Od hry až po hráče.

Přidávejte svoje dobré, špatné, defaultní, imba, staré, nové screeny fragu,death, pingu, fps či uchylných pozic panďuláčků.

Vše, co se mi nebude líbit smažu a stěžovat si můžete třeba u maminky a i tak vám to nepomůže wink. ANO, zde panuje mé diktátorství 3:).

Vyjadřujte se pomocí linků na obrázky, páč tady nechci rolovat kolečkem, které už ani neroluje; pomocí písniček, krásných pohádkách, básniček, citací, fotek, atd.  ALE VŽDY K TÉMATU (což je CS:GO a vše okolo).

Kdo mi tu bude dělat neplechu tak se sem už nedostane.
Komenty typu: " big_smile"  alias smajlíkovaná, "1.6tka je lepší" , "css je lepší" , apod. , které akorát napoví, jak moc jste pochopili předchozí řádky tu nechci ani vidět. Hádat se o tom můžete třeba u piva nebo na steamu.

Takže go HATERS go!

btw.

A bez tak beze mne brečí! Ach má 1.6tka.

Takhle jsem vypadal od 21:00-22:30

Aby člověk mohl, aby se odvážil říkat velké pravdy, nesmí záviset na svém úspěchu.

Thumbs up +1 Thumbs down

2

Re: Haters gonna hate for CS:GO

Takže http://ulozto.cz/xg7JYsh/csgo-rar máte tu 2 dema jedno je inferno, tam se doporučuju podívat na konec, kde jsem za T tak krásně bugnul na infernu na takove drbnute desce, co je opřena o taxík takže chutovka.

A druhe demo, opět na konci všeho dění, kde 8 lidí střílí po sobě nikdo ani hit a potom dostanu krasné 2 jedničky do týlu... ooo ano byl to můj spoluhráč.

Takže činska hra to stale je.

Aby člověk mohl, aby se odvážil říkat velké pravdy, nesmí záviset na svém úspěchu.

Thumbs up Thumbs down