1

Téma: Odpověď Misulinovi

Díky, dík.

Požadoval bych navrácení skillu. Nejvíc ten skill je smazaný tim, že nejde děrovat a neslyšíš pořádně dupat. M4 tlumič bych ještě oželil, ale todle mi celkem trhá nervy a otéká mi čelní tepna.

To dupání, kdy víš, kde se ti enemy pohybují, jak jsou daleko od tebe, to načasování na ně vyběhnout a rozstřílet je na sračky... tady prostě chybí.

Děrování, to je věc, která se opravdu musela naučit. Musíš umět časy, kdy to tam můžeš pustit 30 krásných včel, musíš vědět kam to pustit, pod jakým úhlem a kolik nábojů tam vystřílet, abych ho sejmul nebo mu aspon nasolil tak, že až ho potkáš tak na něj bafneš a on padne mrtvej k zemi.

Duckovani, bylo na LEPŠÍCH ligách zakázáno robit cez kolečko a je velky rozdíl jestli ho robíš cez kolečko+ctrl nebo len ctrl.
Navíc v těch lepších ligách ti toto absolutně nepomáhalo. Měl jsem možnost si zahrát s DEFEATERS nějakej zápas a vim, že tam je jedno jestli tam duckujete, skáčete salta, lezete po zemi nebo děláte smutný oči... dostanete z 99% xicht vy nebo soupeř.

To jsou věci, které tady chybí a dělají z nonameru "hráče", kteří si myslí, že jsou nejlepší a můžou pindat, co se jim zlíbí.

Já NEJSEM hráč, který pindá na ostatní, jenom nadávám na CS:GO big_smile, ale nevytahuju virtualního pindoura, neměřim si sílu hlasu a argumentu s TOP hráčema jako jsou např. z 3DMAX,SloWirus,nEophyte. Prostě každý má na to názor a já ho respektuju ať se mi líbí nebo nelíbí.
CSS hráči řekli, že pro ně je snažší přechod než pro nás 1.6kařů. Aim se naučíš hraním, ale mapy musíš studovat, běhat, ale hlavně zkoušet, co se v nich dá nebo nedá dělat a to zabírá neskutečně moc času.

Tak na WoT mě taky lámal předchozí team, ale odolal jsem big_smile. Takže nevím, co se tam děje, ale chvíli jsem je poslouchal a byli z té hry nadšení takže tak nějak chápu, co myslíš.

Diváci, chtějí AKCE.
Hráči, chtějí hodně FPS, bez uber(=>nepřemožitelný) zbraní, bugů a málo kravin na mapě.

Bugnuty smoke např. na infu (inferno) tam se da hodit nad barák na střechu, kde bouchne a zasmokuje křižovatku, což je spojnice slepého pokojíku,schodů do T baraku, cesta ke kinu a cesta ke konci baráku.
Když někdo běží ze schodů do kina nebo do pokojíku tak nevidí, bude si připadat jako v bermudskym trojuhelniku, kde nevidí ani na 1mm před sebe, ale ten od konce baráku tě uvidí a s radosti ti pošle jednu zlatou pro hrobníka.

Uber zbraně... třeba MAC (aspoň myslim, že se tomu tak nadává), která jde koupit pouze u CT, myslim, že T maji upilovanou brokovku, ale ta neni tak OP jako tento MAC.
P90 je menši kulomet s přesnosti empice. Glock je celkem silny, ale ten burst kope jak kůň, kterého naserete. Deagle je k ničemu... to ho rovnou položte a utíkejte od něj jak jen to půjde.

Já jakožto hráč, bych chtěl všechno toto. Páč je celkem dost rozdil jesli má 75FPS nebo 150FPS. Jasně, záleží na PC, ale jednou to běži v klidu na 150FPS, potom tam daj nějaky Valve OP kraviny a máš 75FPS a jsi rád. Pokud to někdo sledoval ty upd. od bety tak todle jistě zaregistroval, že po každym patchi se mu FPSka změnila.

Zkráceně, chtěl bych engine z 1.6tky, chtěl bych ,aby se 1.6tka znova hrála. Na druhou stranu, CSGO je nova hra a může v ní být KAŽDÝ dobrý. Chce to jen motivaci, chuť, nervy a mít s kým hrát.

Já zatím mám všechno, i když mě poslední dobou ženske vytáčejí míň jak upd od Valve a těch pindouru ve hře takže uvidíme jestli časem nepřesídlím na něco jiného nebo se absolutně vzdám cska a začnu se věnovat naplno škole.

Aby člověk mohl, aby se odvážil říkat velké pravdy, nesmí záviset na svém úspěchu.

Thumbs up +2 Thumbs down