1

Téma: AFK kicker

Chtěl bych se zeptat, jestli neuvažujete o nějakým AFK kickeru. Na classic je prostě problém se dostat, protože je pořád plnej a když se tam dostanu, tak zjistím, že i 4 hráči bývají AFK. Někteří i 10 a víc minut.... Jenom zabírají slot. Plus další efekt, tupci maj jedninou snahu a to dostat se na soupeřův spawn tyhle postřílet a krytí plantu je pro ně neznámá... Klidně to nastavte i na víc jak na minutu, ale hlavně to prosím zaveďte...

Life is too short to remove USB safely.

Thumbs up Thumbs down

2

Re: AFK kicker

na oldschoolu už se to testuje

3

Plugin kickuje za minutu AFK, ikdyž je hráč mrtvej. To by chtělo poladit. Umřel jsem na začátku kola a na konci mě to kicklo.

Thumbs up Thumbs down

4

Napiš, kde se ti to stalo. Mojí zkušeností je, že to kickuje, i když jsi mrtvý, pouze pokud jsi byl před killem AFK...
(Př. Jsi AFK, když jsi mrtvý. Začne nové kolo, jsi stále AFK a někdo tě zabije. Když přejde časový interval, tak tě to prostě kickne, protože pokud se nepletu, tak plugin nemůže zjistit, když jsi DEAD, jestli jsi stále AFK nebo ne, takže bere v potaz tvůj stav v předchozím kole...) Pokud jsem si dobře všiml, tak plugin posuzuje AFK podle pohybu hráče, nikoliv třeba podle otáčení se dokola a podobně...

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

5

Classic, cca 0:45 dneska, nesledoval sem čas. Podle mě jde nastavit, aby se do AFK nepočítal ten DEAD time. Na hltv sem se nedíval, ale myslím, že mě to kicklo ještě před začátkem kola.

Thumbs up Thumbs down