26

Re: Sluchátka

Hele jako konstrukčně jsou bez chyby, jediný problém vidím v jacku (mám černou verzi a ty už mají i lepší kabel)... smile

Web | Steam | Facebook

Thumbs up Thumbs down

27

Já mám sluchátka za 2 kila a kupuju je každý 2 měsíce...Pořád mi padají na zem...A nikdo neví proč se to stává... :-D

Jenom pro upozornění než mě nazveš cheatrem... yikes) ...STEAM_0:0:6946576...

Thumbs up Thumbs down

28

Gravitace? Kup si nějaký Kossy, za 200 ti je vyreklamujou bez udání důvodu.

Thumbs up Thumbs down

29 Naposledy upravil: Arkii (2012-08-14 17:57:11)

tak to tu trošku oživím

dneska ve vlaku mi z ničeho nic přestaly hrát sluchátka (Sony MDR-EX36), mám je pouze rok, ale ty ku*vy mi k internetové objednávce nedaly záručák, takže jsem nucen pro novou koupi, tudíž se ptám:

"Jaké jsou vaše návrhy na sluchátka - spíše ŠPUNTY než pecky, za rozumnou cenu, pokud možno BEZ regulace hlasitosti, asymetrický kabel (na použití jako příležitostný in-ear monitor) výhodou, účel především sport, cestování a volný čas"?

Do oka mi zatím padly Sennheisery CX 300 Mk II, viz http://www.svetsluchatek.cz/sluchatka/s … on-black/, co vy na to? Akorát ta cena je teda trošku víc než sem ochotný dát...

Whit's fur ye'll no go past ye!

30

@Arkii že prý i pro ty nejnáročnější uživatele:)
http://www.alza.cz/monster-turbine-pro- … 199610.htm

Thumbs up Thumbs down

31

@hellHound:
tlačítko pro iPhone k ničemu, extratenký kabel lehce cvakneš do zipu od čehokoliv a konec, celokovová konstrukce údajně snižuje rezonanci, což je blbost, ani oficiální stránky nic neříkají o skutečné nízké impedanci, frekvenčním rozsahu atp., o typu magnetů a podobných detailech ani nemluvě, takže rozhodně nebrat... osobně si myslím,že značka Monster (ať už jde o domácí audio, kabely, sluchátka a další věci) je jen veliká bublina, a stejnou kvalitu seženeš za poloviční cenu, ne-li míň

32

omg však sranda:D

Thumbs up Thumbs down

33 Naposledy upravil: skipp69 (2012-08-14 21:40:15)

Arkii napsal:

tak to tu trošku oživím

dneska ve vlaku mi z ničeho nic přestaly hrát sluchátka (Sony MDR-EX36), mám je pouze rok, ale ty ku*vy mi k internetové objednávce nedaly záručák, takže jsem nucen pro novou koupi,

Záručák není třeba, stačí doklad o koupi, se záručákem je v klidu pošli do prdele. A můžu Tě uklidnit, SONY ZL k drobné el. nepřikládá a většinou ani k té větší. Kdybys to moc nutně potřeboval, můžu Ti ho bianco poslat poštou.

Thumbs up Thumbs down

34 Naposledy upravil: Arkii (2012-08-15 09:18:44)

skipp69 napsal:

...

vím, že ho nepřikládají, v krabici je o tom nějakej papír... akorát na DD (dodací list / faktura) je napsaný, že po obdržení objednávky mám do 14 dnů odeslat kopii faktury + vyplněnej záručák na adresu obchodu, tam mi ho potvrdí a pošlou z5, což jsem samozřejmě neudělal že...

35

@Arkii, Nevím co je DD a kašlu na to. Přečti si znovu co sem Ti psal - ZL NENÍ potřeba k reklamaci. To si můžu stejně tak na dveře od bytu napsat, že mám péro 30cm, asi jako oni, že jim máš něco posílat. Jestli se budou cukat, poslal bych jim tak maximálně ČOIku.

Pokud máš doklad s datem a místem nákupu (v případě více provozoven) pro reklamaci to bohatě stačí. Tu Ti podle zákona musí přijmout na jakékoliv provozovně, ideálně bych to řešil přímo s aut. servisem SONY, kontakt Ti můžu poslat. Buď je opraví, vymění, nebo Ti pošlou protokol o neopravitelnosti = vrácení peněz podle § 622 Obč. zákoníku. S tím Ti taky můžu poradit.

Sepiš průvodní dopis s popisem závady, údaje na Tebe, kopii faktury a pošli to buď tomu servisu, nebo prodejci. S tím Tě nemůžou vyfakovat. Jinak základní práva stanoví § 619 Obč. zákoníku a následně § 19 – Zákon o ochraně spotřebitele.

Podle § 598 Obč. zákoníku máš navíc nárok na úhradu vzniklých nákladů, typicky tedy poštovné apod. – dokládá se lístkem z pošty. Toto se vztahuje na reklamaci u prodejce, ne přes servis.

Thumbs up Thumbs down

36

Ten chlapec má pravdu a jelikož děla v oboru, tak bych i možná bral vážně big_smile tongue

Thumbs up Thumbs down

37

hellHound napsal:

@Arkii že prý i pro ty nejnáročnější uživatele:)
http://www.alza.cz/monster-turbine-pro- … 199610.htm

Zvuk - 200,- (Možná 300,-, má pozlacený konektor :OO)
Značka - 7240,-
Najs big_smile

Thumbs up Thumbs down

38

@skipp69:

ok ok, radši vím víc než míň, takže díky za info

39

Jo a servisuje to:

Sony Czech, s.r.o.
V Parku 2343/24
Praha 4, 148 00

tel.: 272650240
http://www.sony-servis.cz
info@sony-servis.cz

Zkus tam zavolat, nebo napsat a poradit se přímo s nima – mám s tímto servisem dobré zkušenosti. Vždycky stačila pro reklamaci fakturka, vyřízeno během 10-ti dnů. Nevím jestli servisují i tento typ sluchátek, pokud ne, musíš na prodejce. Ten to bude reklamovat v distribuci. kdyby něco nebylo jasný, nebo si potřeboval poradit, hoď mi to do mejlu, nebo do PM.

Thumbs up Thumbs down

40

obnovuju thread, tentokrát se řeší herní / hudební sluchátka

po mnoha letech mi odešly mé stařičké geniusky HS-04V, tak se poohlížím po nějakých nových...

samozřejmostí musí být mic, a taky kvalitní zvukové vlastnosti jak na poli hráčském, tak hudebním... do oka mi padly Sennheiser PC 330 G4ME, ale všechny recenze zmiňují velký přítlak na hlavu, což je pro mě velké minus (k faktu, že u pc mám brýle)

tudíž se ptám, jaké máte vy, jak jste s nimi spokojení, které byste mi doporučili, atd.

41

Tak ja mam doma na sklade 3 kusky:
Tieto SS maju velke usnice ktore su velmi pohodlne na nosenie. Nevyhodou je podla mna kvalita zvuku. Na druhej strane maju zas kvalitny mikrak:
http://www.alza.sk/steelseries-5h-v2-cerne-d202578.htm

Potom tieto stupliky s mikrakom, ktory  aj tak nepouzivam smile . Maju super zvuk, dobre drzia a zdaju sa byt odolne voci poskodeniu kablikov:
http://www.alza.sk/sennheiser-pc-100-d153235.htm

Posledne mam Logitech, tie som kupoval kvoli USB mikrofonu. Prekazaju mi na nich male usnice, co pri cca pol hodine sposobuje bolest na usiach a maju celkom tazky regulator hlasitosti, co mi tiez vadi. Ale na hranie su OK.

Takze by som bral asi nieco od Sennheiser, nakolko obecne maju kvalitny zvuk + ked mas pri PC okuliare ako ja, tak urcite vacsie usnice a potom ani vacsi pritlak by nemal byt problem

Chranim vase digitalne svety  w(~.^)W

Thumbs up Thumbs down

42

Vzhledem k tomu, že do toho hraní moc nedávám (ani nemám moc co, studentskej život je težkej big_smile ), před několika lety jsem koupil Creative Fatal1ty. Za tu cenu jsem čekal, že mi vydrží maximálně rok, po kterém se rozpadnou, utrhne se jim jack, nebo prostě jen bezdůvodně přestanou fungovat, jako se mi to stávalo u produktů v této cenové hladině.
Opak je ale pravdou, sluchátka po několika letech fungují naprosto perfektně, jack drží, jak má, minimálně stokrát jsem musel přejet přes kabel jezdící židlí, ale sluchátkům to vůbec neublížilo.
Přítlaku se neboj, nosím brýle pořád a sluchátka se s nimi vůbec nepříčí, ani nikde netlačí.

Vytýkal bych jen detaily, jako větší odstátí přemostění u hlavy, takže v nich člověk vypadá trochu jak Otík z Vesničko má big_smile
Vyměkčení u uší je jen molitanové, takže se na něj chytá svinstvo. Jednou za čas teda musíš chvilku pucovat, ale je to záležitost půlminuty.

Za mě jasná volba, asi bych už žádné steely nebo kossy nechtěl...

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

43

Muzu potvrdit, sluchatek jsem vystridal hafo, ale tyhle jsou za ty prachy jednoznacne nejlepsi. Jedine co mi malinko vadi, je velke prebasovani, tim ze jsou urcene hracum (vybuchy apod.), ale to lze doladit na SW urovni. A co mi dela od zacatku radost, je soupaci tlacitko pro mute mikrofonu (u ovladani hlasitosti). Jinak kabel vypada jako jeden z levnejsich, ale zatim mi drzi, tak uvidime do budoucna.

K tomu se vaze jeste jedna vec - tyto sluchatka maji vyndavaci mikrofon, ktery mi pritelkyne pri rekonstrukci bytu ztratila.. Napsal jsem tedy do servisu Creative (Polsko), zda bych si ho u nich mohl koupit, protoze samostatne se koupit neda. Nejaka mila pani mi odepsala, ze mi ho radi poslou i zadarmo, jen si zaplatim dopravne. No a vzhledem k tomu, ze tam resime i firemni reklamace, poslala mi to v nejakem baliku na firmu uplne gratis.

Thumbs up Thumbs down

44

tak jsem nakonec pořídil ty 330ky, je pravda, že mají silnější přítlak, ale zatím mi nijak zvlášť nevadí, uvidíme po čtyřiadvacítce u Cubase... zvukově se zdají vyvážený (poslední deska DMB ve FLACu pěkně jede), v brzké době otestuju na nějakým filmu... křest (basovým) ohněm ale přijde po připojení mého nového Fendera smile