26

Re: Steam - SMS

Penize z uctu mam strhle, kdy mi prijde aktivacni klic na hru?

Thumbs up Thumbs down

27

Víš, pokud něco chceš a lidé se ti snaží být nápomocní, mohl bys jim prokázat tu laskavost a důkladně číst jejich rady, protože pak se na tebe příště můžou naštvat a nebudou se snažit tolik jako poprvé...
Hned předcházející příspěvek před tvým dotazem...

eXi napsal:
Bankovní převod napsal:

Platbu můžete provést standardním bankovním převodem buď přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance. Bankovní převod trvá 1-2 pracovní dny, poté vám ihned zašleme Steam klíč.

Nejbližší dodání: Zítra 26.10.2012 při úhradě dnes do 16:00.

Čili ode dne, kdy se to tobě strhlo z účtu do 2 dnů by ti měl přijít email s požadovanými údaji...

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

28

Pardon, nemyslel sem to takto, jak to vyznelo.. OK, uz to chapu.. A jenom, ty dva dny od strhnuti, pocita se do toho i vikend? Resp. teda ty dva dny do nedele?

Thumbs up Thumbs down

29

Tyjo, fakt na tom tolik záleží ? až to přijde tak to přijde... Pokud by ti pochopitelně třeba do týdne klíč nepřišel, tak bych to začal řešit, ale tady takové vyptávání mi přijde zbytečné a už i trochu otravné....

Rock is overpowered, please nerf. Paper is fine. -Yours, Scissors.

Steam  |  FaceBook

Thumbs up +2 Thumbs down

30

Souhlas s Wolfem i Borisem a jen pro tvoje info... Pro jakýkoliv převod a následné uskutečnění se počítají pouze pracovní dny,takže víkend nikoliv.

,,Hloupost se vyfackováním nedá vyléčit"

Zdarec jak sviňa
Foťa

Thumbs up Thumbs down

31

V pohode, omlouvam se smile

Thumbs up Thumbs down