1 Naposledy upravil: patoq (2012-09-02 20:18:52)

Téma: Team Kill

Dobrý deň,
Na niektorých serveroch je urobený Team Kill tak, že po zabití spoluhráča sa vám naskytne taká ponuka - trest pre hráča ktorý vás zabil, čo poviete na takého vylepšenie? Myslím že to beží na AMX móde a je to celkom fajn je tam napr. forgave - prepáčenie alebo 1hp pre hráča , 45 sec v klietke a takéto veci . Je to len taky nápad čo myslíte?? :o)

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Team Kill

Pre taketo pripady je tu plugin Staznosti na hracov -> http://forum.soe.cz/viewforum.php?id=10
Osobne, je to blbost ...

Chranim vase digitalne svety  w(~.^)W

Thumbs up Thumbs down

3

Vzpomínám si, že to bylo na serverech, kde jsem začínal, nebylo to špatné, ale mám pocit, že současný systém ten navrhovaný překonává v nenápadnosti, což si myslím, že je u pluginů tohoto typu výrazná přednost. Nevidím vůbec žádný důvod pro to, aby v případě neúmyslného TK měl mrtvý možnost zkazit celé kolo svému vrahovi a oslabit celý svůj tým ne o jednoho ale rovnou o dva hráče. V případě opakovaných TK je, dle mého názoru, jediné správné řešení ban, který už zpracuje ATAC.

Thumbs up Thumbs down

4

Asi tak, proč by měla mít nějaká lama co mi vleze do rány možnost mě zabít, nebo zavřít do klece ... kravina

Thumbs up Thumbs down

5

No okej, bol to len taký nápad, ak nie tak nie :o)
P.S. Možno by to prinieslo trošku zábavy na vaše servery:o)

Thumbs up Thumbs down

6

Jo jo, vzpomínam si na to. Bylo tam na výběr, kill hráče, profackovat hráče za 0 dmg nebo za 10 dmg atd... Podle mne to nemá význam!

,,Hloupost se vyfackováním nedá vyléčit"

Zdarec jak sviňa
Foťa

Thumbs up Thumbs down

7

pak je tam pohřbít hráče na 10s, enchat ho zářit nějakou barvou, vzětšit ho na trojnásobnou velikost, atp., ale je to úplně zbytečná věc... tady tě někdo zabije 3x a má ban, což je jednodušší, navíc takový blbinky zábavu nepřináší

Whit's fur ye'll no go past ye!

8

Už netušim kde, ale někde jsem hrál a když tě zabil tvůj, měl si na výběr prominutí nebo ban na 480 minut... člověk mu to prominul, ale další kolo ti vlez do rány on a zabanoval tě big_smile

Dokončené mapy: ka_35hp_winter , fun_aquapark_cz
Pravidla soe.cz,  STEAM_0:0:49400908

Thumbs up Thumbs down

9

Přesně tak, o tom kdo dostane ban a kdo ne by neměli rozhodovat blbci, tenhle systém je dobrý a nepřijde mi že by se na něm mělo něco měnit

Thumbs up Thumbs down