1

Téma: TeamAttack

Moc se mi nelibí jak to je nastavené,že když střelíme spoluhráče,tak to ubíra HP tomu danému spoluhráči,který to dostal.Nevím jestli to tady zde na soe chcete mít nastavené skoro jako ligové servery,ale ja osobně bych radši uvítal způsob public serveru.
Změnil bych to tak,že když střelím spoluhráče,tak to ubere HP mi a ne spoluhráči kterého střelím.Myslím,že je to tak lepší.
Napište svůj názor ,,,

S pozdravem StyX

Thumbs up Thumbs down

2

Re: TeamAttack

Žádné nastavení "public" serveru neexistuje. soe vychází co nejvíc z nativního cska bez amxx, ve kterém chování TA takhle nastavené.
To, jestli je to lepší, je otázka, já bych spíš řekl spravedlivější. Ale taky nereálnější. Osobně jsem proti.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

3

Nemyslel jsem přímo nastavení public serveru,ale spíš jak se na pubech hraje.
Ok,díki za tvůj názor.

Thumbs up Thumbs down

4

Je blbost aby to ubíralo hráči, který dá TA. Na serveru je spousta lam které se ti pletou do střelby a měl bys za to být trestán ty? Samozřejmě to nahrává teamkillerům, ale myslím si, že se nám ATAC povedlo nastavit dobře, tak že to opravdu banuje jen ty co střílí do spoluhráčů úmyslně.

Thumbs up Thumbs down

5

Osobně, oběma stejně, jak blbcovi, tak i zasaženému, nebo tak jak to je, reálně...
Místo úběru HP blbce je tu ban za ATAC Teamkill, pokud je to úmyslné, pokud ne, ruku na srdce, komu se to ještě nikdy nestalo, že neúmyslně trefil svého? Mě tedy ano, není to často, ale stane se, je to jen hra...

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down