1

Téma: Žiadosť o práva admina - mareK

Ahojte,

Tímto by som si chcel podať žiadosť o post admina na Vašom jailbreak servery.

Niečo v krátkosti o mne:
Mám 16 rokov , volám sa Marek , som zo Slovenska (Ružomberok) , som žiakom Strednej školy.Moje záluby sú šport,počítač a jemne programovanie. Keďže som na internáte , tak cez týždeň mám menšiu aktivitu ale snažím sa byť online čo to dá. Podať žiadosť o admin práva som sa rozhodol preto , lebo v poslednej dobe sa veľa adminov vzdalo svojich práv. Na Soe hrám asi 1 rok pod menom "mareK". Už 3 mesiace tu fungujem ako JailHunter a veľmi sa mi tu páči smile

Predom ďakujem za chvílku strávenú pri odpisovaní a pri čítaní môjho príspevku smile

S pozdravom mareK

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Žiadosť o práva admina - mareK

Za mě určitě Ano.

Nesnažte se vyzrát nad ostatníma, hlavně musíte vyzrát sami nad sebou !

Thumbs up +1 Thumbs down

3

Ahoj,

jelikož jsem tě na podání žádosti "navedl", tak samozřejmě PRO. Práci JH si odvedl velmi dobře.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up +1 Thumbs down

4

Pro.

Dum spīrō, spērō

Thumbs up +1 Thumbs down

5 Naposledy upravil: CHLEBA SE SOLI (2014-09-28 17:07:10)

Skor ano

Pardon ja vlastne nejsem Clay XD

Jsem na vazkach a to kvuli tve aktivite. Samozrejme pravidla atd. umis takze o tom zadna, akorat ta aktivita no. Za me tedy neutral, necham to na ostatnich. Kazdopadne az zvednes aktivitu budu jedine rad, ze jsi admin zrovna ty.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up +1 Thumbs down

6

O tvé aktivitě jsme se spolu bavili. Vím, že přes týden jsi na intru, kde nemáš bohužel tu možnost být hodně aktivní. Pokud přes týden budeš chodit pravidelně alespoň na fórum a když to půjde tak i na serveru a budeš aktivnější o víkendu, tak s tvojí žádostí nemám sebemenší problém. Za mě tedy také ANO. smile

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up Thumbs down

7

Ja mám otázku na teba:
Čo chceš robiť okrem toho, že budeš udržiavať poriadok? Aký bude tvoj prínos? Chystáš sa robiť niečo navyše? Ak áno tak čo?

Thumbs up Thumbs down