1 Naposledy upravil: shooting-star (2014-09-18 15:28:41)

Téma: begrip - osvícení

Ahoj bývalí kolegové a spoluhráči,
stále se na serveru setkávám s pojmem begrip a neuvěřitelnou spoustou freekillů, na které nikdo nereaguje. Podle mého skromného názoru za to může trestuhodná neznalost problematiky, se kterou se ale něco dá dělat. Objasním již zmiňované tajuplné slovo BEGRIP.

Co to vlastně je?
Začneme vysvětlením nevalně pochopeného pojmu. Begrip byl, je a nejspíš i bude v povědomí hráčů představovat určitý druh pohybu praktikovaný hráči klanu begrip, který rozhazuje hitboxy a snižuje hlučnost přesunu. Více na playzone.
Pro nadšence ještě existuje google.

Jak begrip souvisí s JB?
Jedeme od začátku. Většina lidí zakazuje skákat, boxovat, begripovat a čupět (to probereme příště), ale neuvědomují si, že je vlastně zakázaný begrip neproveditelný bez čupu ( big_smile ), který zakázali také. Hráč omylem hrábne na ctrl a povyskočí (jestli je to skok je jiná otázka) a ve vteřině leží v krvi. Sáhněte si do svědomí, udělal ten, koho jste zabili za begrip opravdu něco proti rozkazu (zákazu)?

Co mám teda zakázat aby to bylo okej?
Bezesporu správný název pro tak krátký duck aby došlo k povyskočení je DOUBLEDUCK. Je to technika, která se v CS používá na pohyb rychlejší než běh, pro různé lepší techniky skoků dalekých (tím vás nebudu zatěžovat) a pomocí které se dá mimo jiné i "vyskočit" 32 units bez skákání. Poslední zmiňovaná technika je původcem slova, pro ten pohyb je totiž potřeba 2x stisknout klávesu (pootočit kolečko).

Závěr
Myslím, že jsem vše co je třeba vědět objasnil a věřím že jen neházím hrách na zeď. Doufám, že se náš jailbreak již nadále nebude pyšnit chabou mírou begrip-gramotnosti. V případě jakýchkoliv dotazů k problematice komentujte.

peace

BEASTMODE!

Thumbs up −4 Thumbs down

2

Re: begrip - osvícení

Jsem osvícen!

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down