Téma: CS:GO - Rage and swear

CS:GO rage n swear

Jsem špatný hráč(zatím) a vím to o sobě, v Competitivech se pohybuji vždy mezi třemi nejhoršími hráči. Učený z nebe nespadl a proto nechápu, proč v 99% Vás začnou lidi, kteří na tom mnohdy nejsou o moc lépe než Vy, nadávat. Je to kvůli strachu z prohry? Nebo snad kvůli tomu, aby upozornili, že jsou lepší než Vy? Kdo ví...
Všude samej durak, chuj, noob a ještě něco, čemu sice nerozumím, ale je to polsky a rozhodně to není pochvala. Samozřejmě není problém slyšet i peprnou češtinu. Co mám nejradši je half-time nebo konec zápasu, kdy mají teamy trochu času na all voice. Zpravidla jsou slyšet dvě hlášky a to Easy nebo Noob team. To easy od protihráčů chápu, ale nechápu hlášku noob team od spoluhráčů. Ok chápu to od člověka, který se od začátku do konce snaží komunikovat, radit slabším článkům teamu a povzbuzovat je, ale od lidí, co za celou hru spamujou do chatu jen "go noob" nebo "durak" to opravdu nepobírám.
Co s tim? Možností je víc. Za prvé je to mute hráče, což si myslím, že je blbost. Co kdyby chtěl náhodou místo nadávek prozradit pozici nepřítele. Za druhé je to report, ale ten Vám v tu danou chvíli nepomůže, hlásím jen při hrubých a nekončících nadávkách. Dále můžete zkusit s hráčem komunikovat a poprosit ho o pomoc, jenže z vlastní zkušenosti vím, že se na Vás vyprdnou, nedejbože začnou nadávat ještě víc. Další možnost je hatera ignorovat, neodpovídat nebo mu začít nadávat taky. Občas je to sranda. Poslední mě napadá naučit se pořádně střílet, než vlezete na competitive, ale co si budem povídat, proti botům je to nuda. Prostě to berte tak, že je to jako učit se plavat a to taky nejde na mělčině.
Všem noobům, durakům a lowerům přeji hodně štěstí do hry a těm ostatním? Snad jen trpělivost.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down