1

Téma: Dubíík a jeho body.

Včera jsem se s dubem tak trochu ve srandě "chytnul" a řekl jsem mu, že se v databázi překliknu v tabulce s bodama a on mi to nevěří. (Nechtěl jít na kompaťák.) Takže mu na den seberu 20 000 (večer mu je vrátim) big_smile. Takže to moc neřešte tvařte se prosím jakoby nic a chci vidět jeho reakci. V případě, že by moc brečel mu to naMGujte. big_smile Díky za pohopení a nedělejte z toho drama. smile Jedná se o vtípek. smile

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up +1 Thumbs down

2

Re: Dubíík a jeho body.

Ushi šetrí na tie poukážky od Chleba  big_smile

Thumbs up +2 Thumbs down

3

Jeho reakce: "Tak díky za ty body, ale aspoň mám 800" big_smile Jakože WTF big_smile Hold si je nechám big_smile

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

4

No nenechas XD co moje poukažka? XD

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

5

No já ti je klidne pošlu big_smile

Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

6

Už u mě brečel, jestli mu je nedám... Řek jsem že se do toho nebudu srát. smile

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

7

Dobře stačí jdu mu je vrátit smile

Jan Werich

Thumbs up Thumbs down