1 Naposledy upravil: Sh3ll (2014-08-23 20:41:27)

Téma: Counter Strike 1.6 Steam problém.

Zdravím, mám tu takový problém co mě štve už delší dobu, mám Counter Strike na Steamu koupené tak mi připadá jako bych měl non Steam protože se mi nezobrazuje Steam Menu ve hře a ani se mi nezobrazuje když mi někdo na steam píše a musím chodit do Windowsu, zkoušel jsem i reinstall a nepomohlo to budu vděčný za každou radu. Díky, s pozdravem Sh3ll

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Counter Strike 1.6 Steam problém.

Steam menu ve hře si zobrazíš SHIFT+TAB, pokud myslíme to samé. Co se týká upozornění, že ti někdo napsal na steamu, to se dá nastavit v Nastavení(Setings).

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up Thumbs down

3

nespoustis nahodou nonsteam ikonku na plose? ja je mam vedle sebe a obcas mi to taky ujede smile

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

4 Naposledy upravil: Sh3ll (2014-08-23 21:30:46)

To mi bohužel nejde to shift+tab ani mi to nezobrazuje tu nabídku toho menu. Nene to ne spouštím to normálně z knihovny steamu, ve vlastnostech to mám normálně povolené tu komunitu, celkově mě to csko zlobí.
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1414088255125

Thumbs up Thumbs down

5

Dej si na steamu "Nastavení" a tam "Přátelé" a tam máš uprostřed vpravo napsáno "Když obdržím zprávu" a pod tím musíš mít zaškrtnuto "Zobrazit upozornění" a potom by ti mělo fungovat zobrazování zpráv od přátel.
Co se týká toho Steam menu ve hře, dej si "nastavení" a tam "Ve hře" a tam bys měl mít zaškrtnuto " povolit komunitní služby Steam ve hře" a také tam máš klávesovou zkratku, kterou se to menu zobrazuje, tak se koukni, jestli tam máš opravdu SHIFT+TAB. Zkus to obecně přes nastavení a ne přes vlastnosti CSka.

Thumbs up Thumbs down

6

Tak jsem se na to podíval a v nastavení přátel to mám furt zaškrtnuté, a tu klávesovou zkratku mám vážně na shift+tab.
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=6140887177213
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1514088718066
Koukal jsem ve hře do nastavení hry, vše jsem důkladně prohledal a nikde nemám "povolit komunitní služby  ve hře"
Ale při tom to mám úplně všude zaškrtnuté..
Už vážně nevím...

Thumbs up Thumbs down

7

Tak to už mě nic nenapadá ... Jak jsi mluvil o reinstalu , to jsi zkoušel reintalovat steam nebo CSko ? A jinak, máš s tím problém od začátku a nebo ti to začalo dělat až teď ? A v jiných hrách ti toto funguje, nebo s tím máš problém u všech her ?

Thumbs up Thumbs down

8 Naposledy upravil: YouDontSayy (2014-08-24 12:09:47)

lamere? nemůže to být tím že má třeba zakoupené csko od soe? protože jak sem zjistil tak imma má taky csko od soe a nejede mu steam guard.. :D ( to je jen můj nápad taky to tím být nemusí) Protože jak sem se ho ptal u jiných her mu to jede normálně

*No sex, Go exp!*

Thumbs up Thumbs down

9

Dyť to nemá žádnou souvislost. Účet si vytvoříš sám, sám si ho nastavíš. Pak jen kupuješ hry na steamu nebo vkládáš klíče her zakoupených jinde.

Whit's fur ye'll no go past ye!

10

no dobře ale tak já měl jen návrh protože už vím o dvou hráčích co si to tak koupili a jednomu nejde Steam guard a druhému ve hře steam lišta nebo co to je

*No sex, Go exp!*

Thumbs up Thumbs down

11

Já mám Steam CS 1.6 taky od soe a nikdy jsem takový problém neměl.

Thumbs up Thumbs down

12

dobře já sem jen něco navrhl ale asi to tím není... big_smile jen mě nenapadá jakto že mu to nejede u cska a jinde jo
no já jdu za 1-2h jsem tu

*No sex, Go exp!*

Thumbs up Thumbs down

13

Dělá mi to od začátku toho co mám na Steamu koupené Counter Strike, u ostatních her mi to jde úplně v pohodě, zkoušel jsem reinstall counter strike tak i steamu. A když to zkusím dát do non steam tak to píše toto: "Counter Strike neznáme rozhraní."

Thumbs up Thumbs down

14

Nemáš někde na Windowsech nebo jinde nastavenou tu samou zkratku?

Zkoušel si jinou klávesnici?

Zkoušel si změnit zkratku?

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

15

Pokud mu to steam menu u ostatních her funguje, jak psal, tak bych chybu asi nehledal ani v klávesnici ani v klávesové zkratce. Ještě, jak jsi psal o tom, že ti nejde měnit jméno, nemáš u configu zaškrtnuto "jen pro čtení" ?

Thumbs up Thumbs down

16

Jméno už mi naštěstí jde změnit, vše jsem zkoušel už vážně nevím co dál..

Thumbs up Thumbs down

17

Stáhni revounistaller... Odinstaluj přes něj komplet CSKO - NS ... Následně odeber i steam cs a stáhni znovu. Dej vědět.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

18

Hm, divné odinstalovávalo se to kolem půl hodiny, pak znovu nainstaluju csko a pořád nic. Tohle je vážně divné...

Thumbs up Thumbs down