1

Téma: Problém s FPS

Zdravím,potreboval by som poradiť smile Mám nový ntb,win 8,procesor intel i5 2x 2.6 GHz,grafika AMD Radeon HD 7670M (2GB),4GB ram smile Všetky hry čo mám mi idú v pohode iba cs 1.6 mi strašne laguje a mám iba 15 fps. Čítal som si aj topic na tomto fóre kde sú rady ako zvýšiť FPS ale nič nepomohlo. Za všetky rady ďakujem smile PS.: Stará pani Kropáčková big_smile big_smile big_smile

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Problém s FPS

Máš pro CS vybranou tu GPU? Nejede ti na grafickým jádře procesoru? To bývá u ntb často, hlavně s AMD grafikou.

Life is too short to remove USB safely.

Thumbs up Thumbs down

3

tak toto ti povedať neviem big_smile

Thumbs up Thumbs down

4

Tak se podívej, nevím jak přesně se to dělá, protože nemám AMD, ale sousedovi se mi to podařilo nastavit do 10 minut a to sem měl AMD ovládací panel před očima poprvé. Někde v nastavení grafiky musí být možnost, aby se ti program spouštěl na gpu a ne na grafickým jádře procesoru. Bude se to jmenovat jinak, ale jde prostě o tohle.

Thumbs up Thumbs down

5 Naposledy upravil: andreew321 (2014-08-07 10:43:35)

tak vďaka,skúsim to nejako nájsť smile i keď neviem či to nájdem big_smile

Thumbs up Thumbs down

6

Jako CSko by mělo v pohodě jet i na integrovaný grafice. Zvlášť na i5, ta toho zvládne mnohem víc. Problém bych asi hledal jinde.

Thumbs up Thumbs down

7

15 FPS na i5 je málo. Na i5 vytáhneš na classicu klidně 60 a na JB na těžkých mapách 20-30. Takže problém bude opravdu jinde.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

8

Toto že neviem kde je problém pretože L4D2 v pohode,Euro Truck simulator 2 tiež,Dead Rising pohodka,Fifa 14 plynule,Battlefield 3 na full a Driver San Francisco tiež pohodka...iba CSko laguje...som najprv myslel že to bude netom ale L4D2 multiplayer pohode,bez lagov...takže fakt neviem kde bude problém

Thumbs up Thumbs down

9 Naposledy upravil: gorgitko (2014-08-08 08:56:20)

Tak já zkusím napsat, co bych ve tvým případě udělal já:

1) Nainstalovat  nejnovější ovladače pro grafickou kartu zde a zkusit CS.

2) Stáhnout tuhle verzi CS: http://www.gamefront.com/files/23856083 … Strike.exe
Obsahuje všechny patche atd., sám na ní hraju.

3) U zástupce pro spuštění CS pravý klik -> Vlastnosti -> Kompatibilita -> Režim kompatibility -> Windows XP SP2
Třeba to s tím nějak souvisí, za pokus nic nedáš wink

EDIT: btw. Ushi, kdysi jsem známýmu skládal PC, bez dedikovaný grafiky a CPU tam bylo Core i3 Sandy Bridge, tak jsem tam ze zvědavosti zkusil Assassin's Creed (nevím už jakej díl) a pak jsem docela čuměl, když mi to jelo ve FullHD při slušným FPS. Takže CSko pro integrovanou grafiku opravdu nemůže být problém big_smile

Thumbs up Thumbs down

10

Gorgitko smile
1.skúsim nainštalovať tie ovládače smile
2. Hrám na steame smile
3.Mám windows 8 smile

Thumbs up Thumbs down

11 Naposledy upravil: gorgitko (2014-08-08 08:55:49)

andreew321 napsal:

Gorgitko smile
1.skúsim nainštalovať tie ovládače smile
2. Hrám na steame smile
3.Mám windows 8 smile

1) Teď na to koukám, správný odkaz je zde
2) sorry big_smile Ale kdyby to nešlo, tak každopádně můžeš zkusit tuhle NS verzi, jestli tě to moc neomezuje...
3) No právě, proto zkusit tu kompatibilitu.

Thumbs up Thumbs down

12

gorgitko napsal:

3) U zástupce pro spuštění CS pravý klik -> Vlastnosti -> Kompatibilita -> Režim kompatibility -> Windows XP SP2
Třeba to s tím nějak souvisí, za pokus nic nedáš wink

Keby som to tam aj mal big_smile big_smile big_smile

Thumbs up Thumbs down

13

gorgitko napsal:

Takže CSko pro integrovanou grafiku opravdu nemůže být problém big_smile

Ale může a je. Ale přemlouvat nikoho nebudu.

Thumbs up Thumbs down

14

monnet napsal:
gorgitko napsal:

Takže CSko pro integrovanou grafiku opravdu nemůže být problém big_smile

Ale může a je. Ale přemlouvat nikoho nebudu.

toto je super big_smile všetky hry na integrovanej v pohode iba cs 1.6 z roku 1999 mi laguje big_smile big_smile

Thumbs up Thumbs down

15

To není pravda, minimálně ze dvou důvodů.

1. Jsou hry, který využívají víc cpu jak gpu (a tak můžou šlapat i navzdory horší gpu, to ale není náš případ).
2. Novější hry se automaticky spustí na gpu, jenom csko je magor a pustí se na grafickým jádře.

Thumbs up Thumbs down

16

tak to som nevedel...takže ako to nastavím aby mi to šlo normálne? big_smile

Thumbs up Thumbs down

17

Ďakujem všetkým za rady ale už som to poriešil big_smile ak si dáte steam--->knižnicu (library)--->ťuk pravým na cs-->vlastnosti--->ťuk na "nastaviť možnosti spustenia"--->do riadku napíšete "nofbo-nomsaa" a ide to big_smile big_smile big_smile mám 100fps big_smile ale ďakujem za všetky rady smile vidíme sa na JB smile

S pozdravom Stará pani Kropáčková big_smile big_smile big_smile

Thumbs up Thumbs down