1

Téma: Žádost o práva

Zdravím všechny, rád bych požádal o admina na Soe.cz JailBreak, je mi 14 let, ano mám mikrofon. Moje aktivita ve hře je dost velká to i na TS3 a s hlášením cheatru/ jiných co porušují pravidla taky není zrovna mala jediný problém je zatím moje aktivita na forum kde hlášení cheatru ani nenajdete protože to hlásím na TS3/Steamu. Vím že adminu je už dost ale hodněkrát se mi stavá že tam je nejaký neznalec pravidel nebo cheater a není online žádny admin který by mu to vysvětlil popřípade dal ban, a taky chci něco udělat pro server. Jsem i dost aktivni na Soe.cz Classicu i minecraftu ale to je uz jiná.

Můj nick ve hře je (kima)Imma Key | Em^       
Můj SID je STEAM_0:0:74034685   0 00:16   12    0

To je asi vše, dekuji za váš čas i názor!!

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Žádost o práva

Muzu prosim videt nejake hlaseni na classicu?

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

3

Ahoj. Ze svého pohledu jsem rád za iniciativu, o aktivitě žádná. Přínos a potřebu ať zváží jiní.
Za sebe bych ti dal tzv. zkušebku před zkušební dobou...
Zkus nahlásit někoho na fóru, třeba ještě popohnat iniciativu celkově na fóru a za mě - uvidíme...

Co třeba JH?

~Boris

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

4

jak sem psal tak hlášení nemůžu ukázat protože sem to psal vždy  na TS3/STEAM což může dost adminů dokázat

Jailhuntera  bych urcite taky bral a časem se vypracoval na admina, pokusim to vylepšit s hlášením a obecně vše

no chtěl sem to napsat asi takhle kdyby mi nevyšel admin tak bych bral jailhuntera a z toho jailhuntera vylepsil to hlášení a celkovou komunikaci na forku

Sloučeno. ~ Boris

Thumbs up 0 Thumbs down

5

Rád by som ťa upozornil že double-posting je podľa II.pragraf3 6. Pravidiel zakázaný takže si to prosímťa oprav.
Okrem tohto sa nebudem k tejto žiadosti vyjadrovať keďže som minecraft admin.

We are the champions - my friends
And we'll keep on fighting till the end.

Thumbs up Thumbs down

6

Pokračuj v tom čo robíš teraz.
Hraj, hlás a neskôr si podaj ešte raz žiadosť.
Teraz skôr nie

Hmm ... a čo potom ?

7

Slanino dlouho ssem na tom svem 1nim accoundu nebyl tak sem zapoměl celkove vsechny přihlasovací udaje...

Thumbs up Thumbs down

8 Naposledy upravil: Slaninka (2014-07-31 20:35:13)

Double-posting nie je vlastnenie viacerých účtov.(O tom že máš viacero účtov som vôbec nevedel)

Double-posting je dávanie viacerých príspevkov pod seba.

We are the champions - my friends
And we'll keep on fighting till the end.

Thumbs up Thumbs down

9

Za mě bych šel do toho JH určitě, s adminovánim bych ještě počkal smile

Thumbs up Thumbs down

10 Naposledy upravil: Digi (2014-07-31 23:22:24)

Souhlasím s Borisem a Mayou.
JH by byl pro začátek lepší. Určitě si ho zasloužíš. Jsi bezproblémový, hlasíš mi bordel na serveru a pravidla znáš taky dobře.
Ale zas fakt je, že je nás nyní moc.

Ale i tak jsem pro na pozici JH.

Nesnažte se vyzrát nad ostatníma, hlavně musíte vyzrát sami nad sebou !

Thumbs up Thumbs down

11

Admin ne. Stop. Jh ne. Stop. Porid mikrak. Stop. Mluv do nej. Stop. Pak uvidime. Stop.

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

12

Mikrofon má a mluví.
Jewele STOP!

Nesnažte se vyzrát nad ostatníma, hlavně musíte vyzrát sami nad sebou !

Thumbs up +1 Thumbs down

13

Ahoj, momentálně je vyhlášen stopstav co se nových adminů týče. Každopádně můžu potvrdit immmova hlášení. Několik krát hlásil nezbedníky na JB mě na steam a dokonce i nějaké bugy či pády serveru. Ja s ním osobně problém nemám, ale poslední dobou tu máme takovej "zvyk" (nejdřív JH pak snad admin).Myslím si, že je to i z důvodu, že admini maj práva zároveň na classicu a JB. Každopádně co se pravidel týče, imma je jeden z lidí co pravidla opravdu zná. Není cholerickej cvok jak třeba Emtec (já nic), takže nemusel by to být problém.

Takže:

JH: Ano
Admin: Ne

@Jewel: Mikrofon má už delší dobu a měl i předtím. Akorát se styděl mluvit. A jako moderátor fóra, tě upozorňuju aby si se vyjadřoval normálně bez těch připomínek "stop". Myslím, že se to dá napsat opravdu jinak. Děkuji za pochopení.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

14

Už tady hraješ dlouho, seš aktivní, paravidla znáš, ale na toho admina bych to ještě neviděl. Pokud už nemáš problém s mluvením do mikrofonu tak jsem PRO pozici JH s podmínkou že zvedneš svoji aktivitu u CT. Jinak bych ti doporučil se více projevovat na foru, občas něco nahlásit i sem (pokud možno i z classicu) aby tě měli možnost poznat i admini, kteří se na JB nevyskytují.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

15

u ct sem aktivní poslední dobou hodně sem to skoro pořád ale taky nechávam ct ostatním a ajk už sem psal to forum se pokusim vylepšit

Thumbs up Thumbs down

16

Za mě je to ne pro admina, ale bohužel zatím i pro JH. Pro admina je to ne, protože by sis podle mě měl nejdříve projít zkušebním obdobím jakožto JH a zároveň protože tu máme adminů až dost. JH taky zatím říkám ne. Vím, že tu hraješ dlouho a jsi aktivní (ačkoliv pokud si dobře pamatuju před nedávnou dobou jsi na na soe pár měsíců nebyl), hlásíš hráče a bugy (mně si už taky několikrát psal na steamu, že jsou na serveru problémoví hráči) a pravidla předpokládám taky dobře umíš. Už máš i mikrofon a začal si chodit k CT, což je dobře, ale zbytečně bych se neunáhloval. Mikrofon máš teprve několik dní stejně jako teprve několik dní hraješ u CT. U CT se podle mě teprve projeví opravdu to, jak moc ty pravidla ovládáš nebo ne, takže bych to ještě nějakou chvíli nechal, abys nám ukázal, že si práva opravdu zasloužíš.
Pokračuj dál v hlášení hráčů,v současné aktivitě na TS a na serveru a choď i nadále k CT a potom se uvidí. smile

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up +1 Thumbs down

17

Myslím, že na práva je ze všech možných důvodu, které jsou řečeny výše, dost brzo. Jsem rád, že nejsem sám, kdo si myslí, že bys měl ještě několik týdnů až měsíců počkat a zatím se snažit se dostat do povědomí jak všem adminům tak hráčům. Hlas tedy jak na Steamu tak na fóru, hraj za CT a obecně se snaž ukázat, že na práva máš.

Stopstav v současné době dovoluje pouze nabrání nových JH, jehož proceduru předpokládám znáš, proto jsou další žádosti zbytečné. S případnou nabídkou se ti ozvu sám.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down