Téma: žádosť o práva

Ahoj, mé jméno je: *-_Dejvisek_-*
Věk: 16
Nick *-_Dejvisek_-*
Info: Je mi 16 let, mám holku ale jasně že v realitě, Bydlím v Praze a mám zkušenosti s Adminovamím.
Hraju fotbal, hokej a takový nekdy basketball, sem admin na Gamesites,
JaiBreak 8. No ikdiž mi chcu odebrat práva nevím proč ale asi protože že už mně nemají nějak v lásce.
Moc ale moc se mi na Vašem servery mnení hlas nevím proč. Ale na gamesites to je v požátku.
Na jailbreak servery by sem chtel bejt adminem.
Moc oddohratích hodin tam nemám ale velmy se mi líbí.

Dekuji , Dejvisek .

Thumbs up Thumbs down

2 Naposledy upravil: Domino (2014-07-11 18:23:51)

Re: žádosť o práva

Kámo, tebe tam chci big_smile

Thumbs up +1 Thumbs down

Kámo, myslím, že hledají někoho, kdo umí alespoň trochu česky a gramaticky správně.  big_smile

Thumbs up Thumbs down

4

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20131219044053/cardfight/images/4/4a/Hahaha-no-cat_large.jpg

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

5

Ahoj,

za mě máš určitě ano! Jseš velice užitečný, máš u nás nahráno na JB několik minut, na fóru si velice aktivní (máš 2 příspěvky a z toho jeden omyl). Každopádně tě berem. Zkušený admin z GS se nám určitě hodí a máš určitě mnoho zkušeností s adminovaním, nechceš být hlavní admin soe? Ale jen tak mezi řečí...kdo jsi? Každopádně nám můžeš poslat fotku ty tvojí holky! Určitě to přidá na hlasech!

http://photo1.ask.fm/082/000/256/90003015-1r8o64h-aadebk9103fff8a/preview/zabijtetoneztonakladevjikaOOOO.jpg

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up +1 Thumbs down

6

Ne vážně, pokud tě nezná ani Ushi ani já, asi něco děláš špatně. Dva příspěvky na fóru a pět (!) připojení z dneška na server asi nebude to pravé ořechové. Forma žádosti je taky hrozná, kromě toho je žádost ve špatné sekci.

No zkrátka, co se dalo zkazit jsi zkazil. Na druhou stranu si můžeš říct, že při příští žádosti (která by měla přijít minimálně za půl roku) už nic moc ke zkažení nezbývá.

Žádost tedy zamítám.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

7 Naposledy upravil: *-_Dejvisek_-* (2014-07-11 19:02:16)

Až púl roku?
big_smile

Thumbs up Thumbs down

8

Ne... Až dostaneš rozum smile

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

9

Jak řekl HL.admin, nebereťe mě

Thumbs up Thumbs down

10

Ty vole jak napíšeš tam krásný koment a takto mě urážíš .
Asi si to myslel ironicki jo?
Ten komentáž to vyjadrení .

Thumbs up Thumbs down

11

nevim co beres, ale chci to taky!

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

12

Zamykám.

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down