1

Téma: [HLASOVÁNÍ] Omezení AWP na Classicu

Vážení hráči.

Před několika týdny na našem serveru došlo k poměrně velkému zásahu do hry - protože si na to mnoho lidí stěžovalo, zakázala se koupě AWP v počtu do osmi lidí. V tuto chvíli se Vás ptáme, jak toto opatření s odstupem času hodnotíte a jestli s ním souhlasíte nebo ne.

Názory na tuto věc jsou velmi různé a tak zakládám hlasování, na jehož základě budeme dále postupovat.

Ještě se zastavím u druhé možnosti hlasování: Lamer přišel s nápadem, že by se na server přidal plugin, díky kterému by bylo možné vyvolat hlasování o zakázání AWP na určitou dobu. Toto opatření by bylo možná ideálním kompromisem mezi úplným omezením a úplným povolením AWP na našem serveru.

Je důležité podotknout, že toto hlasování je především pro (aspoň relativně) aktivní hráče na Classicu. Pokud jste tedy na Classicu byli 3x v životě nebo naposled před rokem, hlasování prosím vynechte. Děkuji.

EDIT: Zapomněl jsem dodat, že hlasování tu bude do konce týdne, tedy do neděle večer.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +4 Thumbs down

2

Re: [HLASOVÁNÍ] Omezení AWP na Classicu

Hlasování uzavřu o půlnoci.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

3

HA!

Otvorím pašteku a tam Weiss.... v MOJEJ pašteke...

4

HA!

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

5

HA!

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

6

Velmi dospělé...

Second place is the first LOSER!

Thumbs up +2 Thumbs down

7

Jewel napsal:

Velmi dospělé...

HA!

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

8

Jewel napsal:

Velmi dospělé...

HA!

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

9

Jewel napsal:

Velmi dospělé...

HA!

Otvorím pašteku a tam Weiss.... v MOJEJ pašteke...

10

http://2imgs.com/2i/i/53b9d5dc/2d0511a6390474e49cc41be697d452f8/09ac6b4192.f.png

Aktuální stav k 7.7.2014 po 00:00

Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

11

Ok, AWP se v malých počtech nechají zakázané. Lock.

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down