Téma: Epicky battle event mezi servery.

Vazeni pratele, podarilo se mi domluvit se servery Kotelna, Surmi, GameSites turnaj na teamy 5v5. Kotelna z toho chce udelat velkou akci na vice teamu z kazdeho serveru s tim, ze by se to streamovalo a mohlo to mit uspech. Rad bych slysel vase nazory na pocet teamu, stream a jakekoliv dalsi doplnujici napady. Tento prispevek bude ruzne upravovan podle dohody s ostatnimi servery. Pokud chcete reprezentovat a zajistit soe prvni misto, budu taky rad. Takze prosim diskutujme.

Edited by Biosek

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up 0 Thumbs down

2

Re: Epicky battle event mezi servery.

A v čom by to bolo? JB? Classic? Či oboje?

Thumbs up +1 Thumbs down

3

Jen classic

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

4

Tak by som vytvoril nejaký lama team smile

Thumbs up Thumbs down

5

MY!

CHCEME!

MAAAŠIIINKUUU!!!!!!!

Whit's fur ye'll no go past ye!

6

takúto?
http://youtu.be/G8htac0tXpI

Thumbs up Thumbs down

7

Ne, takúto Mašinku!

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

8

Ahoj, pokud po našem portále něco chceš, musíš se podle toho chovat. Do topicu na vašem foru jsi již napsal, že jsme potvrdili účast a použil jsi hanlivého označení našeho portálu. Pokud ti takové chování přijde v pořádku, tak nám rozhodně ne. Ačkoliv jsme účast zvažovali, po tvém vystoupení jsme si tuto nabídku rozmysleli. Děkujeme za ni, ale budeme se raději věnovat důležitějším věcem.

Tak nic no XD

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

9

CHLEBA SE SOLI napsal:

Do topicu na vašem foru jsi již napsal

Pro lidi z GameSites, Chleba rozhodne nebyl poveren k jednani ve jmenu soe.cz, prisel za Vami jen jako prosty hrac, cili se nehnevejte na soe.cz, ale jen na nej. Dekuji.

K napadu:
Turnaj pro neoficialni srovnani nejakych tymu z ruznych portalu? Proc ne.
Pokud ale chces Chleba neco organizovat, tak urcite ne zpusobem, jakym jsi zacal a jakym pokracujes.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

10

Napad je to supr jen skoda ze nejsem pri pc nemuzu tedy hrat a ani zahrivat lavicku pro soe.cz to me docela la mrzi jinak pokud se to nejakym zpusobem ma uskutecnit je tu malo informaci jako napr. pravidla turnaje kde se bude turnaj odehravat myslim servery a extra admini pro turnaj se zkusenostma at si soe neutrhne ostudu z hlediska organizace. K gs no nevim jsme jejich opak  a jestli se chleba nejak nevibirave vyjadril bude problem. Ale jak rikam napad super klidne by se turnaj mohl opakovat v budoucnu jako treba mistrovstvi portalu ... vsak vy vymyslite neco lepsiho smile

Thumbs up Thumbs down

11

Jak rikas yointe. Zatim jen resim zajem z ostatnich serveru. Pokud se dohodneme, zacneme resit terminy a zpusob provedeni spolecne s ostatnimi severy.  Gamesites nam timto nejspis odpada, takze se pokusim sehnat nejaky jiny server, eventulne to provedem jako prvni akci ve trech.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

12

Je nutné to brát tak, že nápad je dost v plenkách, Chleba jen zjišťoval, jestli o tento nápad je zájem či není. Jednání s Gamesites neproběhlo ideálně, za případnou urážku se za celé SOE.cz omlouvám, i když si myslím, že to nebylo nic osobního.

Pokud ze strany GS o tuto akci není zájem, je to škoda, ale zúčastněné portály by měly být aspoň 4, abychom mohli poskládat zápasy. Na serverech a adminech se ještě domluvíme, myslím, že by bylo fér, abychom měli jako organizátoři dva své adminy, kteří mají nějakou zkušenost s organizací turnajů. Na Kotelně je ale takových lidí taky víc než dost, takže se můžeme podívat i tam.

Servery budou s největší pravděpodobností cizí, sami CW/TG servery nemáme a zavádět je nejspíš nebudeme. Velmi pravděpodobně se ohlédneme po serverech Kotelny, které se mi snad pro tento účel podaří zarezervovat.

Jinak Bio, Chleba tímto jednáním pověřen byl, že se nevyvedlo podle představ je věc jiná. Nevím ale, jestli je potřeba se po něm takhle vozit.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

13 Naposledy upravil: Jewel (2014-06-26 16:53:52)

Jako nápad na jedničku s hvězdičkou!

Jsem pro všema deseti, včera jsme to řešili s Lamerem a bylo by fakt kdyby z toho bylo něco dlouhodobějšího a organizovanějšího. Věřím, že pokud by pilotní projekt uspěl nabalí se víc portálů. Velice rád budu nápomocen při jednáních!

Věřím, že dokážu zařídit CSmanii. Večer nebo zítra s Jerrym hodím slovo.

ad Wolf: OMG that red cross is so sexy!

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

14

Kotelna:Tak mame docela dost lidi co se chce ztrapnit. Rikali jsme si ze by se z toho dala udelat docela velka udalost. Kdyby se to treba i streamovalo, tak by to mohlo mit velkou sledovanost. Urcite napis pak nejake dalsi info. /Bezdak

Surmi:ok v pohode no uvidime ci sa ti ozve alebo ci to nezoberiem na starost ja le nejako nemam vela casu hmm dufam ze sa ti ozve cez vikend // TeMplar alias Duci:D

Gamester:to asi ne.. jeden nejspíš nebude problém.  (O dvou teamech)

Soucasna situace

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

15 Naposledy upravil: Jewel (2014-06-28 14:37:50)

Zařídil jsem CSmanii. Půjdou do toho.

CSmania.cz # +JRL1^: jako určitě by jsme do toho šli smile

Akorát se jim zdaj dva týmy moc, rádi by jeden. Domluva zní tak, že až pokládáme nějaký obrysy toho eventu, tak dáme vědět co a jak. Slezem se všema serverama někde na Tsku a doladíme detaily, aby si k tomu mohl každý ze serverů říct svoje.

Thumbs up Thumbs down

16

mozno by som 0. rocnik spravil len 1 team a mozno do buducna to rozsiril aj viac, kolko sa prihlasi.

Thumbs up Thumbs down

17

Dejme tedy jeden team, jsem pro. Napisu tedy vsem ze prvni turnaj bude jeden team a zacnem teda resit termin. J dej vedet csmanii.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

18

Já jsem se dnes dopoledne teda pokusil po CHLEBOVĚ neúspěchu znovu kontaktovat GameSites tak uvidíme, jestli do toho teda taky půjdou nebo ne.

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up +1 Thumbs down

19

Podle mého názoru to je suprovej nápad , udělali by jsme si tak i dobrou reklamu a hodlám říct že by více hráčů přešlo na soe smile
Pokračujte v jednání...já budu držet palce ať získáte co nejvíce serverů..kdyby jste chtěli pomoci s hledáním serverů mám/znám jich dost smile

Úspěch nás učí, že porážka se dá přežít.
Neuspět není hanba.
Hanba je bát se vstát a nezkoušet znovu.
~Marshall Bruce Mathers III.

Thumbs up Thumbs down

20

Chleba domluv tu poradu na TSku, já to pošlu dál CSmanii, ať t o v tomhle týdnu vyřešíme.

Právě odjíždím urgentně k očařce. Jestli budu odpoledne ještě viět mrknem se s Lamerem na ty pravidla.

Thumbs up Thumbs down

21

Zitra mam sezeni s kotelnou a surmi na ts. Pokud tedy muzete sehnat i GS a csmanii bylo by to super

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

22

Seženu, řekni čas.

Thumbs up Thumbs down

23

Ahoj, za Gamester pisem, uz som ti ta pridal na steame len si stale v offline CHLEBA SE SOLI.

Thumbs up Thumbs down

24 Naposledy upravil: CHLEBA SE SOLI (2014-07-06 18:31:18)

Ucast, na dalsi strane

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

25

Plánujete nějaký live stream? Twitch a podobně?

Whit's fur ye'll no go past ye!