1

Téma: JB - nový druh PP

Jmenovalo by se to něco jako "textové přání" nebo tak. V podstatě by se jednalo o to, že by vězeň po zvolení tohoto druhu PP mohl napsat, co chce po CTčkách, aby příští kolo vyplnili. Po tom, co to dopíše a stiskne enter se na obrazovce zobrazí výrazným písmem ono přání. Třeba "za každým příkazem Simon řekne smrdím" a další kolo by pak musel Simon (jakýkoli) po každém svém příkazu říkat ono smrdím. Nebo "Simon bude své příkazy vyzpívávat", atd.

Technicky by to bylo určitě snadno proveditelné, akorát by si vězeň nesměl vybírat buď hlouposti typu "příští kolo chcu mít PP", "všecka ctčka spáchají příští kolo sebevraždu" nebo nesplnitelná přání typu "další kolo si všichni dáme KZ" (když na dané mapě kz vůbec není), což by se eventuélně asi muselo ošetřit pravidly.

Thumbs up Thumbs down

2

Re: JB - nový druh PP

...

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

3

Hulil! To je jasný!

Second place is the first LOSER!

Thumbs up +2 Thumbs down

4

Já se taky na vás mohu vysrat. Napadá mě prostě malá blbůstka, která by zvedla potenciál zábavy na JB mnohonásobně (po promyšlení pár detailů, z nichž jeden jsem naznačil v původním postu) a jediné, co dostanu jsou tři tečky a odpověď "Hulil! To je jasný!". Kdybyste aspoň řekli, co/proč přesně se vám líbí/nelíbí, achjo.

Thumbs up Thumbs down

5

Napis presne jak to implementovat, aniz bychom museli upravovat pravidla a muzem se bavit. Jelikoz takovej navrh neexistuje a existovat nemuze, tak proto na to mas odpovedi jako tri tecky atd...

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

6

Ok. Tellure nezlob se, ale je to kravina. Vem si jak bys ošéfoval, když budeš mít přání, aby se Simon zabil. Úplně vidim, jak pak druhé kolo každej bude chtít vzít Simona. Nedělalo by to dobrotu.

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

7

Nevim co beres, ale chci to taky XD

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down