1

Téma: Help - High ping

Cawte,
Chcel by som sa vás opýtať ci mi neviete nejako poradiť.
Kúpil som si steam cs a mám vysoký ping a lagy na jb servery ale na clasicu nie.
Dik za odpoveď.

We are the champions - my friends
And we'll keep on fighting till the end.

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Help - High ping

Ahoj, permanentně vysoký ping nebo jenom chvílkově? Hraješ kabel / wifi? Tvoje připojení?

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

3 Naposledy upravil: Slaninka (2014-06-12 14:32:11)

V momente ked sa pohnem alebo urobím iný pohyb tak to viletí na 300-600,
stáva sa mi to od včera, lebo som si včera kúpil steam cs.

Mám wifi
Max 5 GB/s, ping mam všade nomálny - pri pingnuti hocijakej stránky to neprekročí 70 ms-1, a na clasicu mávam okolo 30

Thumbs up Thumbs down

4

Tuším si se stěžoval na lagy už i na NonSteamu, takže opravdu si myslíš, že za to může steam?

Další věc. Napadaj ti spíš FPS jako ping ? Když ti na classicu běží vše v pořádku ?

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

5

Na nonsteame bežalo vždy ok.

A práve som zistil že to asi závisí na počte ľudí lebo asi pre hod keď sme tam boli 11 tak mi to lagovalo, keď som tam bol včera a boli sme 18 tak sa ze vôbec nedalo hrať a aj ma to kicklo kvôli high ping, a teraz keď sme boli piati tak to išlo úplne v pohode.

Thumbs up Thumbs down

6

Dle Slaninky vyřešeno. Lock

Jan Werich

Thumbs up Thumbs down