26

Re: Classic - AWP - Omezení?

Jsem rozhodně PRO omezení AWP

Thumbs up Thumbs down

27

a bla bla bla? nebo bla bla?

Jak lidi na mě tak já na ně.

Thumbs up Thumbs down

28

tak když se ti na soe furt neco nelibi proč tu hraješ? a hlavně prosimtě nebreč a nwm jaka mládež prosimtě ja nejsu ten 15tiletý s gayshit wink

Thumbs up Thumbs down

29

Jsem proti za to, že někdo s awp neumí tak nechápu proč to zakazovat :-))

Thumbs up +1 Thumbs down

30

špacýre, zklidni hormon.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

31

Nechal bych to.. AWP jsou součástí hry, možná to má vliv na počet návštěvnosti na Classicu, ale to by problém nevyřešilo.. smile

Smích? Přejde.

Thumbs up Thumbs down

32

Takže.. zakázání awp určitě ne, ne kvůli tomu, že je to jedna z nejfajne kvéru pro mě, ale protože si nemyslim, že tohle je ten důvod, proč lidi leavnou. "Slabí" /ať už herně nebo mentálně/ hráči leavnou, když dostanou 5x kill od zkušenějšího hráče a nemusí mít zrovna awp, tak jako tak budou řvát do chatu CHEATER nebo podělanej CAMPER s awp, přitom třeba i bude rushovat /to dělám rád/ a přesto budou nadávat, kopat kolem sebe atd atd.
Buďte za to rádi, každej začínal, naučíte se, jak psal myslím Yiont, tak budete si MUSET najít tu cestu jak na protivníka vyzrát, o tom to taky je, ne? Ne aby tam padaly hlavy, když naběhneš mezi X protivníků co neuměj ani chodit, natož vystřelit.  Jen s lepšíma se někam posunete.

Za mě nechat tak jak je, na počtu AWP nezáleží, záleží jen na tom, kdo s nim umí zacházet. Proto neberu vrtačku, brokárnu a podobné chujoviny, snad rozumíte, co jsem tím chtěl říct.

Jdu na Classic, všichni co tu píšete, tak přijďte wink

Dřív jsem byl namyšlený.....ale teď už nemám chybu !! big_smile

Thumbs up Thumbs down

33

Vlasis tongue napsal:

Nechal bych to.. AWP jsou součástí hry, možná to má vliv na počet návštěvnosti na Classicu, ale to by problém nevyřešilo.. smile

Myslíš, že když se hráči odpájejí z classicu kvůli AWP, tak by to nemělo vliv na počet hráčů na serveru. Vidím, že si nad tím hodně uvažoval. smile

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

34 Naposledy upravil: špacÝr (2014-06-05 21:13:44)

káčko ja su klidný ale ať si píše nekomu jinemu taketo veci že píšem sračky.... mel to byt snad navrh a  kazdý rekl svůj názor a ne hned po nekom vyjíždět....

Thumbs up Thumbs down

35

Pokud dobře vidím, tak první jsi Niemanda na jiný server poslal ty. Proto to píšu, nic jiného jsem už říct nechtěl.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

36 Naposledy upravil: niemand (2014-06-05 22:04:56)

Ushirewe, on to mladej zelenej právě promyslel a vystihl přesně. Jsi si jistý, že odchod hráčů je způsobeno přemírou AWPs na serveru?
Pokud ano, tak omezením tam teda budeš mít druhý den plno. Tohle se podle tebe stane?

Prostě nechci omezovat hráče v jejich hře. Ať se každý rozhodne podle toho, jak uzná za vhodně. Nedávám týpka s AWP? Odejdu/přijdu jindy/naučím se jak na něj.
Ale rozhodovat za něj mi přijde .. no .. řekněme zpátečnické.

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

Už dlouhou dobu jsem nebyl na classicu a ani tak už moc Csko nehraju jako dřív, přesto jsem si na  facebooku všiml této informace na diskuzi a taky bych rád něco řekl.

Určitě jsem proti, důvody? :

• Já osobně radši hraju s Awp, protože mi to jde lépe a víc mě to baví. Byl bych pokaždý naštvanej, že nemohu koupit Awp, kvůli jinýmu hráči či kvůli tomu, že je na serveru málo lidí.

• Jak již bylo řečeno, nevím taky jistě jestli se omezením zvýší návštěvnost, pokud jste si plně jistý, že ano, tak to beru a souhlasím. V opačném případě opak.

• Návrh na počtu lidí na serveru se mi taky nelíbí. To radši udělat nějaký maximální počet, než tohle.

Asi souhlasím nejvíc se Zelenáčem. Nechat to být, každý nějak začínal a každý se to musel nějak "naučit". Ale mluvím spíše jako bývalý hráč, než jako stávající.
Když lidi chtějí Awp, nepřemýšlíte o znovu spuštění Awp serveru? (Pardon, pokud ho máte a já jsem jen slepý a hloupý.)

Muj Steam
Být debilní znamená ,že máš život v píč* ;D

Thumbs up Thumbs down

38

Biosek napsal:

Namitky neprijimam, protoze nejde o trvalou zmenu. Uvidime potom podle statistik.

Předpokládám, že toto bylo přehodnoceno..

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

39

Proti, omezování zbraní je dětinské, stejně jako utíkání kvůli nim jinam. Pokud má admin pocit, že hra je nevyrovnaná v důsledku 6 awp ze 7 hráčů (btw jenom hlupáčci by si tak nakoupili a porazit se dají dost snadno), je na adminovi, aby hru vyrovnal. Nebo na PTB.

Life is too short to remove USB safely.

Thumbs up Thumbs down

40

Uvědomte si, že tu chceme měnit něco, co spolehlivě funguje už 15 let!

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

41

Jewele uvědom si, že to má pomoct classicu a přestaň už laskavě psát tyhle nesmysly!!! Mám tě už dost... Že ty neumíš číst a nebo nepřemýšlíš je už tvoje věc, ale laskavě si spamuj jinde a nech ostatní vyjádřit svůj názor bez toho aby si jim tlačil p***** do hlavy!!

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up −2 Thumbs down

42

Nejsem PRO ani PROTI.

Když si tady tak čtu všechny ty příspěvky, tak je plno lidí PRO a spousta jiných zase PROTI.

No a tak mě jen tak napadlo i když je to blbost, vím že tu bude plno palců dolů a většina z Vás to zavrhne, udělat řešení pro obě strany. Vím, že hratelnost na Soe poměrně dost klesla, ale napadlo mě, že by se mohl udělat Classic #2. Na jednom serveru by bylo omezení AWP a na tom druhém zase ne.

Dum spīrō, spērō

Thumbs up +2 Thumbs down

43 Naposledy upravil: Slaninka (2014-06-06 17:14:14)

Cawte,
Som ZA
Ja si osobne myslím že AWP by sa malo obmedziť a to tak že bude jedno AWP na štyroch hráčov v týme.
No zároveň by bolo treba zaviesť AWP server, ja verím tomu že by mal väčšiu návštevnosť ako GG .

PS: Nehádajte sa tým tomu nepomôžete.

We are the champions - my friends
And we'll keep on fighting till the end.

Thumbs up +2 Thumbs down

44 Naposledy upravil: tellur (2014-06-06 17:47:38)

Zakazovat AWP jenom proto, že na server chodí děcka, které neumí přijmout porážku a fakt, že je někdo lepší jak ony? Díky, ne. A upřímně, nemyslím si, že AWP je přímým důvodem toho, že se server vyprázdní. Jak říkal Zelený, AWP není důvodem, proč se ten server vyprazdňuje. Jsou to právě oni jedinci, kteří se nechají několik kol za sebou zabíjet a zaslepeni nenávistí odejdou. A je jedno jestli je to střelou z AWP, AK, M4 či jiných zbraní. Je to prostě v člověku samotném. Jo a kdybyste povolili autolamy a štít, tak by to nebylo taky od věci (stejně jsou autolamy při rychlé palbě nepřesné jak hrom).

Thumbs up +1 Thumbs down

45

Ushi určite nieje decko ktoré nevie prijať porážku.
Verím že sa všetci zhodneme v jednom, a síce že náš cieľ je zdvihnúť naštevovanosť clasicu.
Dobrý krok je už len to že sa pokúšame prísť na to ako by sme to mohli zlepšiť
a ak máš nejaký iný nápad  tak ho povedz a nielen kritizuj iných.

We are the champions - my friends
And we'll keep on fighting till the end.

Thumbs up Thumbs down

46 Naposledy upravil: tellur (2014-06-06 18:05:45)

Slaninko, Ushirew je hlavně typ člověka, který se v momentě nehorázně nasere, je to prostě impulzivní člověk. Nekritizuji, prosím, nevyvozuj z mých slov něco, co jsem byť nepřímo neřekl.

Thumbs up Thumbs down

47 Naposledy upravil: Zelenáč (2014-06-07 11:41:41)

Tellure palec hore, keom toho, ze povolit lamopalku a stit, ne. Druhy classic určitě. Awp server? Ano! smile

EDIT: druhy class určitě NE !

Dřív jsem byl namyšlený.....ale teď už nemám chybu !! big_smile

Thumbs up Thumbs down

48

Opět server skoro plný (13-14 lidí) dokud se nezačalo s AWP.... Kolik je tam lidí teď ?

Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

49

Kdyz jsem odchazel, tak jsem tam jeste videl HLTV, ale to je tak vse.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

50 Naposledy upravil: niemand (2014-06-07 08:23:08)

Nevěřím tomu, že za vyprázdněním serveru stojí převaha AWP. Prostě ne.

A pokud přesto ano, nehodlám podporovat duševní nevyrovnanost hráčů tím, že jim upravím podmínky.

Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down