1 Naposledy upravil: silent (2014-06-03 10:23:49)

Téma: Rozloučení se starou gardou

"Hmm, to už jsme slyšeli několikrát" to si asi právě říkáte ... Jo je to pravda. Byly to spíš takové postoje aby se začalo něco dělat, ale neustálá buzerace a to jak to tu funguje ... ehm ... nemám zapotřebí dostávat jednodenní bany za "vyvolávání flamu" od někoho jehož minulost tady nebyla taky kdovíjak čistá. Když si tu někteří admini píšou hovna na fórum a je na to upozorněno, dostanu ban, to je nejlepší řešení celé situace. Vulgární spam chatu (viz dolní dodatek) a pár dalších flamů o tom jestli je lepší Česko nebo Slovensko tu ale nikomu nevadí že?  Když to tu takhle bude dál pokračovat tak poslední opravdu zhasněte, elektrika je dneska drahá. Ani se nebudu divit když dostanu ban (když už se někdo bude obtěžovat tak prosím od zítřka natrvalo), nebo tenhle příspěvek brzo zmizí. Co víc, vlastně to docela očekávám. Doufám že si to alespoň někdo přečte a pokud bych ten ban náhodou nedostal a příspěvek tu zůstal, přijdu se ještě zítra podívat na fórum a odpovědět na reakce v tomhle topicu a to bude má poslední návštěva soe. Adios a zdarec jak sviňa smile

Pro informaci přidávám ještě starší příspěvek s pár postřehy a postoji, které se víceméně nezměnily, jen bych do kreditů uvedl ještě Hellhounda jako asi nejaktivnějšího cheathuntera a člověka s rozumnými názory a postojem:

Dobré chladné zimní odpoledne.

Přátelé, kamarádi, admini i jiná stvoření. Touto zprávou bych chtěl oficiálně sdělit že moje "kariéra", jakožto moderátora admina a hlavně také vrchního svačináře a dvorního blbouna na soe.cz končí. Důvodů je hned několik.

Hlavní je asi že na hraní CS už mě zaprvé moc nebaví a zadruhé nemám ani moc času hrát na serverech nebo spíše ten čas raději využívám jinak.
Dalším důvodem bude odchod starých pardálů, který mě vlastně utvrdil v tom, že jsem na tom podobně. Přiznejme si to na rovinu, soe už není zdaleka co to bývalo, tedy víceméně špička CS serverů v ČR, kde bylo denně 200 lidí a občas i se slotem měl člověk problém se dostat na server. Teď to tu zeje prázdnotou, až na pár světlých výjimek (díkybohu alespoň za ně).

Chápu že tu jsou možná i jiné důvody které moc neovlivníme, jako třeba to, že CS hraje stále méně lidí a asi spousta lidí co vyrůstala na CSku už má rodinu nebo úplně jiné starosti. Ale přiznejme si, že za odliv hráčů můžeme hlavně my, admin team. Upřímně nevím kde se stala ta hlavní chyba nebo co bylo hřebíčkem do rakve. Rozhodně ale zůstává pravdou že ta chyba nebyla jedna. Těžko říci co může za rozklad soe, jestli neaktivita adminů, klesnutí zájmu hráčů, zřízení JB serveru nebo nabrání nevhodných lidí do admin teamu, což se možná všechno projevilo v neustálých sporech v admin teamu, který bych asi považoval za hlavní důvod odlivu hráčů. Práva dostalo pár lidí kteří by je podle mého mít neměli, ale vzhledem k mé neaktivitě jsem se do toho nechtěl míchat a nechci ani teď. Je to jen na zamyšlení.

Pak je tu také problém, že v současnoti se tu víceméně nemá kdo starat o servery, protože se na to všichni vykašlali (ano včetně mě). Důvodů proč tomu tak je může být spousta, koneckonců škola, práce a spousta dalších věcí je pro normálně smýšlejícího jedince mnohem důležitější než starost o herní servery.

Toť jenom "krátké" shrnutí současného problému.

Od doby co jsem přišel k soe jsem se snažil se všemi adminy vycházet dobře, což se mi myslím dařilo, postupem času jsem získal rozsáhlejší práva a trochu se i staral o servery, ale spíš jsem se považoval za někoho kdo hledal nové lidi do admin teamu a snažil se držet team pohromadě. Tenhle úkol se mi ale asi nepovedl a asi taky proto to tu vypadá jak to tu vypadá. Na závěr bych chtěl poděkovat několika lidem, kvůli kterým to tu bylo fajn a užili jsme s nimi spoustu srandy a taky lidem kteří to tu drželi pohromadě. Jmenovitě tedy:
shoot - člověk který mě sem dotáhl
Banda z Old Eastwoodu - Ajs, Gargamel, věčně sprostej Záučák, maminka Martinka, 1337 sup4 h4x0r Wolf a jeho kolega Ten kterej nema Meno, HeLe, podřezávač oveček Zachy a na závěr Agregátor, skipp, Zelenáč a Foťák
Astro - hlavně za to že výtáhl soe z krize po přechodu na steam a dlouho ho držel na vysoké laťce
Opravář komínů mesma - hlavně za spravování fóra a opravování místních "komínů"

Už nemám v plánu nějak moc hrát CS ani se tu podílet na organizaci. Prosil bych tedy někoho kompetentního o odebrání ranku na fóru a práv. Na servery asi ještě občas dojdu, a fórum taky občas přečtu.
Ve výsledku je ale tohle vlastně nějaké oficiální vyjádření už dlouho platné skutečnosti, a to mé neaktivity a nevměšování se.

Chtěl jsem napsat hodně myšlenek v moc krátkém textu, takže je to pravděpodobně dost nesouvislé a asi tam bude i dost chyb, za to mě omluvte.

Zdarec jak sviňa smile

Thumbs up +1 Thumbs down

2

Re: Rozloučení se starou gardou

tl;dr
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
jk, pravda pravdoucí.

Whit's fur ye'll no go past ye!

3 Naposledy upravil: skipp69 (2014-06-05 10:05:57)

GL&HF Franto, bylo mi ctí smile

Thumbs up Thumbs down

4

Vim, ze do tohohle nemam co kecat a ani se me prispevek netyka, ale... Je to skoda, pro soe jsi toho udelal dost, parkrat jsem s tebou simonoval na jb a hodne si z toho vzal. Doufam, ze toto pises pouze z ciste nasranosti a prejde te to. Pokud ne, preju vse nej do budoucnosti. Nic vic nic min. At se dari.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

5

Nezacházej slunce

Thumbs up 0 Thumbs down

6

Pravda pravdoucí, bylo fajn hrát na soe cca před dvěma roky (lepší zombie server na CZ/SK scéně podle mého nebyl), ale časy se změnily. Tento portál zemřel vlastní vinou, nebýt pár ochotných lidí v admin týmu, tak by už byl dávno pohřben.

Thumbs up +1 Thumbs down

7 Naposledy upravil: silent (2014-06-04 09:33:23)

Ke smazání záznamu toho chatu. Záměrně jsem vyhvězdičkoval jméno abych "někomu" neškodil. Zmizení té citace vlastně jen potvrzuje to co jsem napsal výše. U stížností na systém holt člověk vždycky musí počítat s následky. Na druhou stranu mě vcelku překvapilo, že nemám ban a ten post nezmizel celý.

Jinak všem co se ozvali díky a ať se Vám daří smile

Thumbs up Thumbs down

8

silent napsal:

U stížností na systém holt člověk vždycky musí počítat s následky.

Amen to that!

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

9

Skoro se vším souhlasím, těch časů je vážně škoda a vlastně celkově toho co se stalo a děje.. Každopádně hodně zdaru jak sviňa do života, maj se fajne Frantíku smile

Dřív jsem byl namyšlený.....ale teď už nemám chybu !! big_smile

Thumbs up Thumbs down

10

Ten post sem upravil já. I když nebyli jmenovaní lidi, kteří to psali, což by mi tak nevadilo, tak to bylo dost vulgarit, ať už je to jakkoliv...

Měj se, strejdo, rád sem tě poznal, škoda, žes nedojel na srazy...
GL

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

11

Proč, když se někdo loučí a odkazuje se na "ty druhé", kteří jsou vinni úpadkem serveru, není schopen tyto lidi pojmenovat?
To se musí opravdu procházet komplet celé fórum, poslouchat záznamy z TS porad atd? Tento fake fingerpointing mi přijde jako jedno velké pozérství.

To ale nic nemění na tom, že mi Silentův chladný názor na věci bude chybět. Měj se..

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

12

Co blbnes ? Prijd se na nas obcas podivat. WE WILL MISS YOU
Jo a ten palec dolu mas ode me.

Thumbs up Thumbs down

13

tož GL&HF v real life.. smile